Jump to content
Dogomania

Jasio pojechał do DS w Bytomiu


boog

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mogłabym wziąć Jasia do siebie na tymczas .Tylko że ja studiuję w Nysie i czasami jeżdżę do Wrocławia do lekarza i do domu,nie wiem czy jakby co to ktoś mógłbym go przypilnować na czas mojego wyjazdu.Najwięcej zajęć na uczelni mam w czwartki i piątki ale też nie byłby długo sam w domu bo mam okienka.Mieszkam sama w bardzo małej kawalerce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aniaaaa']Mogłabym wziąć Jasia do siebie na tymczas .Tylko że ja studiuję w Nysie i czasami jeżdżę do Wrocławia do lekarza i do domu,nie wiem czy jakby co to ktoś mógłbym go przypilnować na czas mojego wyjazdu.Najwięcej zajęć na uczelni mam w czwartki i piątki ale też nie byłby długo sam w domu bo mam okienka.Mieszkam sama w bardzo małej kawalerce.[/QUOTE]

Dzięki bardzo Aniaaa, juz pisze ma PW:))

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Anią, jest w stanie wziąć Jasia na tymczas. W niedziele mam nadzieję uda nam się spotkać osobiście jeszcze razem z Natalią. Ania na początek mogłaby odwiedzać Jasia, wyprowadzać go na spacer, żeby się do niej przyzwyczaił. Pozostałby jeszcze problem ewntualnych wyjazdów Ani, która mieszka sama, ale to też jakoś da się rozwiązać. Zobaczymy jak się sytuacja wyklaruje, jednak nadal trzeba intensywnia szukać DS.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...