Jump to content
Dogomania

Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...


Recommended Posts

Wpłynęły pieniądze od Patrycja96 - dziękujemy. :)

**

Zadzwonił wczoraj pan Marian, podziękować za karmę i za zakupy. Podałam panu kod prądu.

Reks ma się w porządku.

Zapytałam o opał. Dostał z mopru sosnę, tylko mokrą bardzo. Nie chowa do szopy, bo zgnije. Zgłosił do mopru (bo opal to pan jakiś przywiózł co miał zlecenie od mopru), że mokre, że się nie pali, że dymi. A wszyscy o smogu mówią. No ale cóż.. Tylko że więcej z tym kłopotu niż efektu dodatniego.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Dobermania napisał:

Szkoda, że mokra; ale to aż tak, że zgnicie jej grozi? :/

Jeszcze w taką pogodę nie ma jak wysuszyć...

Ile pan Marian ma tam piecyków, więcej niż jeden? I jak jest z praniem w taką pogodę, w misce i potem suszy przy piecu?

Pan ma piec kaflowy w pokoju. I kozę w takim jakby przedpokoju, przed kuchnią.

Ręczniki widywałam właśnie na sznurku rozwieszone przy tej kozie.

Link to comment
Share on other sites

Wpłynęły ponownie pieniądze od Patrycja96 - dziękujemy. :)

Robiłam wczoraj przeciw pchle-kleszczowe zaopatrzenie dla naszych zwierzy, zamówiłam również dla Reksa - https://sklep.mvet.pl/Preparaty-dla-psow-przeciwko-pchlom-i-kleszczom/produkt.1422/

Zdjęcie wstawię gdy przesyłka dojdzie. Edit : Foto ; Na paragonie jest 77, ale to cena za transport była rozdzielona na zamówione produkty.

Wyślę pod koniec marca do Pana by założył.

Link to comment
Share on other sites

Wpłynęły pieniądze od Patrycja96 - dziękujemy. :)

Zamówiłam karmę dla Reksa. Z dostawą bezpośrednią do pana. Rozliczenie uzupełnię jutro. Dziś padam na twarz.

Ilość Artykuł Cena Suma
2 528360.2 - Rocco Classic: Wołowina z dziczyzną, 1 x 400 g- Classic: Wołowina z dziczyzną 0,00 PLN 0,00 PLN
1 473975.0 - Brit Premium Adult M- 15 kg 81,80 PLN 81,80 PLN
1 391116.3 - Mieszany pakiet próbny Rocco, 6 x 800 g- Sensitive 39,80 PLN 39,80 PLN
1 1.5 - - Twoja zniżka -3,64 PLN -3,64 PLN
Do zapłaty: 117,96 PLN

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.03.2017 o 11:05, tobciu napisał:

Zamówię jutro, pojutrze Reksowi karmę. Bo to już znowu miesiąc minął. Ostatnia karma od Lilka105 dotarła 07/02 . Matko.. kiedy ten miesiąc zleciał..

Też się zdziwiłam jak to przeczytałam ,że to już miesiąc od zamówienia.W następnym miesiącu mogę zamówić znowu ,tylko byłabym wdzięczna żeby mi przypomnieć :))

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎08‎.‎03‎.‎2017 o 21:07, lilka105 napisał:

Też się zdziwiłam jak to przeczytałam ,że to już miesiąc od zamówienia.W następnym miesiącu mogę zamówić znowu ,tylko byłabym wdzięczna żeby mi przypomnieć :))

 

Dnia ‎08‎.‎03‎.‎2017 o 21:43, ALMA2 napisał:

czas leci. 

Okropnie szybko.

**

Karma dotarła. Kurier dzwonił.

**

Rozliczenie uzupełniłam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jechaliśmy wczoraj nad morze. Przejechaliśmy zatem przez Stepnicę, zobaczyć jak ma się Reks i Pan Marian. Byliśmy krótko.

Reks chrypiał szczekając. Powiedziałam panu by ciepłą wodę dawał mu do picia. I witaminę C z puszką.

Ale chłopak werwę ma i uwielbienie dla piłki niezmiennie ogromne.

Na zdjęciach dojrzycie, pod siatką leży chyba z 6 piłek. :) Założyłam mu obrożę, którą jakiś czas temu kupowałyśmy - Foto .

Reks trochę przytyty, a sierść gęsta, że ho ho.

Zakupy zrobiłam w Biedronce. Trochę prądu 35kwh też kupiłam i kod panu podałam.  Paragon - 103,27 ; Foto ; Prąd ;

b4435360.jpg

4b505998.jpg

Co przywieźliście ? Sprawdzę. :) - zawieźliśmy kartony, ścinki do palenia.

6ee45146.jpg 

224ebcd4.jpg

ab22440e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...