Jump to content
Dogomania

Nie pozwólmy Bubie odejsć w samotności.....


free

Recommended Posts

  • Replies 331
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witam.co ja Wam mogę napisać............hym...wszystko jest super!pies idealny!WALCZYMY Z NADWAGĄ!nie nadąża biegać za free po ogrodzie:lol:Nowy wujek z ciocią przychodzą kazdego dnia,bawią się,tresują,spacerują.......sielanka dosłownie!Ale oczywiście boję się,że w nowym domku bedzie szczekać:cool3:Jest malo aktywna,woli leżakować.na dzień dzisiejszy to wszystko...pozdrawiamy!

Link to comment
Share on other sites

fajne wiesci :multi: i zeby to juz byl ten domek...a gdyby ciocia i wujek zabrali ja np na weekend ,wyszli gdzies tam, czy postali w klatce zeby uslyszec czy Bubcia szczeka ?ja tak robilam tzn wychdzilam na troche -np ze smieciami ,do piwnicy itp itd jak przywiezlismy te bulwe z pseudo ...i potem na coraz dluzej....ona nie szczekala tylko nakrecala sie, dyszala,skakala ,biegala jeczac i sikala, gdzie popadnie i czekala na bicie.....do dzis jak wychodze (imy)jest wlaczony tv,latem otwarty balkon a zima zostawiam zapalone swiatlo .....moja trojca w te upaly ma mokre chusty na karkach,lezakuje rozciagnieta na kafelkach....na dworki to tylko za potrzeba ,bo bulwy krotko pyskie a TTb wiekowa.....no i sa dziewczyny systematycznie odchudzane ,bo przybraly przez zime...pozdrawiamy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

wczoraj przyjechali na 2 god.juz pózno było.Poszli na spacer i bawili sie z nia,dziś przyjdą wykapac kluseczkę,Do nas jada godzinę z przesiadką,ale przychodzą,chyba zalezy im.......pytalam wczoraj czy moze chcą innego psiaka bardziej żywiołowego.......chcą tego! W niedziele zawioze uszatą do nich z jej posłankiem i zabawkami na kilka godzin.Cieszy mnie ze ona do nich biegnie,cieszy sie na ich widok.Bardzo powoli sie otwiera.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='free']wczoraj przyjechali na 2 god.juz pózno było.Poszli na spacer i bawili sie z nia,dziś przyjdą wykapac kluseczkę,Do nas jada godzinę z przesiadką,ale przychodzą,chyba zalezy im.......pytalam wczoraj czy moze chcą innego psiaka bardziej żywiołowego.......chcą tego! W niedziele zawioze uszatą do nich z jej posłankiem i zabawkami na kilka godzin.Cieszy mnie ze ona do nich biegnie,cieszy sie na ich widok.Bardzo powoli sie otwiera.......[/QUOTE]
..az chce sie czytac...:cunao:

Link to comment
Share on other sites

Dziś wujek wpadł na 4 godzinki,wykąpaliśmy brudasa.....fuuuuuuuj jaka czarna była woda.Potem zabawy w ogrodzie,a na koniec spacerek:lol:Kluseczka szalala z free,ale jeszcze nie nadąża za nim....Musze zaraz budzic towarzystwo na siusku...No to widzicie,że u nas nudaaaa,ciągle monotonia:eviltong:a ciekawe gdzie ciocia moris?

Link to comment
Share on other sites

mam zle i dobre wiesci.......dobre to,zeby nie zapeszac wszystko jest dobrze.....a złe...to ze w sobote wyczułam guzek na cycuszku wielkości paznokcia u kciuka.....musze myśleć pozytywnie...uszata tyle przeszła,że musi byc tylko juz sielanka,ale i tak martwię się:shake:

Link to comment
Share on other sites

pewnie marne pocieszenie, ale moja Zorka z Olsztyna ze schroniska ma też po prawej stronie w okolicach żeber jakby coś na wzór gruczolaka i większy niż paznokieć, weterynarz mówi, by obserwować, bo to miejsce specyficzne a ona już wiekowa to różnie z narkozą a jeszcze chore serce...ale super się czuje, biega, szaleje więc może i to niegroźne...moja najmłodsza ma pęcherzyki powietrza dwa malusie po sterylizacji no oby zatem to nic nie było złego i tak trzeba myśleć, ale obserwować i kontrolowac jak najbardziej:)

Link to comment
Share on other sites

Tyle czasu walczyłam o Maleńką,każdy tel.o nieznanym nr,odbieralam z nadzieja,że to dom dla Niej....wiem,wiem to jeszcze nie wyrok,ale teraz gdy ma ten upragniony dom.....to nie moze się tak skończyć....Myśl o niej nie opuszcze mnie notorycznie od pół roku,gdy tylko zachorowala.

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam,przemyślałam i napiszę co wymyśliłam.Kontrolować na pewno trzeba ale przecież u kobiet też nie wszystkie zmiany w obrębie piersi są zmianami rakowymi.Większość to włókniaki,tłuszczaki i inne takie.Myślę,że wet powinien to przy okazji obejrzeć i wypowiedzieć się.A do tego czasu myślimy pozytywnie :smile:.
Przypomniała mi się też bullterierka,którą wyciągałam ze schronu dla znajomej.6-letnia,wyrzucona najprawdopodobniej z pseudo.Chore serduszko,grzybica i potworne zapalenie uszu.No i oczywiście guzy na listwach mlecznych,dużo i różnej wielkości.Zoperowana i ma się świetnie.Wysyłali gdzieś wycinki i to świństwo okazało się nie być złośliwe :lol:.Ale fakt,że z uwagi na chore serce i wyeksploatowanie suni trzeba było zastosować jakąs inną narkozę,droższą.
A za uszatą nadal trzymam kciuki i za mądrego ludzia dla niej.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja to wszystko wiem.............Ten poprzedni tydzien przyniósł tyle niepewności,radości i szczęścia kazdego dnia......że zbyt pięknie to wyglądało.....Jutro bede rozmawiała z wujkiem Bubci ,aby wybrali sie do doktorka.Zobaczymy co dalej.Tak bardzo chciałabym zamknąc drzwi z jej przeszłościa,a otworzyć następne i aby tam świeciło słońce przeplatane miłoscią...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='free']Ja to wszystko wiem.............Ten poprzedni tydzien przyniósł tyle niepewności,radości i szczęścia kazdego dnia......że zbyt pięknie to wyglądało.....Jutro bede rozmawiała z wujkiem Bubci ,aby wybrali siedo doktorka.Zobaczymy co dalej.Tak bardzo chciałabym zamknąc drzwi z jej przeszłościa,a otworzyć następne i aby tam świeciło słońce przeplatane miłoscią...[/QUOTE]
.... i tak będzie:)

Link to comment
Share on other sites

nasza bulwa z pseudo ma guzek wielkosci groszka w cycuszku -znalazlam w zeszlym roku w lipcu -wet kazal obserwowac-nie zwieksza sie ,nie rosnie ...sugerowal ,ze moze to byc zapchany kanalik mleczny lub tluszczak i ,ze dopoki sie nic nie dzieje-nie ruszamy ;wyniki bulwa ma ok.... trzymam kciuki za imienniczke mojej TTB,za jej zdrowko i domek i lepsze zycie :kciuki::kciuki:;bedzie dobrze ,bo nie ma innej opcji ....

Link to comment
Share on other sites

witam.Wczoraj w miescie spotkałam wujka Bubki.....:lol: pokazał mi filmik z Uszatą w roli głównej....'uszata szuwarek' uwielbia kąpiele i nie omija zadnej kałuży:eviltong: zostaje grzecznie sama,nie szczeka,nie niszczy,nie zagryzła wlaścicieli.....wszyscy jeszcze zyja:lol:.Dzis miałam znow tel.pan interesował się Bubcią.Szuka BULDOŻKA DO ADOPCJI! macie coś w szafie na zbyciu?:eviltong: U nas od rana leje deszczyk.....wrrrr zalało mi piewnicęi sypialnię dla odmiany,ale moje psy mają sucho :eviltong: Ale jak pomyśle,co dzieję się w schronisku.....jakie mają biedaki błoto.....jutro jadę do nich w odwiedziny,mam nadzieję ,że nie bedzie lało...

Link to comment
Share on other sites

Taa!Teraz to wszyscy by chcieli Bubcię,obudzili się :mad:!Strasznie się cieszę,że u malutkiej wszystko w porządku ale kciuków na razie nie puszczam :eviltong:.Powiedz lepiej co teraz hodujesz w tej dużej klatce,którą kupiłaś dla uszatej :cool3:?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...