Jump to content
Dogomania

Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...


Recommended Posts

[quote name='free']jak dla mnie nie musisz się rozliczac i przedstawiac tu rachunkow.To Ty zaalarmowałaś nas o biedzie i Ty tam biegasz i pomagasz,więc nie wezmiesz do swojej kieszeni .Ja mam zaufanie do Ciebie ![/QUOTE]

Dziękuję za zaufanie i za pomoc :)
Na dogo wiele było przypadków nadużyć, więc staram się zbierać paragony, żeby nikt wątpliwości nie miał, na co pieniązki zostały wydane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Dziękuję za zaufanie i za pomoc :)
Na dogo wiele było przypadków nadużyć, więc staram się zbierać paragony, żeby nikt wątpliwości nie miał, na co pieniązki zostały wydane.[/QUOTE]

Dokładnie, lepiej mieć wszystko klarowne, by nikt nie miał wątpliwości.

Cudak, miałabyś szansę dowiedzieć się o numer stopy P.Mariana ? Mam praktycznie nowe adidasy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='tobciu']Poprosiłam Maupa4 o wyrażenie zgody na dodanie kilku fantów dla Rexa, do bazarku jaki robię dla Urgo.
Modetator sie zgodził. :loveu: Pięknie dziekuję. :loveu:
I tak oto zapraszam na bazarek, gdzie kilka fantów i dochod z ich ewentualnej sprzedaży będzie dla Rexa.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245636-BAZAREK-dla-Urgo-i-Rexa-Zapraszam-!-Do-31-08-13-21-czasu-dogo[/URL][/QUOTE]

Rozliczenie powyższego bazarku :

[SIZE=3][B][COLOR=#0000ff][SIZE=2]Dzięki Waszej pomocy i zakupom URGO i REX uzbierali :[/SIZE]
[/COLOR]
[/B][/SIZE][B][TABLE="class: cms_table, width: 267"]
[TR]
[TD][SIZE=3]
[/SIZE][/TD]
[TD][SIZE=3]
[/SIZE][/TD]
[TD][SIZE=3]URGO[/SIZE][/TD]
[TD][SIZE=3]REX[/SIZE][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][SIZE=3]Fanty :[/SIZE][/TD]
[TD][SIZE=3]
[/SIZE][/TD]
[TD="align: right"][SIZE=3][COLOR=#0000ff]263 zł[/COLOR][/SIZE][/TD]
[TD="align: right"][SIZE=3][COLOR=#0000ff]24 zł[/COLOR][/SIZE][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="colspan: 2"][SIZE=3]Ogonki[COLOR=#ff0000]* [/COLOR]:[/SIZE][/TD]
[TD="align: right"][SIZE=3][COLOR=#0000ff]3 zł[/COLOR][/SIZE][/TD]
[TD="align: right"][SIZE=3][COLOR=#0000ff]3 zł[/COLOR][/SIZE][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][SIZE=3]Razem[/SIZE][/TD]
[TD][SIZE=3]
[/SIZE][/TD]
[TD="align: right"][SIZE=3][COLOR=#ff0000]266 zł[/COLOR][/SIZE][/TD]
[TD="align: right"][SIZE=3][COLOR=#ff0000]27 zł[/COLOR][/SIZE][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
* 6,01 ogólna kwota z ogonków dzielona na pół dla każdego psiaka[B][SIZE=2]

[/SIZE][/B][/B]Cudak, przelałam Ci właśnie pieniądze, jak dotrą potwierdź bardzo proszę.
Przy następnym bazarku, też zapytam moda, czy mogę parę fantów przeznaczyć dla Rexa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tobciu']Rozliczenie powyższego bazarku :

[SIZE=3][B][COLOR=#0000ff][SIZE=2]Dzięki Waszej pomocy i zakupom URGO i REX uzbierali :[/SIZE]
[/COLOR]
[/B][/SIZE][B][TABLE="class: cms_table, width: 267"]
[TR]
[TD][SIZE=3]
[/SIZE][/TD]
[TD][SIZE=3]
[/SIZE][/TD]
[TD][SIZE=3]URGO[/SIZE][/TD]
[TD][SIZE=3]REX[/SIZE][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][SIZE=3]Fanty :[/SIZE][/TD]
[TD][SIZE=3]
[/SIZE][/TD]
[TD="align: right"][SIZE=3][COLOR=#0000ff]263 zł[/COLOR][/SIZE][/TD]
[TD="align: right"][SIZE=3][COLOR=#0000ff]24 zł[/COLOR][/SIZE][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="colspan: 2"][SIZE=3]Ogonki[COLOR=#ff0000]* [/COLOR]:[/SIZE][/TD]
[TD="align: right"][SIZE=3][COLOR=#0000ff]3 zł[/COLOR][/SIZE][/TD]
[TD="align: right"][SIZE=3][COLOR=#0000ff]3 zł[/COLOR][/SIZE][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][SIZE=3]Razem[/SIZE][/TD]
[TD][SIZE=3]
[/SIZE][/TD]
[TD="align: right"][SIZE=3][COLOR=#ff0000]266 zł[/COLOR][/SIZE][/TD]
[TD="align: right"][SIZE=3][COLOR=#ff0000]27 zł[/COLOR][/SIZE][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
* 6,01 ogólna kwota z ogonków dzielona na pół dla każdego psiaka[B][SIZE=2]

[/SIZE][/B][/B]Cudak, przelałam Ci właśnie pieniądze, jak dotrą potwierdź bardzo proszę.
Przy następnym bazarku, też zapytam moda, czy mogę parę fantów przeznaczyć dla Rexa.[/QUOTE]

Bardzo dziękuję :) jeszcze nie dotarło , bo dziś sobota, ale w poniedziałek na pewno przelew dojdzie i potwierdzę na bazarku i tu na wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CASIA&ttb']jutro zrobię przelewik dla Pana i piesa , super że jest ktoś komu się chce pojechać ,poświęcić swój czas i pieniądze żeby pomóc innemu czlowiekowi... Szczaun Cudak dla Ciebie![/QUOTE]

Bardzo dziękuję :) bez Waszej pomocy, sama za wiele bym nie zdziałała, więc "szacun" dla Was :loveu:

Dostałam przelew 90 zł od [B]asikowska[/B] dla Rexa i dla kotków, więc wpisuję w rozliczenie po 45 zł i bardzo dziękuję za pomoc

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ponownie poprosiłam moderatora o wyrażenie zgody na dodanie kilka fantów do bazarku dla REXA.
Moderator Maupa4 się zgodził. :loveu:

[SIZE=3][COLOR=#0000ff][B]Zapraszam zatem na nowy bazarek zorganizowany również dla Rexa.[/B][/COLOR][/SIZE]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247827-Bazarek-dla-Urgo-i-Rexa-ZAPRASZAM-%21-Do-03-11-13-18-godz?p=21410267#post21410267"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247827-Bazarek-dla-Urgo-i-Rexa-ZAPRASZAM-%21-Do-03-11-13-18-godz?p=21410267#post21410267[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Bardzo dziękuję[B] tobciu [/B]:)
Doszła również wpłata od [B]free[/B] 20 zł - dziękuję :)

Muszę przeliczyć finanse i poprosić kogoś o zrobienie zakupów dla Pana Mariana i Rexa.[/QUOTE]

Ma mążczyzna się zgodziła podrzucić mnie do Stepnicy. :loveu: Także prawdopodobnie w kolejny weekend podjedziemy do Pana Mariana z zakupami. :)
A w międzyczasie Cudak zamówi Rexowi karmę. :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję [B]tobciu[/B] :)
Karma zamówiona, ciekawe czy dojdzie jutro (niby dziś wysłana, ale nie dostałam jeszcze maila z nr listu przewozowego). Zamówiłam 26 kg Chappi za 97,99 zł - dziękuję wszystkim, którzy dołożyli się do karmy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tobciu']Ponownie poprosiłam moderatora o wyrażenie zgody na dodanie kilka fantów do bazarku dla REXA.
Moderator Maupa4 się zgodził. :loveu:

[SIZE=3][COLOR=#0000ff][B]Zapraszam zatem na nowy bazarek zorganizowany również dla Rexa.[/B][/COLOR][/SIZE]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247827-Bazarek-dla-Urgo-i-Rexa-ZAPRASZAM-!-Do-03-11-13-18-godz?p=21410267#post21410267[/URL][/QUOTE]


a ja z tegoż bazarku tu dotarłam, może się tu na coś przydam, może pomogę w czymś psu albo panu...

coś mi przyszło do głowy ( nie wiem, czy mądrego ;))
jest taka akcja "Szlachetna paczka" , właśnie chyba sie sztaby organizują na tegoroczna edycję- może tam zgłosić sprawę i poprosić o pomoc dla tego pana - u nas w takiej akcji ludzie dostali naprawde drogie prezenty - lodówki, pralki, żywność...

Edited by mari23
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']a ja z tegoż bazarku tu dotarłam, może się tu na coś przydam, może pomogę w czymś psu albo panu...

coś mi przyszło do głowy ( nie wiem, czy mądrego ;))
jest taka akcja "Szlachetna paczka" , właśnie chyba sie sztaby organizują na tegoroczna edycję- może tam zgłosić sprawę i poprosić o pomoc dla tego pana - u nas w takiej akcji ludzie dostali naprawde drogie prezenty - lodówki, pralki, żywność...[/QUOTE]

:) Pomoc się przyda i psu i panu. Dziękujemy, że zajrzałaś. :)
Szlachetna paczka, trzeba by popatrzeć jakie wymogi trzeba spełnić. I to pewnie trzeba by zrobić na dniach, bo święta za pasem.
Lodówka, pralka.. Pan Marian prądu nie ma.. :(

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny[/url] - rodziny jeszcze nie są wybrane, ale nie mam pojęcia w jaki sposób zgłosić potrzebującą Osobę? Gdzie napisać?

znalazłam jeszcze: [url]http://www.szlachetnapaczka.pl/wojewodztwa/s16/zachodniopomorskie/action,get-announcement,id,858,t,jak-teraz-dolaczyc-do-szlachetnej-paczki.html[/url]

[B]"3. Zostając liderem Paczki[/B]


Zgłoś się już dziś, by w przyszłym roku poprowadzić SZLACHETNĄ PACZKĘ w swoim mieście.


Zgłoś się na: [B][URL="http://www.superw.pl"]www.superw.pl[/URL]"[/B]

Czyli na ten rok już nie ma szans?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak'][URL]http://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny[/URL] - rodziny jeszcze nie są wybrane, ale nie mam pojęcia w jaki sposób zgłosić potrzebującą Osobę? Gdzie napisać?

znalazłam jeszcze: [URL]http://www.szlachetnapaczka.pl/wojewodztwa/s16/zachodniopomorskie/action,get-announcement,id,858,t,jak-teraz-dolaczyc-do-szlachetnej-paczki.html[/URL]

[B]"3. Zostając liderem Paczki[/B]


Zgłoś się już dziś, by w przyszłym roku poprowadzić SZLACHETNĄ PACZKĘ w swoim mieście.


Zgłoś się na: [B][URL="http://www.superw.pl"]www.superw.pl[/URL]"[/B]

Czyli na ten rok już nie ma szans?[/QUOTE]

zgłosić się jako lider może za późno, ale może osobę w trudnej sytuacji można zgłosić?
choć myślę, że najlepiej to byłoby znać takiego lidera.....

pracuję w domu kultury, u nas ostatnio przez 2 lata był tzw. "sztab", tu przywieźli i stąd rozwozili prezenty....
powiem Wam, że widząc to z bliska mam mieszane uczucia co do takiej formy pomocy - wybrani dostają "upominki" warte 10.000 złotych na przykład, a nie wybrani - nic.....

nie znam zasad, to tylko z obserwacji.....

Link to comment
Share on other sites

witam cioteczki.Czy ktoś się orientował w zadłuzeniu P/Mariana w zakładzie energetycznym?czy moze do MOPSU zgłosić?ja systematycznie wysyłam paczki,ale moze zrobić orientacje w oplatach,czy zaległościach...?jak tu żyć bez światla?

Link to comment
Share on other sites

W zakładzie energetycznym obcej osobie raczej info nie udzielą na temat czyjegoś zadłużenia, a Pan Marian sam nie wie ile tego jest - mówi, że to jeszcze po jego ojcu dług, więc podejrzewam że sporo na minusie.

Do MOPSu Pan Marian chodzi i prosi o pomoc, więc wiedzą tam, jak wygląda sytuacja... jakiś grosik dostaje i w zeszłą zimę trochę opału mu przywieźli, do tego ma jeden ciepły posiłek dziennie w szkolnej stołówce (poza weekendami).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']W zakładzie energetycznym obcej osobie raczej info nie udzielą na temat czyjegoś zadłużenia, a Pan Marian sam nie wie ile tego jest - mówi, że to jeszcze po jego ojcu dług, więc podejrzewam że sporo na minusie.[/QUOTE]

Ewentualne spłacenie długu, ewentualne zaznaczam, bo nie wiemy ile tego jest. Jak po ojcu jeszcze, to odsetki znaczne.
Pytanie - czy Pan Marian da radę opłacać nowe rachunki, jeśli istniałby cień możliwości, że stare zostaną spłacone...
Tak czy inaczej w zebraniu informacji potrzebny jest Pan Marian.. nie poinformują obcej osoby.

Link to comment
Share on other sites

[B]tobciu[/B], może spróbujesz podpytać, jak będziesz u pana Mariana? Tyle, że z płaceniem rachunków też byłby problem, jeśli udałoby się dług spłacić.

Czy ktoś byłby chętny dołożyć się do Świątecznej paczki dla pana Mariana i Rexa? :oops: Na razie tylko deklaracje, bo już nie na moje konto (czeka mnie dłuższa lub krótsza przerwa od dogo...).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...