Jump to content
Dogomania

Tymon cudowny młody duchem, łagodny olbrzym - za TM [*] biegaj szczęśliwy..


sylwija

Recommended Posts

  • Replies 945
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Nikus']Proszę więc o podanie konta na które przelać pieniądze ze Skarpety im.Talcott skoro jest dług.[/QUOTE]

dziekuję w imieniu Tymona Skarpecie im.Talcott :)
a możemy chwilę poczekać?, aż zebrane przez PDZ pieniądze zostaną w pierwszym rzędzie tam rozliczone? Będzie większa jasność - Natalia pisała, ze na pewno ponad 300 pln wpłynęło na ich konto.
dług - a raczej kwota do zapłaty jeszcze wzrośnie niewątpliwie..ale nikt nie naciska, żeby natychmiast płacić

Liczę też, szczerze mówiąc, na to, że jak Tymon zostanie przepisany na Fundację, to będzie miał zniżki.. a teraz on jeszcze cały czas na mnie jest..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiyoshi']i ja zaglądam...widziała zdjęcie psiaka na fb, ale nie wiedziałam, że jest aż taki chory:-((
to dziwne, że taki piękny pies!! a taki zaniedbany...i nikt go nie szuka...[/QUOTE]

to nie jest szybkie zaniedbanie, to trwało - jego choroba, jego zaniedbywania.. ktoś go wyrzucił
nie mam złudzeń, ze zaginął..

[quote name='Funky']Deklaruję dla Tymona[B] 10 PLN stałej[/B] już od lutego. Bardzo mi przykro, że tylko tyle, ale mam kilkoro takich przyjaciół do opłacenia :(
Czy wpłacam na ten nr konta z 1 postu?[/QUOTE]

bardzo dziękuję w imieniu Tymona :) to wcale niemała pomoc, proszę tak nie mówić.. konto się zmieni, bo opiekę nad nim przejmie Zwierzęca Polana, która jest 'na miejscu' :)
ewentualnie na konto Livki, jeśli się zgodzi :)

[U][B]edit:[/B][/U]
podaję swój telefon, gdyby coś - 514 045 805
ale będę się starać pisać na bieżąco
jak jakieś pytanie pominęłam, albo macie uwagi.. to dajcie znać..

Edited by sylwija
Link to comment
Share on other sites

Dobrze, to ja czekam na nr konta na priv, ok?
Też uważam, ze powinno to być konto tylko dla Tymona, a nie fundacji. W końcu łatwiej mieć kontrolę nad tym i wiadomo co i jak, a przecież niemałe potrzeby będą :( Nasz misiek kudłaty kochany <3<3<3

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']Wszystko napisze wieczorkiem. Chora jestem. Grypa zoladkowa :(
Najwazniejsze chyba- Tymon ma dzisiaj kastracje.
[B]Jest oferta dt domowego.okolice wwy. Doswiadzony dt[/B][/QUOTE]

Tyle dobrych wiadomości :multi:
[B]Sylwija[/B], jeszcze niedawno tak się martwiłaś a tu proszę, jak się sprawy pięknie potoczyły :)
[B]Zgodnie z deklaracją SKARPETA OWCZARKOWA opłaci tą pierwszą fakturę na kwotę 229 zł[/B] - dostałam już dane na maila :)
Deklarowaliśmy wprawdzie 200 zł, ale nie będziemy drobiazgowi i zaokrąglimy naszą pomoc do kwoty, na którą opiewa faktura ;)
Proszę nam teraz nic nie zwracać :)
Będziemy wdzięczni jak przy okazji "odpalicie" nam parę złotych z jakiegoś bazarku ;)
Trzymamy kciuki za Tymonka :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Tyle dobrych wiadomości :multi:
[B]Sylwija[/B], jeszcze niedawno tak się martwiłaś a tu proszę, jak się sprawy pięknie potoczyły :)
[B]Zgodnie z deklaracją SKARPETA OWCZARKOWA opłaci tą pierwszą fakturę na kwotę 229 zł[/B] - dostałam już dane na maila :)
Deklarowaliśmy wprawdzie 200 zł, ale nie będziemy drobiazgowi i zaokrąglimy naszą pomoc do kwoty, na którą opiewa faktura ;)
Proszę nam teraz nic nie zwracać :)
Będziemy wdzięczni jak przy okazji "odpalicie" nam parę złotych z jakiegoś bazarku ;)
Trzymamy kciuki za Tymonka :thumbs:[/QUOTE]


wielkie dzięki :)

własnie dzwoniłam do Kliniki - Tymon już po zabiegu, wybudził się, szczegółów nie znam - mam zadzwonić za godzinę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pelaodrudego']podaję namiary na fundację "Zwierzeca Polana" do wpłat na Tymka:
Fundacja "Zwierzęca Polana" KRS 0000432119, NIP 5252545894, konto ogólne 59116022020000000224753592
z dopiskiem "dla Tymona z Warki"[/QUOTE]

dzięki :) już wrzucam do pierwszego postu

Link to comment
Share on other sites

rozmawiałam z panią doktor

nowotwór był 'rozsiany', więc zabieg był poważniejszy niż normalnie, więcej trzeba było wyciąć, teraz troszkę 'podkrwawia' (nie mylić z krwotokiem - bo mi od razu to przyszło do głowy)
Tymon na razie sobie odpoczywa [jest po czym..], jest słabszy trochę..
Za to coraz bardziej kontaktowy, przyzwyczaja się do ludzi, do otoczenia, bardzo go tam lubią :)

[U][B]edit1: [/B][/U]cytat:

Мисёрна Наталья Ольга Томашовна:
Kochani, rozliczenie tutaj wstawiam, proszę adminki o wstawienie w opis wydarzenia :)
Pieniążki z PayPala jeszcze nie doszły, wiem, że Ania wczoraj zbiorczo wysłała mi przelew, dam znać jak dojdzie :)
10zł – Marlena N.-B.
100zł – Julita Hnorata S.
20zzł – Bożena J.
20zł – Barbara M.
50zł – Bogumiła Sz.
50zł – Agata J.
20zł – Beata Aleksandra S.
30zł – Beata Kamila S.-O.
50zł – Sylwia W.
50zł – Malwa (Agnieszka K.-O.)
----
Razem: 400zł

Chciałam jeszcze napisać, że bardzo się cieszę, że Zwierzęca Polana zajmuje się teraz Tymonem - jesteście kompetentnymi osobami, które są BLISKO! :) Dziękuję Wam za Tymonka ♥

[B]edit2:[/B]

wstyd mi bardzo :oops:, ale nie wiem, gdzie podziękować - na jakim wątku mogę złożyć podziękowania dla [B]Skarpety im.Talcott[/B] za wsparcie dla Tymona?
i dziękuję bardzo [B]Nikusiowi[/B], ze złożył wniosek w imieniu naszego Tymonka :loveu:

i dziękuję wszystkim, ze są z Tymonem :loveu:

Edited by sylwija
Link to comment
Share on other sites

Na konto Tymonka wpłynęła deklaracja stała od [B]Funky [/B]- bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu:

Potwierdzam również wpływ ze [B]Skarpety im. Talcott [/B]- całe 120 zł - bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu:


Dziękuję za drugi post - tam będą prowadzone rozliczenia dotyczące Tymonka :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...