Jump to content
Dogomania

Kokosowy świat :)


madzioch

Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bejkowa']Zgadzam się z tobą w 100 % , waciaki po prostu boli jak się je trymuje , i idzie zdecydowanie ciężej na twoim miejscu też bym podgalała ;)
Firanka cięta , czy była najpierw przetrymowywana ?[/QUOTE]

Udało się przetrymować cały grzbiet (ostatnia szansa na test czy włos stwardnieje) i troszke firankę, ale potem dałyśmy spokój... I wyszła wersja sport ostatecznie ;)
Bez tych kłaków (a wystarczyłoby na dwie poduszki:evil_lol:) poprawiła mu się nawet aerodynamika przy bieganiu :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzioch']To wtedy do DOBREGO groomera.
I nie przejmować się białym panikarzem ;)[/QUOTE]

mamy dwóch w okolicy, jeżeli jeden się nie sprawdzi to zawsze będzie drugi :smile:
A z Pixelem robimy postępy. Już tak nie ucieka od suszarki, sukces :smile:

[url]http://images.tinypic.pl/i/00290/jsgbowatcdtt.jpg[/url] - skąd ja to znam :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pixeloza']znam twój ból, Pixel też jakoś woli sobie siknąć w domu :evil_lol:[/QUOTE]

Sukces! Dziś wyjątkowo długo Kokos był sam w domu (7 godzin) i... ani jednej kałuży nie znalazłam! Mam nadzieje, że tak już zostanie... :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzioch']Sukces! Dziś wyjątkowo długo Kokos był sam w domu (7 godzin) i... ani jednej kałuży nie znalazłam! Mam nadzieje, że tak już zostanie... :mad:[/QUOTE]
o to Pixel mądrzejszy. Jak jest sam to sobie nie nasika ale jak wrócę ze szkoły to co innego :evil_lol:
martwi mnie to, że dzisiaj rano wstaję żeby z nim wyjść a w kuchni 3 koopy... zawiodłam się na nim :shake:

Link to comment
Share on other sites

A propos koopy.. dzisiaj była kupa psiej radości! Niezastąpiona pomoc w ogrodzie :) superwydajny i zaangażowany :D

[img]http://images.tinypic.pl/i/00371/l7sx5pesxx70.jpg[/img]

[img]http://pics.tinypic.pl/i/00371/it7238dbtfaj.jpg[/img]

[img]http://images.tinypic.pl/i/00371/31zys6jx2mdd.jpg[/img]

"Białe" łapki

[img]http://pics.tinypic.pl/i/00371/3dg4ta3c8pgd.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bejkowa']Czaderskie fotki :D Wiecej poprosze :loveu:[/QUOTE]

Będzie więcej, obiecuje :) tym bardziej, że z tego co zauważyłam, ma chłopak parcie na szkło :D

Dzisiaj w czasie spaceru Kokoszydło niuchało w trawie i nagle zaczął szaleć i trzeć łapkami po pysku... chciałam mu pomóc, ale nie dawał sobie pomóc.. Myślałam, że dostane zawału. I w pewnym momencie z pychola wyleciała mu zakrwawiona, naprawdę długa kość z jakiegoś kurczaka czy coś. Gratuluje tym, co wyrzucają takie rzeczy w miejscach spacerowych...

Link to comment
Share on other sites

hej hej :)

Kokos jest w trakcie regeneracji... czyli szaleje troche mniej niż zazwyczaj ;)
Wczoraj przeszedł na swoich małych białych nóżkach 17km! Byliśmy na wycieczce górskiej, jaki był zadowolony.. i dał rade!
Wprawdzie w drodze powrotnej zasnął w samochodzie w 2 i pół sekundy, ale tyle psiego szczęścia... ;)

No i... zapomniałam zabrać aparat :oops: musicie wierzyć na słowo :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzioch']hej hej :)

Kokos jest w trakcie regeneracji... czyli szaleje troche mniej niż zazwyczaj ;)
Wczoraj przeszedł na swoich małych białych nóżkach 17km! Byliśmy na wycieczce górskiej, jaki był zadowolony.. i dał rade!
Wprawdzie w drodze powrotnej zasnął w samochodzie w 2 i pół sekundy, ale tyle psiego szczęścia... ;)

No i... zapomniałam zabrać aparat :oops: musicie wierzyć na słowo :P[/QUOTE]

dzień pełen wrażeń widzę :cool3:
Pixel po 2km zasypia w 2 sek, po 17 to by mi chyba padł na szlaku :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pixeloza']
Pixel po 2km zasypia w 2 sek, po 17 to by mi chyba padł na szlaku :evil_lol:[/QUOTE]

Nawet nie wiesz jaki w tych małych ciałkach drzemie wielki duch ;)
Pierwszy z samochodu, pierwszy pod największa góre, pierwszy żeby odstraszyć złowrogie ptaszyska... No i na koniec pierwszy do spania :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzioch']Nawet nie wiesz jaki w tych małych ciałkach drzemie wielki duch ;)
Pierwszy z samochodu, pierwszy pod największa góre, pierwszy żeby odstraszyć złowrogie ptaszyska... No i na koniec pierwszy do spania :P[/QUOTE]

w wakacje idziemy na trasę 5km polną ścieżką zobaczymy, czy w każdy krzak zajrzy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pixeloza']w wakacje idziemy na trasę 5km polną ścieżką zobaczymy, czy w każdy krzak zajrzy :evil_lol:[/QUOTE]

5 km w jedną, 5 km w drugą... i dopiero się zacznie rozkręcać ;)
Ja planuje nauczyć Kokosa biegać na smyczy przy nodze - będzie zasuwał z TŻem biegaczem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Cześć :)

Ale Kokos ma szczęśliwy pyszczek :) Westy sprawiają wrażenie wiecznie uśmiechniętych :lol:[/QUOTE]

uwierz, że nie :evil_lol:
załóż mojemu szelki, a wygląda jakbyś go właśnie zlał po tyłku :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Cześć :)

Ale Kokos ma szczęśliwy pyszczek :) Westy sprawiają wrażenie wiecznie uśmiechniętych :lol:[/QUOTE]

[quote name='Pixeloza']uwierz, że nie :evil_lol:
załóż mojemu szelki, a wygląda jakbyś go właśnie zlał po tyłku :lol:[/QUOTE]

Hej :)
Uśmiechnięte, ale potrafią strzelić focha... ale akurat Kokosowi zaraz przechodzi, szybko sie dostosowuje do sytuacji i we wszytskich sie odnajduje jak może ;)
Miałam spory problem ze szczekaniem na małe dzieci, nawet pisałam o tym na dogo... Ale dzisiaj odniesliśmy sukces wychowawczy i zaakceptował nawet krzycząco-piszczące, goniące go przez 3 godziny dziecko ;)
Weściory są bardzo pozytywnie nastawione do świata, nawet jak leje tak jak dziś :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzioch']Miłego! I słonecznego :razz:

[B]U nas szaro buro... Jutro ma być lepiej :)[/B]

Za to Kokos postanowił znienacka uczcić ulewe sikiem na środku podłogi. Już myślałam, że przestał podnosić noge w domu...:placz:[/QUOTE]

U nas słoneczko, 20 stopni, ale mój już tyłka z domu ruszyć nei chce, zmęczył się chłopak :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...