Jump to content
Dogomania

Diabły dwa.


trabeska

Recommended Posts

[quote name='Ty$ka']Ciekawe te szelki :p[/QUOTE]

No, całkiem fajne są ;)

[quote name='Molowe']na spanielastym nie leżą trochę za daleko od pach? :) ale wyglądają fajnie tak oryginalnie a flexi jak flexi dobry sprawdzony wybór ;)[/QUOTE]

Są na niego trochę za duże. Tzn. na tych zdjęciach nie są wyregulowane, tylko założone tak jak były wyregulowane jak do mnie przyszły. Później jak je dobrze wyregulowałam to wyglądały trochę lepiej. Ale kurde nie wiem czy kupić teraz dla rudego rozmiar S-M (te są M), ale one nie bardzo się różnią, no ale trudno, najwyżej będzie w za dużych chodzić.
A co do flexi to nie byłam przekonana czy wytrzyma u nas jak zobaczyłam jaka ona jest malutka. Karabińczyk jak dla cziłały albo jorka, ta taśma odblaskowa i linka z resztą też, a smycz przecież do 20kg... No ale byliśmy wczoraj z rudym na spacerku do cywilizacji i dała radę. No a tak w ogóle to Baster bez Trapera jest prawie aniołkiem, olał totalnie psy rzucające się i szczekające po drugiej stronie ulicy (choć to w sumie żadna nowość, bo takie to i nawet Traper olewa), ale i nawet miał totalnie gdzieś takiego, co to rzucał się na podwórku, jakieś 2 metry od nas (Baster stał spokojnie i cieszył do mnie jape :eviltong:).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 953
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...