Jump to content
Dogomania

I znowu coś o suchej karmie!


sh_maniak

Recommended Posts

"Artykuł monograficzny sponsorowany jest przez producenta karmy ARION, popularnej w Hiszpanii, produkowanej w Belgii i wchodzącej właśnie z powodzeniem na rynek polski. Jeśli uda się nadrobić falstart, z ubiegłego roku, kiedy to firma Nutreco obiecywała złote góry hodowcom, by w końcu w ogóle nie sprowadzić karmy do naszego kraju, Arion może porządnie namieszać na naszym rynku karm dla psów. W wersji Premium karma ta jakością plasuje się w średniej stawce, gdzieś powyżej Puriny, K-9, Chicopee i wszelkich Pet-Time’ów (nie mówiąc już o Bono czy polskich suchych karmach), a cenowo wyglądać ma bardzo, bardzo korzystnie, zwłaszcza w ofercie klubowej dla hodowców. Szczegóły poznać mamy dopiero na wystawie w Poznaniu – zobaczymy..."

Źródło: http://www.naszepsy.pl/czytelnia.asp?Id=1578

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Menu za te informacje :-)

A teraz sobie przypominam, że z jakies ponad 6 miechów temu przysłali mi do domu jakies informacjie na temat tej karmy i chyba było tam cos jak to odeślę to mi na próbę karmę przywiozą. (Ale kto by to wszystko ogarnął, non stop jakieś reklamy psiego jedzonka i akcesoriów przysyłaja do domu lub na meile). Chyba tak było ale głowy nie dam.

Jako kogoś interesuje to moge napisać skład tych karm!

Nie wiem gdzie je można kupić w woj. mazowieckim popytaj w sklepach lub hurtowniach.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Właśnie się dowiedziałam, że Arion ma podział na małe i duże szczeniaki i cena dla dużych szczeniaków to 126 zł za 15kg:) hmm, ale sama nie wiem:)

zalezy gdzie kupujesz bo ja odrazu w hurtownii wiec cena jest atrakcyjniejsza 15 kg 82 zl aktywnej a 15 kg jgnieciny z ryzem 92zl

Link to comment
Share on other sites

hmm dostalam probki tej karmy worek 15 kosztuje 95 zl wiec jak dla mnie cena jest bardzo Ok

probki byly dosc duze wiec mogla przez kilka dni sprawdzic jak kupka i ogolnie jak je je moja suka

ogolnie jestem zadowolona jadla ja ze smakiem nienajlepsze wrazenie mialam po karmie jagniecina z ryzem myslalam ze ta wlasnie bedzie najbardziej odpowiadala a miala bo nim jakies wielkie kupsko a z innymi karmami Ariona tak juz nie bylo

jak ktos chetny moge podac namiary na mazowieckie na Priva

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...