Jump to content
Dogomania

XXXII MWPR Opole, 27-28.04.2013


vpassione

Recommended Posts

[B]Merrick[/B] - jak są chodniki to ja wolę na nogach :D Przynajmniej psy zmęczę po drodzę ,a i tak planowany przyjazd 6 rano więc... zaczynam się zastanawiać czy ktoś by nas wpuścił na teren wystawy ;)
[B]passa[/B] - dziękuje za podanie nr. autobusu na pewno się przyda jeśli zrezygnujemy z taszczenia się na nogach :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A gdzie to może być? Weszłam właśnie i widnieje u mnie informacja : "[COLOR=#FF0000][FONT=Tahoma]Informacja o ilości zgłoszeń w rasie, płci i klasie będzie widoczna ok. 2-3 dni po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000]" A te 3 dni już minęły :P[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DeeDee']A gdzie to może być? Weszłam właśnie i widnieje u mnie informacja : "[COLOR=#FF0000][FONT=Tahoma]Informacja o ilości zgłoszeń w rasie, płci i klasie będzie widoczna ok. 2-3 dni po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000]" A te 3 dni już minęły :P[/COLOR][/QUOTE]

No właśnie tam ale widocznie nie podali jeszcze :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DeeDee'][B]Merrick[/B] - jak są chodniki to ja wolę na nogach :D Przynajmniej psy zmęczę po drodzę ,a i tak planowany przyjazd 6 rano więc... zaczynam się zastanawiać czy ktoś by nas wpuścił na teren wystawy ;)
[B]passa[/B] - dziękuje za podanie nr. autobusu na pewno się przyda jeśli zrezygnujemy z taszczenia się na nogach :)[/QUOTE]

Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że trasa jest bardzO odświeżająca dla psa. A właściwie idzie się cały czas prosto, potem skręca w pewnym momencie w prawo, aż się pojawi Okrąglak, trudno się zgubić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DeeDee'][B]Merrick[/B] - jak są chodniki to ja wolę na nogach :D Przynajmniej psy zmęczę po drodzę ,a i tak planowany przyjazd 6 rano więc... zaczynam się zastanawiać czy ktoś by nas wpuścił na teren wystawy ;)
[B]passa[/B] - dziękuje za podanie nr. autobusu na pewno się przyda jeśli zrezygnujemy z taszczenia się na nogach :)[/QUOTE]

Chodniki się znajdą,ale o 6 rano w weekend to pewnie nawet środkiem ulicy będziesz mogła iść i tylko czasem ustępować jakiemuś samochodowi... :lol:
A w ogóle to o 6 rano najfajniej się zwiedza ;)
Anyway,tak myślałam wcześniej czy się po Ciebie nie wybrać,bo w sumie mieszkam na trasie,ale o tej porze to ja jeszcze mam trzy godziny snu przed sobą ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merrick']Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że trasa jest bardzO odświeżająca dla psa. A właściwie idzie się cały czas prosto, potem skręca w pewnym momencie w prawo, aż się pojawi Okrąglak, trudno się zgubić :)[/QUOTE]
Jak ktoś boi się wielokrotnego skręcania,to można z dworca prosto do Rynku,za Rynkiem pierwsza w prawo (Osmańczyka) i cały czas za swoim nosem,jak droga leci (po drodze zmienia nazwę). Okrąglak będzie po prawej,w głębi za sporym parkingiem.
Ale to nie jest najkrótsza trasa ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='passa']Chodniki się znajdą,ale o 6 rano w weekend to pewnie nawet środkiem ulicy będziesz mogła iść i tylko czasem ustępować jakiemuś samochodowi... :lol:
A w ogóle to o 6 rano najfajniej się zwiedza ;)
Anyway,tak myślałam wcześniej czy się po Ciebie nie wybrać,bo w sumie mieszkam na trasie,ale o tej porze to ja jeszcze mam trzy godziny snu przed sobą ;)[/QUOTE]

Damy radę ! Jak możemy iść środkiem ulicy to jest dobrze :D Obawiam się, że cała noc na 4 literach w pociągu to spacerek nam dooobrze zrobi, byleby pogoda dopisała :)

Dzięki Dziewczyny ! :)

Psy mam dwa świrnięte Buliki ;) jak kogoś obudzimy po drodze to przepraszamy już teraz :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DeeDee'][B]Guciek[/B] - po części zazdroszczę :D brakuje mi tych wystaw gdzie mój psiak biegał sam, w tedy płakałam teraz mi tego brakuje, szczególnie że został mu 1 wniosek do mł.ch i coś czuję ,że jednak go nie skończy :-([/QUOTE]

Z psem to konkurencję mogę mieć, zawsze to fajniej, ale tu mi zależało no i się udało ;-) W Rzeszowie była siostra, no Zumi jest drobniejsza od reszty i była 2, z resztą ona jak już się rodziła to była najmniejsza i butlą karmiłam żeby goniła rodzeństwo :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vpassione']Tak, można już sprawdzić zestawienie ilościowe :)
U nas całe 5 psów na CACIB, na klubową pasterskich 10. Strasznie mało![/QUOTE]

U mnie niestety nic sie nie wyświetla :shake: Proszę o pomoc jak znaleść to zestawienie lub linka jeśli ktoś mógłby podac z góry dzięki .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...