Jump to content
Dogomania

Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...


Recommended Posts

Będę chyba za tydzień - max. dwa - w okolicach p. Mariana. Może zajrzeć do niego i coś mu podrzucić? Jak myślicie? Spożywcze? Chemię? A może nie jechać tylko dosłać Wam pieniądze? Do kozy się też dołożę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lida']Będę chyba za tydzień - max. dwa - w okolicach p. Mariana. Może zajrzeć do niego i coś mu podrzucić? Jak myślicie? Spożywcze? Chemię? A może nie jechać tylko dosłać Wam pieniądze? Do kozy się też dołożę.[/QUOTE]

Lida, jak uważasz. :)
Pan Marian z pewnością z odwiedzin się ucieszy, jeśli tylko uda Ci się Go zastać. On jak tylko ktoś wpadnie z odwiedzinami, to jest taki uradowany. :)
Jeśli byś jechała - to ja bym radziła spożywkę. W Stepnicy jest teraz Biedronka, to zakupy można zrobić na miejscu.
Nie wiadomo jak P.Marian teraz z posiłkami wygląda, skoro stołówka nie pracuje.
A jeśli byś wolała zasilić skarbonkę to ja planuję odwiedziny u chłopaków koniec lipca, początek sierpnia. Zależnie jak się uda zgrać logistycznie.
Dokładka do kozy - super, dziękujemy. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lida']No to podeślij mi konto. Jak nie dojadę, to wesprę finansowo[/QUOTE]

Ok. Zaraz podeślę. Ale gdybyś była w pobliżu, to spróbuj podjechać w miarę możliwości. Oboje się ucieszą. I Rex i P.Marian :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martini77']Brawo Dziewczyny. Łza się w oku kręci ze wzruszenia, takie zaangazowanie... Nie udzielam na wątku, ale jestem tu z Wami i z Rexem.[/QUOTE]

Cześć martini77 :)
Bez Was ta pomoc byłaby średnia. Razem może pomóc bardziej. :) Fajnie, że jesteś z nami. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Worek karmy, paletka puszek i tabletki na odrobaczenie pojechały do Rexa z moja sąsiadką :) za jakiś tydzień, żeby po odrobaczeniu odczekać, postaram się jakoś szczepienie zorganizować...[/QUOTE]

[B]Czyli jeszcze Rexowi zostanie worek Brita na sierpień.[/B]
Cudak przysłała fotkę worka/puszek/Dehinela - to wrzucę wieczorem.
Edit :
[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/39e9cb8c.jpg[/IMG]

Cudak podziękuję sąsiadce za pomoc. :iloveyou:

Edited by tobciu
Link to comment
Share on other sites

Jak Cudak uda się szczepienie zorganizować - to Rex będzie miał na komplet. :)
Na przełomie lipca/sierpnia będzie na zakupy dla p.Mariana. I na karmę dla Rexa na wrzesień (na sierpień worek czeka u Cudak). :)
Dziękujemy wszystkim. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lida']Dziś wysłałam p. Marianowi krzyżówki, żeby mu się nie nudziło ;-)[/QUOTE]

O super. To się ucieszy i będzie miał zajęcie. :)

Ja z odwiedzinami, jak wspomniałam podjadę pod koniec lipca, albo na początku sierpnia, w zależności jak się czasowo wyrobimy.

Link to comment
Share on other sites

Przydadzą się na zakupy dla Chłopaków :p

A jak wygląda sprawa obiadów Pana Mariana?? Szkoła na razie nieczynna, stołówka nie działa. Czy otrzymał jakąś pomoc na wyżywienie od gminy??

Aaa, no i jak działa kuchenka gazowa?? Zadowolony Pan Marian??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KrystynaS']Przydadzą się na zakupy dla Chłopaków :p

A jak wygląda sprawa obiadów Pana Mariana?? Szkoła na razie nieczynna, stołówka nie działa. Czy otrzymał jakąś pomoc na wyżywienie od gminy??

Aaa, no i jak działa kuchenka gazowa?? Zadowolony Pan Marian??[/QUOTE]

Nie wiemy czy panu Marianowi się udało coś w gminie zdziałać z obiadami, bo nie była żadna z nas od mojej ostatniej wizyty u pana Mariana.
Z gazem załatwiała sąsiadka Cudak, przy odbiorze butli Pan Marian dzwonił do mnie podziękować, tydzień temu karmę zawoziła też sąsiadka Cudak. Także więcej wieści przywiozę ja pod koniec lipca / początek sierpnia. Albo Cudak gdyby nie udało Jej się zorganizować szczepienia Rexa tak jak planujemy i musiałaby kombinować jakoś sama.

Link to comment
Share on other sites

Ciocie kochane piszę,żeby powiedzieć,że nie zapomniałam.....mam chorą sunię jeszcze dwa tygodnie na antybiotyku i może wówczas stanę na nogi,tak mi głupio.... pisałam,że do końca czerwca wpłacę grosza,a nie mogłam sobie na to pozwolić:-(
Nadrobię obiecuję,ale już nie jestem w stanie podać terminu.
Tak bardzo się cieszę z tego wątku:-)
Pozdrawiam póki co cieplutko wszystkich dopingujących.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']Ciocie kochane piszę,żeby powiedzieć,że nie zapomniałam.....mam chorą sunię jeszcze dwa tygodnie na antybiotyku i może wówczas stanę na nogi,tak mi głupio.... pisałam,że do końca czerwca wpłacę grosza,a nie mogłam sobie na to pozwolić:-(
Nadrobię obiecuję,ale już nie jestem w stanie podać terminu.
Tak bardzo się cieszę z tego wątku:-)
Pozdrawiam póki co cieplutko wszystkich dopingujących.[/QUOTE]

Dziękujemy daśka za pamięć. :) Zdrowia suni życzymy, moooocno.

Link to comment
Share on other sites

[B]Cudak dziś załatwiła wizytę Pani weterynarz u Rexa. :)[/B]
Rex był grzeczny, został zaszczepiony kompletnie. Koszt 75 zł.

Cudak podeśle później rachunek.
A ja przy nadchodzącej wizycie zrobię zdjęcie wpisu w książeczce.

Edit (22/07/14) : [B][URL="http://www.fotoszok.pl/upload/98d27613.jpg"][COLOR=#0000ff]RACHUNEK[/COLOR][/URL]
[/B]Edit (09/08/14)[B] : [URL="http://www.fotoszok.pl/upload/64a3e898.jpg"][COLOR=#0000ff]Wpis w książeczkę zdrowia[/COLOR][/URL][/B]

Edited by tobciu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='KrystynaS']No to Rex ma już za sobą niezbyt przyjemną wizytę. Teraz będą tylko same przyjemne :lol:[/QUOTE]

Tak sobie myślę, że jeśli tylko pani wetka rzuciła mu piłkę ze dwa razy, to Rex wybaczył Jej to lekkie ukłucie i stres. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tobciu'](...)
Ja z odwiedzinami, jak wspomniałam podjadę pod koniec lipca, albo na początku sierpnia, w zależności jak się czasowo wyrobimy.[/QUOTE]

Odwiedziny u chłopaków zaplanowane na kolejny tydzień. Podjedziemy w tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...