Jump to content
Dogomania

Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...


Recommended Posts

Reksio pozdrawiam majówkowo. Byliśmy wczoraj (01/05)

Uzupełnię, jak dotrę na dłużej do komputera.

p.s. coś z dodawaniem zdjęć się pozmieniało znowu ? Pojawia się komunikat "Wystąpił błąd podczas przetwarzania przesłanego pliku. Please contact us for assistance."

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam zamówienie w zooplus dla staruszka

Brita, którego zamawiałam zazwyczaj akurat nie było w dostawie. To zamówiłam teoretycznie lepszą karmę, dla seniora.

Pani Natalia powiedziała, że ta karma trzustkowa, którą wysłałam bo musiałam wymienić na inna dla swojego czworonoga - o dziwo, smakowała Reksowi i chyba mniejsze kulki też mu bardziej pasują.

Artykuł
Suma z VAT
Brit Care Senior All Breed
Brit Care Senior All Breed

- 12 kg

1 x 144,80 zł
144,80 zł
15,80 zł
10 + 2 gratis! Rocco, 12 x 800 g
10 + 2 gratis! Rocco, 12 x 800 g

- Classic, Czysta wołowina

1 x 58,00 zł
58,00 zł
Premia miesiąca: Lukullus Natural, drób i janięcina (bez zbóż), 400 g
Premia miesiąca: Lukullus Natural, drób i janięcina (bez zbóż), 400 g

- 400 g

1 x 0,00 zł
0,00 zł
2% zniżki -4,36 zł
Standardowa dostawa gratis
Cena razem z VAT 214,24 zł
Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎03‎.‎05‎.‎2019 o 09:09, Aga76 napisał:

Ze zdjęciami znów coś namieszali... 

Kombinuje zaznaczać z worda i wklejać - tak jak podsumowania zamówień z maila. Ale tez nie idzie.

Rozliczenie uzupełniłam. 

Zdjęć nie dam rady wkleić. Może za parę dni coś się na dogo znowu odmieni. To uzupełnię.

Na razie wyślę do Patrycja96 i asikowska - bo do Nich mam numery tel. :-)

U Reksa w porządku. Ma łepek lekko przekrzywiony, ale dalej radosny. Podchodzi trochę sztywno na tych swoich łapkach. Ale piłka niezmiennie w centrum jego uwagi. Dostał dwie pałeczki z kurczakiem, zakopał patrząc czy nie widzimy gdzie. :-) 

Zakropiłam go kroplami, ilość i gęstość sierści jaką ma Reks jest niesamowita. Dokopać się do skóry to hoho.

Pani Natalia założyła mu obroże.

Odprowadził mnie chłopak do bramki. Fajny chłopak jest. Taki pogodny, przyjacielski.

Z kotem Rankiem się lubi. Gdy Reks leży, kot przychodzi, nos mu powącha, Reks otworzy oko i śpi dalej. :-)

**

U Pana Mariana smutno.. Ziemia opadła, trawa i zielsko rośnie. Choć widać, że sąsiedzi zaglądają, znicze są uprzątnięte, stoją obok grobu, kwiatki sztuczne też są. Mama Tosia&Lesio wiem że zagląda, pani Natalia też zaświeci znicz. Ale widać, że poza nami takimi z doskoku, to bliscy tam nie zaglądają. Cóż, taki los.

Trochę sztucznych kwiatów wyrzuciłam. Dołożyłam nowy sztuczny stroik. Uzupełniłam świeczkami elektrycznymi 4 znicze. W jednym zaświeciłam świeczkę. Pozdrowiłam pana Mariana od Was. 

Link to comment
Share on other sites

Tobciu jak chcesz to mogę zdjęcia dodać. Podeślę nr tel. jeśli wyrazisz zgodzę.

A gdyby tak  kupić albo korę w jakimś kolorze albo białe kamyki i wysypać na grobie w skrzyni?

 

Rodzina pewnie i tak nic nie zrobi jeśli do tej pory nic nie zrobiła :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 5.05.2019 o 11:27, b-b napisał:

A gdyby tak  kupić albo korę w jakimś kolorze albo białe kamyki i wysypać na grobie w skrzyni?

 

Rodzina pewnie i tak nic nie zrobi jeśli do tej pory nic nie zrobiła :(

Można byłoby pomyśleć nad czymś praktycznym i cenowo przystępnym.

 

U nas często przed zrobieniem pomnika kładą sztuczną trawę.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Napisałam dziś do Pani Natalii, że zamawiam karmę dla Reksa. Pani Natalia oddzwoniła.. i Reksia nie ma..

Odszedł jak były te upały z miesiąc temu. Przepraszam, nie zapytałam o dokładną datę z przejęcia..

Dzwoniła do mnie, ale to był czas, gdy ja byłam na urlopie w Bieszczadach (10-20/06), nie zawsze miałam zasięg.. a wiadomość, że ktoś się próbował dzwonić nie przychodzi.

Ostatnimi swoimi dniami nie chciał już wychodzić ze swojego pomieszczenia. Pani Natalia z ciocią pomagała mu wychodzić na podwórko, by choć patrzył co dzieje się wokoło. Ostatniego wieczoru pił dużo wody, jeść nie chciał.. rano już nie żył..

Spoczął na podwórku pod drzewkiem, gdzie już są 3 inne Państwa czworonogi.. Takie Psie Drzewko. Na którym pali się znicz.

Podziękowałam Pani Natalii za te niespełna za chwilę 2 lata pod Jej opieką.. gdzie miał swoich ludzi, podwórko, kolegę kota, ukochaną piłkę, pełną miskę i opiekę..

Panie Marianie... jesteście razem.... Reksiu.... masz swojego Pana Mariana...

A my będziemy o Was pamiętać...……….

***

Dziękuję... tak BARDZO WAM WSZYSTKIM dziękuję, że tyle lat razem pomagaliśmy tej Wspaniałej Serdecznej Ludzko-Psiej Parze...

929656149_20160702_120055akopia.jpg.e5f7a269603523017f9e1ef0fc0072c6.jpg

660734720_20160702_112440kopia.jpg.f9330d8d8a127b1f9b31d337c1da85ca.jpg

Link to comment
Share on other sites

W skarbonce Reksa pozostało 108,82 zł.

Kochane dziewczyny, które zawsze wspierałyście Chłopaków - może zechcecie przeznaczyć te pieniądze na jakiegoś potrzebującego staruszka ? 

Nie śledzę już dogomanii jak kiedyś. Wskażecie proszę jakąś psią biedę, której tak Reks mógłby pomóc ?

Link to comment
Share on other sites

"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies...Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata...
Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie"

                                             George G. Vest

 

Ta sentencja bardzo pasuje do naszej dwójki - Pan Marian i Rex.

 

image.png.dba621a925228ce386c014ac219c510c.png

Rex [*] ... Piesku żegnaj

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...