Jump to content
Dogomania

Nie pozwólmy Bubie odejsć w samotności.....


free

Recommended Posts

[quote name='Monika1993']Trudno się mówi , ja sobie nie pozwolę na krytykę ze strony osoby , która nie zna sytuacji ,
może i nie znam bo nie przebywam w patologicznym towarzystwie , a to język "Patologii" proszę Pani .
Twój interes kobietko to wyprowadzić i nakarmić psa nic więcej , do widzenia . ! :)[/QUOTE]

Wierzę, że "do widzenia" sugeruje nam, że więcej się Pani tutaj nie pokaże.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 331
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety pani Jagodo,myślę,że jak panienka się wyśpi to znowu zamelduje się na wątku :evil_lol:.Pozostaje nam tylko nie zwracać uwagi na jej wpisy.I trzymać kciuki za Bubę :kciuki:[quote name='Jagoda1']Wierzę, że "do widzenia" sugeruje nam, że więcej się Pani tutaj nie pokaże.:cool3:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika1993']a po drugie nie będą oszukiwać że pies na 6 lat a pół mordki ma siwe i wygląda na co najmniej 8-10 lat .
zmiejszają wiek psom żeby ludzie tylko je brali , a druga kwestia nie mówią nic o zachowaniu psa w mieszkaniu bo nie wiedzą nic o tym a mówią że jest łagodny do dzieci i dorosłych .[/QUOTE]
troszkę mi ręce opadły i cycki;) w sumie bardzo:) rózne psy, różnie się starzeją, ejden w wieku 18 lat nie ma siwizny a drugi już w wieku 5 ma....uważam, że jak chce się psu pomóc to 2 lata w jedną lub druga stronę nie ma różnicy, tym bardziej, że biorąc psa ze schroniska lub nawet dt nigdy nie jest się pewnym ile lat ma....poza tym nikt na stówkę nie powie jak jest pies zwłaszcza po przejściach, ze schronsika itp, i tego trzeba być świadomym adoptując psa, pies taks amo jak człowiek w różnych środowiskach może mieć różne zachowania, to jest istota żywa która czuje, myśli,rozumie i ma swoje uczucia, emocje może przeżywać stres, rozstania, radości itp....szczeniaka wychowasz od podstaw ale nigdy nie wiesz jaki będzie nawet jak wszystko od początku mu pokażesz, itd..BIORĄC PSA ZWŁASZCZA DOROSŁEGO MUSISZ MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ , ŻE TO PIES SKRZYWDZONY, A NIE SZCZENIACZEK KTÓRY BĘDZIE MERDAŁ OGONKIEM I CIESZYŁ SIĘ ZE WSZYSTKIEGO
ale macie rację nie ma co komentować...
powodzenia Bubinko:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika1993']a po drugie nie będą oszukiwać że pies na 6 lat a pół mordki ma siwe i wygląda na co najmniej 8-10 lat .
zmiejszają wiek psom żeby ludzie tylko je brali , a druga kwestia nie mówią nic o zachowaniu psa w mieszkaniu bo nie wiedzą nic o tym a mówią że jest łagodny do dzieci i dorosłych .[/QUOTE]
jedna z moich buldozek skonczyla 3 lata ,jest pregowana i pyszczus juz posiwialy....ludzie jak nas widza na spacerach z druga bulwa ( biala ),mysla ,ze ona mlodsza ,chociaz skonczy 6 lat...astunia ma 13-lat i ma cala kufe siwawa...;trzymam kciuki za Bubcie,zeby ten wlasciwy domek sie znalazl....

Edited by lula2010
Link to comment
Share on other sites

dziś zakupilam klatkę,w razie mego wyjscia do sklepu by Izi jej nie zjadla.kupilam legowisko,bo koce ma w nosie...tymczasowo upodobala sobie lożko bylego TZ:evil_lol:jak tylko wstaje z kanapy to ona zaraz tez wypełza z wyrka ,lubi mieć mnie na oku.Na ścianie mam wielki obraz....zdjęcie córki....wpadla do pokoju....popatrzyla na obraz i szczekanko się wlączylo,ale obraz nie przemówił,więc odeszla tym swoim kroczkiem kiwaczym.....no i zamowilam na wszelki obroże antyszczekowa,ale taka solidną juz.myślę,że gdy zamknę ją samą,będzie płacz.....:cool3:

Edited by free
Link to comment
Share on other sites

a wziełam kredycik na pieska:evil_lol:może dlugo nie pociągne,niech inni się martwia o spłatę.wrocilam ze spaceru z całym stadkiem......ufffff Uszata nachalna do Free.Teraz szczeka na sąsiada.....normalnie zaskakuje mnie z kazdą chwilą.Kto wie,moze jutro mnie zaatakuje:roll:

Link to comment
Share on other sites

tak buba jest jak widać przekochana, ale niektórzy uważają psy tego typu za po prostu "wizualnie" groźniejsze, a że pręgowana, w typie chociaż ciut rasy to "można się pokazać" joł;) na szczęście free widzi w niej po prostu kochaną, fajną, miłą i potrzebującą miłości sunię:)

Link to comment
Share on other sites

Nie w cale , a kto powiedział że nikt nie zna jej wieku i że - weterynarz określił wiek mniej więcej . ?
Powiedziała pani również że Buba została porzucona i nikt nie wie kto był jej właścicielem , a kobieta
dzwoniąca z numeru prywatnego powiedziała tylko że ma inne szelki i że się rozłączyła od razu .
Mój poprzedni pies miał takie same umaszczenie i w wieku lat 10 lat zaczynał dopiero siwieć , szczeniaka miała pani ale później się pojawiło dziecko tak ?
a ja mam już dziecko a szczeniaka mam zamiar sobie dopiero sprawić , niestety wolę coś z mniejszych ras takich jak Pinczer miniaturowy .
Istnieje taki pies tyle że może posiadać jakieś " małe " wady " , to zależy od wychowania psa .
Owszem wykazał ponieważ był już bardzo, ale to bardzo chory , wykazałam cierpliwość ale to trwało długo i było coraz gorzej a weterynarz
wypowiedział się co mu jest i co będzie najlepsze dla niego .POZDRAWIAM

Link to comment
Share on other sites

:eviltong:a nic nie powiem.....żeby nie zapeszyć.Dopiero za tydzien coś powiem:eviltong: Nakupilam sprzetu,ale w moim domku raczej się nie przyda:eviltong:tu jest juz prawie psem idealnym.Najwiekszym defektem jest jej namolność do Free.on sie boi i szczerzy zęby,ale fajnie sie bawią razem.z rana Bubka zostaje w starej czesci domu i ogrodu...nawet nie szczeknie,nawet sama mnie tam prowadzi.noce super!Rano zdziwiona że wstajemy,ale w nowym domku tez pobutki beda wczesnie!od czasu do czasu kąsa mebelek,ale gdy ja kijem leje po grzbiecie ,tak 5 razy to odpuszcza:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: A z Free w dzień śpią razem w 1 łóżku,w wieczorkiem idzie sama na gore do sypialni i nawet nie czeka na mnie jak biore prysznic.pozdrowienia dla cioć

Link to comment
Share on other sites

Jak to przeczytałam to się załamałam normalnie..
Pani Monika1993 powinna kupić słownik i porządnie do niego przysiąść a nie adoptować psy po przejściach...
Bzdury,które tu wypisuje i epitety pod adresem ludzi,którym nie dorasta do pięt to jakaś porażka.
No ale są ludzie i taborety...oby psy do takich nie trafiały

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam wszystkie cioteczki na wizyte adopcyjną,Myślę,że odbiorą mi psa.......siedzi w klatce...olbżymiej ,gdyż przesadziłam z gabarytami:cool3: sama wchodzi i wychodzi i chyba dobrze jej tam.Jutro przyjdzie nowy wujek i ciocia pohasać z uszatą:lol:Od wujka dostała juz po uszach .....wujek nie daje sobie w kasze dmuchac.Wiecie,że w ciągu roku bedzie to jej 7 miejsce pobytu......?

Edited by free
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...