Jump to content
Dogomania

Jasio pojechał do DS w Bytomiu


boog

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zioberek87']mam jedno awaryjne dt w opolu ale z młodą amstafką a ona ciągle się bawić chce... bedzie go zaczep[iała do zabawy a Jasio chce spokoju[/QUOTE]

Jasio to młody psiak, nie miał wiele styczności z innymi psami, ale raczej chętnie by sie pobawił. Dom z innym psiakiem byłby dla niego mysle dobry, jeżeli sunia nie jest agresywna. Jak awaryjny to DT? Na chwilkę, czy Jasiu mógłby przeczekać tam szukanie domu? Płatny?

Link to comment
Share on other sites

John na dzisiejszym spacerku z Natalią

[IMG]http://images43.fotosik.pl/1749/6ae615693ffa3d84.jpg[/IMG]
[IMG]http://images39.fotosik.pl/1954/563785590d9f91e9.jpg[/IMG]
[IMG]http://images37.fotosik.pl/1976/9e6ef52e61d30d8d.jpg[/IMG]
[IMG]http://images50.fotosik.pl/1868/5f28fcbe7f92b493.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

ciocie, sunia nie jest agresywna... ona jest po prostu jeszcze szczeniakiem ciągle się chce bawić, boje się że Jasio może się jej przestraszyć ale możemy spróbować.

Dt jest w Opolu, to młoda para około 30 letnia, mają tą sunię z schroniska, że to amstaf to nasze opolskie schronisko dało nakaz chodzenia na szkolenie z nią aby ją dobrze ułożyć. Chodzą z nią:) nie ma z nia większych problemów nie licząc demolki w domu jak zostaje sama. Ona pracuje po 12 co drugi tydzień, a on od rana do 15.

zadzwonię dziś do niej i sie spytam czy aktualne i ile kasy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zioberek87']ciocie, sunia nie jest agresywna... ona jest po prostu jeszcze szczeniakiem ciągle się chce bawić, boje się że Jasio może się jej przestraszyć ale możemy spróbować.

Dt jest w Opolu, to młoda para około 30 letnia, mają tą sunię z schroniska, że to amstaf to nasze opolskie schronisko dało nakaz chodzenia na szkolenie z nią aby ją dobrze ułożyć. Chodzą z nią:) nie ma z nia większych problemów nie licząc demolki w domu jak zostaje sama. Ona pracuje po 12 co drugi tydzień, a on od rana do 15.

zadzwonię dziś do niej i sie spytam czy aktualne i ile kasy.[/QUOTE]

A sunia jest po sterylce? Bo Jasio nie wykastrowany:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zioberek87']kurde teraz nie bardzo, planują długie wakacje, mam się odezwać w czerwcu:([/QUOTE]

Spoko, w razie w mam ofertę BDT od dziewczyny z Brzegu. Jednak nie wiem, czy skorzystamy, bo dziś zadzwonił pan z Warszawy, bardzo zainteresowany adopcją Jaśka. Brzmiał poważnie, z rozmowy fajny zwierzolub. Czekam na info od znajomych, kto by nam PA zrobił. Także trzymajcie kciuki, żeby się nie rozmyślili:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wika09']Pomimo, że pierwsze spotkanie Jasia z moją sunią nie udało się, ja nadal o Jasiu myślę. Jeżeli uda się znaleźć dobry domek to fajnie, schronisko za nic w świecie. Moja sunia jest stamtąd...[/QUOTE]

Miejmy nadzieje, że adopcja się powiedzie

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, rozmowa w Wawie umówiona w niedzielę na 13, Kamil od razu da mi znać co i jak. Facet ma duże dośwaidczenie:). No i dzwoniła dzisiaj jeszcze do mnie pani z Bytomia, też bardzo chętna, zakochała się w Jasiu. Szukam już dziewczyn na rozmowę w Bytomiu. Pewnie wieczorem znowu wszyscy się odezwą. Może uda się to też przeprowadzić na weekend. Także jestem bardzo dobrej myśli:)

Link to comment
Share on other sites

co by nie było i jak by nie było najważniejsze żeby trafił na dobry dom który się go nie pozbędzie ani go nie skrzywdzi
wika09 u Ciebie miałby pewnie jak w raju:lol: ale i tak musimy poczekać do wizyty poadopcyjnej żeby wiedzieć że wszystko się udało...tfu tfu żeby nie zapeszyć

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...