Jump to content
Dogomania

Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...


Recommended Posts

[quote name='katlis']hahaha bardzo śmieszne - córka kolos jeszcze w zeszłym roku się mieściła ;) , kurtkaa jak nowa nawet jak będzie na Pana Mariana ciut za duża to nic, jak pozbieram więcej fantów to poproszę o adres.[/QUOTE]

Ok. :) jak będzie za duża to ok, w domu zimą i w kożuchu p.Marian mówił siedzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grazia_1979']poproszę o numer konta,wyśle coś na koniec miesiąca
:)[/QUOTE]

Witamy serdecznie. Dziękujemy. Wysyłam nr konta.

[quote name='madziakato']Ja bym chętnie posłała do Pana Mariana jakąś paczkę od siebie-teraz na prawdę nie dam rady, ale w grudniu- bardzo chętnie;)[/QUOTE]

Witam. I dziękujemy za chęć pomocy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakato']Tak, bardzo proszę- i mam pytanie, czy na coś szczególnie zwrócić uwagę, czy tak ''na wyczucie"?[/QUOTE]

[B]Z głównych potrzeba Pana to szacujemy jedzenie i opał.[/B]
Z ciuchów, coś ciepłego można dołożyć.
Czapkę, szalik dostał teraz. Ciepłe rzeczy, koszulki, kalesony - już wcześniej były wysyłane.
W grudniu dopytałbym czy coś konkretnie z odzieży mu potrzeba. Żebyśmy nie przesadziły z odzieżą. :) A nie dojadał będzie nadal.
[B]Myślę, że ucieszyłby się z baterii.[/B] Ma Kasprzaka. Tylko ja zawiozłam R20, a Kasprzak jest na mniejsze - [B]4 x R14
[/B]Mydełek narazie nie trzeba, bo od free dostał 4, a wody i tak nie ma. To te 4 mydełka na jakiś czas starczą.

Edited by tobciu
dopisałam info o mydełkach
Link to comment
Share on other sites

12/11/13 od K.S. wpłynęło 100 zł dla Rexa i P.Mariana. :loveu: Dziękujemy. :) Tylko która to cioteczka ? Bo się zgapiłam i o nick nie poprosiłam.

[SIZE=3][COLOR=#0000ff][B]Kochane cioteczki, którym wysłałam numer konta.
Zapomniałam poprosić byście w dopisku "dla Rexa i P.Mariana" podały też swój nick z dogo.
[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tobciu']12/11/13 od K.S. wpłynęło 100 zł dla Rexa i P.Mariana. :loveu: Dziękujemy. :) Tylko która to cioteczka ? Bo się zgapiłam i o nick nie poprosiłam.

[SIZE=3][COLOR=#0000ff][B]Kochane cioteczki, którym wysłałam numer konta.
Zapomniałam poprosić byście w dopisku "dla Rexa i P.Mariana" podały też swój nick z dogo.
[/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]Już się przyznałam na PW :lol:

Link to comment
Share on other sites

HOPHOP MIKOŁAJE !!! ;)JESUUUUUUUU super ciotki tu zaglądają!!Niebawem P.Marian bedzie mial jak pączek w maśle.całe dnie myśle co by tu zakupić...welniane skarpety,witaminy,aspiryna,miodek,konserwy.......podpowiadajcie cioteczki !! a tobciu Ty spytaj nastepnym razem czy paczki dowożą Panu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='free']HOPHOP MIKOŁAJE !!! ;)JESUUUUUUUU super ciotki tu zaglądają!!Niebawem P.Marian bedzie mial jak pączek w maśle.całe dnie myśle co by tu zakupić...welniane skarpety,witaminy,aspiryna,miodek,konserwy.......podpowiadajcie cioteczki !! a tobciu Ty spytaj nastepnym razem czy paczki dowożą Panu?[/QUOTE]
Wszystko free, wszystko co piszesz.

W poście #3 tobciu zamieściła foto tego co zawiozła. Podejrzyj co kupiła i może trochę ściągnij od Niej.

Trzeba uwzględnić trudne warunki mieszkaniowe i utrudnienia z powodu braku prądu i pieca do gotowania. Taka 'koza' to niewiele, za bardzo nie da się przyrządzać posiłków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tobciu'][B]Z głównych potrzeba Pana to szacujemy jedzenie i opał.[/B]
Z ciuchów, coś ciepłego można dołożyć.
Czapkę, szalik dostał teraz. Ciepłe rzeczy, koszulki, kalesony - już wcześniej były wysyłane.
W grudniu dopytałbym czy coś konkretnie z odzieży mu potrzeba. Żebyśmy nie przesadziły z odzieżą. :) A nie dojadał będzie nadal.
[B]Myślę, że ucieszyłby się z baterii.[/B] Ma Kasprzaka. Tylko ja zawiozłam R20, a Kasprzak jest na mniejsze - [B][SIZE=3]4 x R14[/SIZE]
[/B]Mydełek narazie nie trzeba, bo od free dostał 4, a wody i tak nie ma. To te 4 mydełka na jakiś czas starczą.[/QUOTE]

[quote name='free']HOPHOP MIKOŁAJE !!! ;)JESUUUUUUUU super ciotki tu zaglądają!!Niebawem P.Marian bedzie mial jak pączek w maśle.całe dnie myśle co by tu zakupić...welniane skarpety,witaminy,aspiryna,miodek,konserwy.......podpowiadajcie cioteczki !! a tobciu Ty spytaj nastepnym razem czy paczki dowożą Panu?[/QUOTE]

[quote name='KrystynaS']Wszystko free, wszystko co piszesz.

W poście #3 tobciu zamieściła foto tego co zawiozła. Podejrzyj co kupiła i może trochę ściągnij od Niej.

Trzeba uwzględnić trudne warunki mieszkaniowe i utrudnienia z powodu braku prądu i pieca do gotowania. Taka 'koza' to niewiele, za bardzo nie da się przyrządzać posiłków.[/QUOTE]

Czy przesyłki dochodzą zapytam sie z pewnością.
Zapytałam tylko, czy listonosz do Niego przychodzi. Mówił, ze tak. Tylko nie uszczegółowiłam, czy jeśli listonosz go nie zastanie i znajdzie tylko awizo - to czy idzie na pocztę przesyłkę odebrać.

Kochane jak będziecie robić paczki - to pakujcie takie rzeczy, które się nie psują (choć będzie coraz chłodniej to na werandzie parę dni może coś przechować).
Makaron, ryż, zupki instant. Teraz w tej sobotniej paczce kupiłam też parę kisieli (ciepłe, trochę treściwsze, a i na gardło, żołądek też odrobinę pomoże).
Pakujcie tak byście nie zapłaciły za przesyłkę jak za zboże. Konserwy, dania w słoikach ważą. Ale wedle uznania. :)
W grudniu jak będziemy robić zakupy, to cięższe produkty jak konserwy, słoiki zawieziemy.
Miód, witaminy jakieś, aspiryna - super pomysł.
Z pewnością w grudniu te 2,3 worki ekogroszku też kupimy. Za dużo do osobówki nam nie wejdzie. Ale choć te 3x25 kg to już coś.

Link to comment
Share on other sites

Dopiero teraz doczytałam , w tym miesiącu już nie dam rady, ale na początku grudnia wyślę jakiś grosik- poproszę o nr konta.

Też myślałam o butli gazowej i kuchence- może to jest jakiś pomysł. Teraz jeżdżą samochody z butlami na wymianę, więc pewnie nie byłoby problemu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']a może butla gazowa? jest tam jakiś sklep gdzie wymieniają?[/QUOTE]

[quote name='Yoana']Dopiero teraz doczytałam , w tym miesiącu już nie dam rady, ale na początku grudnia wyślę jakiś grosik- poproszę o nr konta.

Też myślałam o butli gazowej i kuchence- może to jest jakiś pomysł. Teraz jeżdżą samochody z butlami na wymianę, więc pewnie nie byłoby problemu.[/QUOTE]

Serdecznie witamy. Bardzo sie cieszymy, że nowe osoby zaglądają. :) I dziękujemy za chęć pomocy.

Wiecie co, o butlę to zapytam w grudniu.
Problem miałby z wymianą na pełną butlę, w sensie finansowym.
Samochody z butlami już tak nie jeżdżą jak kiedyś. Punkty wymiany są teraz albo prywatne, albo na stacjach paliw.

Edited by tobciu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...