Jump to content
Dogomania

XXXII MWPR Opole, 27-28.04.2013


vpassione

Recommended Posts

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Opole w tym roku porażka wstyd i kpina za nasze pieniądze , Bis porażka Ci co byli powinni wiedzieć o co chodzi tak nie powinno być człowiek przyjeżdża dobrze się bawić i co bardzo profesjonalne podejście do wystawców Dziękuję w imieniu swoim i pewnie wielu innych coraz bardziej odechciewa się wystawiać psy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Generalnie nasze psy wystawia moja młodsza córka (była w niebieskim kostiumie). Ja biegałam tylko z Gaffą (białą weteranką) w porównaniu o rasę.
Nie zgubiliście przypadkiem ringówki?

A imię wzięło się z bajki filmowej o walecznej księżniczce Fantaghirro ;)[/QUOTE]
Ha, to Was obie widziałam bo przy porównaniu o rasę stałam koło ringu z Lolką i oglądałam ;)
Ringówki nie zgubiłam...
Następnym razem może Was rozpoznam to przyjdę się przywitać :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrau']Ha, to Was obie widziałam bo przy porównaniu o rasę stałam koło ringu z Lolką i oglądałam ;)
Ringówki nie zgubiłam...
Następnym razem może Was rozpoznam to przyjdę się przywitać :))[/QUOTE]
Jak jedzie z nami Gaffcia, to łatwo nas rozpoznać,bo ona jest jedyną cockerową sunią na wystawach takim umaszczeniem :D

Link to comment
Share on other sites

Moje uwagi. Trawa - jak trawa, bez przesady, ze za dluga.
Toaleta platna...50 groszy... to nie majatek, kiedy ma sie do dyspozycji NORMALNA toalete z ...papierem, mydlem, reczniczkami, czysta.
Ocena na ringu - punktualna wystawialam o 12.25, nie na poczatku...
Zaplacilam za wystawe podowjnie= moj blad - Opole wykazalo mak. chceci, by moja pomylke naprawic i zwrocic mi zdublowane pieniadze.
Powiem tak - wystawa jak wystawa...srednia krajowa. Dodam, ze do oceny nie mam ZADNYCH uwag!

Link to comment
Share on other sites

Z Roku na rok Opolskie wystawy upadają pod względem organizacji.Międzynarodowa wystawa!! a ring Jamniczy w wysokiej trawie!! 25 cm pod nią głębokie dołki po nornicach,psy w nie padały właściciele skręcali kostki ! dobrze ze Jamniki to Norowce to sobie radziły ;)
Sędzia oceniał psy w ruchu! No wez człowieku zaprezentuj małego psa w Mokrej wysokiej trawie ;(Psy kicały jak zające,po przejściu kóleczka w ringu wygladaly jak mokre bobry ! Chyba każdy z wystawianych psów miał w karcie adnotację Pies zle chodzi ,zle stoi. Zawsze w Opolu jamniki były na betonie,jestem ciekawa kto wpadł na tak idiotyczny pomysł aby jamniczy ring zrobić w wysokiej trawie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vpassione']to dopiero przyznał, że te puchary nie dotarły i należy wysłać maila z danymi, a oni będą wysyłać... Ciekawe, czy w odpowiedzi na maila dostanę samo zdjęcie pucharu :roll: [/QUOTE]

nam powiedzieli, ze beda wysylac poczta. Nic nie wspominali o tym, ze trzeba wysylac maila z adresem? Mail do oddzialu opolskiego, tak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Na początek duży negatyw dla Opola za fatalnie przygotowane ringi - trawsko takie,że cockery wyglądały jak jamniki, większość psów miała problem z ładnym bieganiem...zawsze trawa była ładnie skoszona...wystawy coraz droższe,a w zamian coraz mniej... [IMG]http://www.kola34.webd.pl/images/smiles/smutny.gif[/IMG]
Za to obsługa ringu bardzo sympatyczna,co przekładało się na miłą atmosferę wokół ringu. No i pogoda w sumie łaskawa, bo tylko delikatnie postraszyło deszczykiem [IMG]http://www.kola34.webd.pl/images/smiles/oczko.gif[/IMG]
Zdjęcia Aga dopiero przegląda - dotarłyśmy do domu ok.22...wykończone czekaniem do 16 (!!!) na rozpoczęcie BISów. Uważam, że wpakowanie BISów z klubówek IX grupy przed BISy z CACIBówki to jednak przegięcie [IMG]http://www.kola34.webd.pl/images/smiles/wnerw.gif[/IMG]
Niechże sobie klubówki mają BISy, ale oddzielnie...sądzę,że wiele osób odpuściło finały z uwagi na ponad 3 godzinne czekanie... [IMG]http://www.kola34.webd.pl/images/smiles/mysli.gif[/IMG]
No i powalił mnie baner nad ringiem honorowym...ze skrótem F.C.I. [IMG]http://www.kola34.webd.pl/images/smiles/mysli.gif[/IMG] ... zamiast FCI. Przecież to dwie różne organizacje....a my to FCI.
Nasza ekipa wypadła nieźle:
ELFADDO Royal Antidotum - kl. pośrednia,dosk,lok.II - [B]res.CACIB[/B]
FANTAGHIRRO Royal Antidotum - kl.młodzieży, dosk.,lok.1,[B]Zw.Mł, BOB, BOG III[/B]
GAFFA Galida - kl. weteranów, dosk.,lok1, [B]Best Veteran[/B][/QUOTE]
Gratulacje:)

[quote name='mrau']Gratuluję wszystkim![B]
cockermanka[/B] bobowy młodzieniec przepiękny! Gratuluję :)
I ja się pochwalę :))
Moje zakręcone dziecko Lola czyli Saxonholme Eoa dosk1 CWC Zw CACIB i BOB :)) Był to ostatni CACIB do zakończenia CIE! ;))[/QUOTE]
Gratulacje:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

My się tez pochwalimy:
[COLOR=#ff0000][B]Kanibaru FROMAJE FRAIS (Serek) - dosk.1, CWC.
TAMEY Asiaczek FCI - w.o.2 (debiut)
TORNEY Asiaczek FCI - w.o.1, Best Baby, na finałach przeszła pierwsza selekcję:smile: (debiut)
SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, r.CACIB
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE AsiaczekFCI - dosk.1, Naj. Weteran. BIS WETERANÓW 3!!!!
[/B]
Pzdr.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajrisz']nam powiedzieli, ze beda wysylac poczta. Nic nie wspominali o tym, ze trzeba wysylac maila z adresem? Mail do oddzialu opolskiego, tak?[/QUOTE] Ja wysłałam wiadomość na mail oddziałowy.

Mój młodzieżowy zwycięzca w ruchu :loveu:
[URL]http://imageshack.us/a/img823/9594/mwpropole62of162.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Tez mam kilka uwag co do samej organizacji wystawy:
1/ rzeczywiście trawa na ringach mogłaby byc krótsza. Dlaczego? chocby dlatego, zeby ludzie wiedzieli gdzie sa dziury po nornicasch (czy innych zwierzatkach...) i mogli to dziadostwo spokojnie ominąć.

2/ ringi fajne, duze, basenji mogły sobie pobiegac, choć wielu wystawców mojej rasy jednak wolało biegac po małym okregu. ciekwe, czy to brak kondycji czy co...?

3/ obsługa mojego ringu (nr 18 - bardzo kompetentna. Miła i sympatyczna, nawet usłyszałam, że i stolik da się ustawic inaczej, bo przeciez to dla nas, wystawców... Duża szóstka dla obsługi tego ringu:)

4/ super, że przy ringach wisialy woreczki na psie odchody. co prawda nie wszyscy "wiedzieli", że trzeba sprzątac po swoich psach, ale wiekszość z nas to robi i nikomu korona z głowy nie spadła.
Natomiast brak koszy na smiecie, nie tylko psiowo-kupowe - to juz przykrość. Ile można chodzic z woreczkiem w ręce i szukac koszy na smiecie...? Byc może ten fakt niektórych zniechęcił do sprzatania psich odchodów.

5/ Ja za toalete nie płaciłam, nigdzie nie widziałam kartki, że płatna. Choc koleżanka twierdzi, że widziała. a w toaletach (damskich) fakt, ręczniki papierowe, papier, mydełko i czysto.
6/ wg katalogu BIS CACIB powinien rozpocząć się o godz. 15-tej. rozpocząć sie o godzi 16 z minutami. Dlaczego? Jeżeli w tym czasie jeszcze trwała ocena na ringach, to znaczy, że ktoś źle wyliczył czas i trzeba to zmienic. Bo - jak ktos złusznie zauwazyl - takie lekceważenie wystawców może sie kiedys skóńczyc w sądzie. Obojętnie, czy koleżeńskim czy cywilnym. Nie żartuję. Mamy takie prawo...

6/ No i to, co zauwazyła juz wczesniej [B]cockermanka:[/B] jak można posługiwac sie skrótem F.C.I., kiedy juz od dłuższego czasu toczy sie wojna o ten skrót...? Czyzby oddział Opole nie wiedział, jak poprawnie pisac? a może wierzył, że nikt nie zauwazy? Myslę, że pora zmienic ten banner...

dla jasności: [B]"nasza" organizacja to FCI[/B] a nie F.C.I.

Pzdr.

Edited by Asiaczek
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Na klubowej pasterskich były ufundowane puchary dla Mł.Zw.Klubu i Zw.Klubu, które w dniu wystawy "nie dotarły". Oddział Opole nie odpisywał na liczne maile (ja, znajomi pisali), odpowiedź dostałam 14.06. Wczoraj dotarł nasz "PUCHAR" :diabloti:

[IMG]http://i717.photobucket.com/albums/ww179/vpassione/inne/P1340967R_zps56dffd18.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote]Na klubowej pasterskich były ufundowane puchary dla Mł.Zw.Klubu i Zw.Klubu, które w dniu wystawy "nie dotarły". Oddział Opole nie odpisywał na liczne maile (ja, znajomi pisali), odpowiedź dostałam 14.06. Wczoraj dotarł nasz "PUCHAR"[/quote]

Do nas też to 'cudo' dotarło, więc zamiast dwóch pucharków (Zw.KL + BOB) mamy plastikową podstawkę i to otrzymaną po jedynych dwóch miesiącach oczekiwania i upominania się :P Aaaa przepraszam, był jeszcze dołączony, pięknie pomięty dyplom...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...