Jump to content
Dogomania

GALERIA (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Asia_Focus

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jakoś nie mogę się powstrzymać przed zamieszczeniem kolejnego starego zdjęcia (bardzo mi się ono podoba). Postaram się, żeby to był ostatni raz. W razie czego, Moderatorze, usuń tego posta.

Wydaje mi się, że to Golden (aczkolwiek rodowodu jego nie mam;-). Jak Wam się wydaje? Zdjęcie zostało wykonano ok. 1900-1930.

LoC1.jpg

Link to comment
Share on other sites

To ja pokaże jak moja Betka sobie lubi spać :)

203540448EjMlxt_ph.jpg

Jeza jak ona wyrosla :o nie zle. Moja Suzi tez czesto tak spi :wink: przeslodka. Ale czemu tylko jedno zdjecie 8) ???

zachraniarko wreszcie sie doczekalismy i zdjec Hugo :angel: po tak dlugiej przerwie :wink: . Hugo ma super pyszczek :buzi: dla Niego w nosek :D

Link to comment
Share on other sites

Betty My tez kcemy taka huste :angel: :angel: :angel:

Na tej fotce podobna do Arisa jest Gosi 8)

Chusty do sprzedania ma chyba Gosia, a tak wogóle to może chciałabyś wstąpić do KMG?? Nie było Cię na zjeździe :( i nie miałaś okazji zakupić bandamki i pomyśleć nad wstapieniem do klubu.

Link to comment
Share on other sites

Betty My tez kcemy taka huste :angel: :angel: :angel:

Na tej fotce podobna do Arisa jest Gosi 8)

Chusty do sprzedania ma chyba Gosia, a tak wogóle to może chciałabyś wstąpić do KMG?? Nie było Cię na zjeździe :( i nie miałaś okazji zakupić bandamki i pomyśleć nad wstapieniem do klubu.

pewnie ze tak :angel: tylko jak to zrobic?? jakie sa prawa i obowiazki 8) ??

slodziaki male

Link to comment
Share on other sites

Rybka przeczytaj status, kodeks na tej stronce http://golden.switch.pl/index.php

Obowiązki: przestrzeganie tego co wyżej i są składki członkowskie -w jakiej wysokości dokładnie nie pamietam, ale przystepujac w tym roku do konca 2004 r nie płacisz składek. 6 listopada zebranie w Gliwicach :) My jedziemy i jeszcze kilka osób z wawy, jakby co można sie z nami zabrać :) I tam już członkowie klubu zadecydują o przyjęciu nowych członków (my tez jeszcze nie jestesmy w KMG)

Link to comment
Share on other sites

Rybka przeczytaj status, kodeks na tej stronce http://golden.switch.pl/index.php

Obowiązki: przestrzeganie tego co wyżej i są składki członkowskie -w jakiej wysokości dokładnie nie pamietam, ale przystepujac w tym roku do konca 2004 r nie płacisz składek. 6 listopada zebranie w Gliwicach :) My jedziemy i jeszcze kilka osób z wawy, jakby co można sie z nami zabrać :) I tam już członkowie klubu zadecydują o przyjęciu nowych członków (my tez jeszcze nie jestesmy w KMG)

Niestety 6 jade do Poznania :( bo 7 jest wystawa. A musze sie rozejrzec bo Lilu bedzie wystawiana :wink: . Poczytam :D i dam znac
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...