Jump to content
Dogomania

Majk pojechał do nowego domu do Mikołowa. (trzymać kciuki)


Diabełek

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Kama79']Nie podoba mi się to... Ma ktoś numer telefonu do właściciela? Można tam zadzwonić i poprosić o info i zdjęcia?[/QUOTE]
Mnie sie tez nie podoba, ale tak sie składa, ze niewiele tu ode mnie zalezy.
Diabełek wyadoptowała Majka, moze ma telefon ? Ale jak wiesz, od paru miesiecy nie pokazuje sie na dogo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Mnie sie tez nie podoba, ale tak sie składa, ze niewiele tu ode mnie zalezy.
Diabełek wyadoptowała Majka, moze ma telefon ? Ale jak wiesz, od paru miesiecy nie pokazuje sie na dogo.[/QUOTE]


Beluś a może Ulka12 ma numer do Pana ? :roll: wiem że Pan kontaktował się w sprawie Majka z Ulą dopiero potem z Diabełkiem. Może akurat choć szanse marne.

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia Majka [url]https://picasaweb.google.com/106600740491710811502/Majk[/url]



No cóż, Pan bardzo zadowolony, Majk już nie zagryza kur, spadł się tak, ze wygląda jak 3 Majki, ale Pan. Wie ze musi go odchudzić. Chłopak widać ze szczęśliwy, Pan troszkę zaskoczony niedzielnym najsciem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Zdjęcia Majka [URL]https://picasaweb.google.com/106600740491710811502/Majk[/URL]



No cóż, Pan bardzo zadowolony, Majk już nie zagryza kur, spadł się tak, ze wygląda jak 3 Majki, ale Pan. Wie ze musi go odchudzić. Chłopak widać ze szczęśliwy, Pan troszkę zaskoczony niedzielnym najsciem ;)[/QUOTE]

:multi::multi::multi: bardzo bardzo się cieszę :lol: a chłopak wręcz nie do poznania ....rzeczywiście nabrał ciałka oj nabrał ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...