Jump to content
Dogomania

Kokosowy świat :)


madzioch

Recommended Posts

[quote name='Pixeloza'][URL]http://pics.tinypic.pl/i/00418/oe77pbsnk4oc.jpg[/URL] - jaki przystojniak :cool3:[/QUOTE]

[quote name='phase']On jest naprawdę śliczny! Ten jego łepek. :loveu:[/QUOTE]

Oh... Dziękuje! :oops: I przekazę Kokosance ;)

On jest wiecznie uśmiechnięty (nie licząc powagi na tym do paszportu/prawa jazdy :D ), biega, skacze... Śpi tylko w upały.
No i zarasta ciągle jak szalony, miesiąc temu byliśmy się ciachać a tu znowu owca... ;)

A to pokaże Wam jeszcze jak sie zakumplował z moim TŻ, chociaż początki były ciężkie...

[img]http://files.tinypic.pl/i/00418/8gak4oj2vqjx.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='whiteterrier']Koksu ma miękką sierść? I ma jej strasznie dużo w porównaniu np. do mego Amoora :D[/QUOTE]

Koksu ma baaaaardzo miekką sierść i ma jej patologicznie dużo za dużo ;)

Dlatego też, po długim zastanawianiu sie co robić, postanowiłam go nie trymować, męczył sie niesamowicie - te jego włosiska w ogóle nie chca wychodzić ze skóry...
Dzisiaj właśnie jest świeżo obciachany/ogolony - tempo wzrostu jego kłaków świadczy o tym, że musi mieć jakieś geny owcy :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzioch']Koksu ma baaaaardzo miekką sierść i ma jej patologicznie dużo za dużo ;)

Dlatego też, po długim zastanawianiu sie co robić, postanowiłam go nie trymować, męczył sie niesamowicie - te jego włosiska w ogóle nie chca wychodzić ze skóry...
Dzisiaj właśnie jest świeżo obciachany/ogolony - tempo wzrostu jego kłaków świadczy o tym, że musi mieć jakieś geny owcy :D[/QUOTE]

No właśnie widać po niej, że jest miękka ;d
Właśnie sierściucha golona będzie dużo szybciej odrastać niż trymowana :c
Czyli trafił ci się taka waciakowata odmiana trochę ;d

Link to comment
Share on other sites

[quote name='whiteterrier']No właśnie widać po niej, że jest miękka ;d
Właśnie sierściucha golona będzie dużo szybciej odrastać niż trymowana :c
Czyli trafił ci się taka waciakowata odmiana trochę ;d[/QUOTE]

Szybko odrasta (ciachamy raz na dwa miesiące), ale lepsze to niż patrzeć jak Kokosiarz sie męczy, a widać było, że trymowanie sprawiało mu ból - nie były to na pewno zwykłe fochy ;)

Jest waciak, ale trudno, nie wypracujemy mu sztywności ;)
Za to jak zarośnie to jest mięciusi jak kaczuszka i wygląda jak niedźwiadek :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pixeloza']mmm :loveu:
chciałabym takiego, a nie moją szczotę :D
Garb, zawinięty ogon, ale sierść musiał mieć idealną :mad: :evil_lol:[/QUOTE]

Za to Twoja szczota pewnie jest łatwiejsza do wyszczotowania, a mój mięcioch to tylko do pralki na 90 stopni i szybkie odwirowanie :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzioch']Za to Twoja szczota pewnie jest łatwiejsza do wyszczotowania, a mój mięcioch to tylko do pralki na 90 stopni i szybkie odwirowanie :P[/QUOTE]

Jak się zrobią kołtuny to tylko na cięcie :evil_lol:
Na doopie ma strasznie skręconą i szorstką sierść a nie powiem, żeby mu się podobało rozczesywanie w tamtym miejscu :evil_lol:
Oczywiście mówię o miejscy PRZED, a nie POD ogonem :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pixeloza']Jak się zrobią kołtuny to tylko na cięcie :evil_lol:
Na doopie ma strasznie skręconą i szorstką sierść a nie powiem, żeby mu się podobało rozczesywanie w tamtym miejscu :evil_lol:
Oczywiście mówię o miejscy PRZED, a nie POD ogonem :lol:[/QUOTE]

to sie nie rozpędz, żeby nie trafić POD... możesz stracić szczotkę albo rękę :evil_lol:
Jak rozczesze Koksa to wygląda jak chow chow :D

Link to comment
Share on other sites

Wrócilismy z wakacji!
Był las, była plaża, była woda, były dzieci, było dużo różnych różności, hałasów i psów - Kokos na szczęście zachowywał sie (w większości) jak człowiek ;)
Pokonały go tylko kaczki, które pływały za szybko zeby je dogonić ;)

Kilka zdjęć na szybko:

Kierowca
[IMG]http://i1295.photobucket.com/albums/b625/magdziora/audiii_zpsb853159c.jpg[/IMG]

Plażing
[img]http://i1295.photobucket.com/albums/b625/magdziora/DSC_0172_zpsc51bb9ce.jpg[/img]

Widze was! :P
[img]http://i1295.photobucket.com/albums/b625/magdziora/DSC_0265_zpsac87293b.jpg[/img]

Lans pod kolor z pancią :D
[img]http://i1295.photobucket.com/albums/b625/magdziora/DSC_0214_zps177dafd9.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Bejkowa']Odwiedzamy ! Ale skąpisz zdjęć . O matko , jaki zabieg ? :-([/QUOTE]

Musiałam bidulke wykastrować... :(
chyba sie troche obraził. Ale najbardziej obraził sie za kołnierz, który musi nosić do następnego piątku.
Rana go chyba swędzi, nie może przez to spać (ja oczywiście też nie), nie może pobiegać, pobawić się, nosi go... nie służy mu ta sytuacja zdecydowanie. Jedyne co mu się podoba to nowy rodzaj jedzenia i to, że trzymam mu miske jak wcina :P
Jutro idziemy na zastrzyk, może znajdziemy jakiś sposób na przespanie nocy.

A zdjęcia będa jak ściągne mu to ustrojstwo z głowy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzioch']Musiałam bidulke wykastrować... :(
chyba sie troche obraził. Ale najbardziej obraził sie za kołnierz, który musi nosić do następnego piątku.
Rana go chyba swędzi, nie może przez to spać (ja oczywiście też nie), nie może pobiegać, pobawić się, nosi go... nie służy mu ta sytuacja zdecydowanie. Jedyne co mu się podoba to nowy rodzaj jedzenia i to, że trzymam mu miske jak wcina :P
Jutro idziemy na zastrzyk, może znajdziemy jakiś sposób na przespanie nocy.

A zdjęcia będa jak ściągne mu to ustrojstwo z głowy...[/QUOTE]

biedactwo :(
Pixela też to powinno czekać, ale... szkoda mi weterynarzy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzioch']Też o tym myślałam, ale... był pacjentem wzorowym, poszła szybko, bez sensacji.
Zaczeło sie dopiero w domu i trwa póki co... i trwa... i trwa...
Dupsko go swędzi i świruje :D[/QUOTE]

A Pixel nawet zastrzyku sobie nie daje (a w listopadzie szczepienia :shake: ) więc kastracja byłaby koszmarem... dla weterynarzy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pixeloza']A Pixel nawet zastrzyku sobie nie daje (a w listopadzie szczepienia :shake: ) więc kastracja byłaby koszmarem... dla weterynarzy :evil_lol:[/QUOTE]

może Cie zaskoczy swoją dojrzałością :cool3:

Bolą mnie łydki, mam siniaki... kołnierz to zuuuoooo! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja też chce wysterylizować swoją , ale nie zanosi sie póki co , bo dowiedzieli się o zastrzykach hormonalnych ... i mówią żeby jej zastrzyki podawać :shake: Ale ja nie chce także poczekamy zobaczymy jak z tą sterylką wyjdzie ...
A Pixel wiele by do gadania nie miał na stole , dali by mu zastrzyk , za chwile by usnął i tyle :D A kastracje są najlepszą sprawą jeśli chodzi o dominujących samców , uciekających , gwałcących wszystko i wszystkich :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...