Jump to content
Dogomania

sellavie5

Recommended Posts

[B] Wyrok Chłoniak - historia Bazyla[/B]

[SIZE=2][FONT=arial][B]Witajcie Forumowicze,[/B][/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=arial]
[/FONT][/SIZE][SIZE=2][FONT=arial]Nasza historia rozpoczęła się niespełna rok temu. Po śmierci mojego 13-sto letniego ukochanego Rotta Brutusa, dzięki wsparciu Pomorskiej Fundacji zdecydowałam się na adopcję dorosłego, pięknego Rottka Bazyla.

Wiele czasu upłynęło zanim mi zaufał i pozwolił mi być swoim przyjacielem…wiele ran i cierpienia skrywa w sobie mój Mały, pewnie nigdy mi o tym nie opowie, ale ja wiem, że odrobina ciepła może zdziałać cuda…Dziś już wiem, że mój Bazyl ma chłoniaka, los kolejny raz z nas zadrwił. Cierpię i tylko Ci, dla których PIES znaczy AŻ TAK WIELE potrafią zrozumieć co czuję.

[B]Kiedyś myślałam, że śmierć ukochanego przyjaciela to tak jakby pogrzebać na zawsze cząstkę siebie, dziś oczekiwanie na rozstanie staje się największym okrucieństwem... [/B]Dlatego zdecydowałam się na leczenie Małego naturalnymi metodami, które są w stanie przedłużyć mu życie i dać nam być może jeszcze jedną wspólna wiosnę. Koszty leczenia są dla mnie bardzo duże dlatego zdecydowałam się prosić Was Kochani o pomoc, każda da nam nadzieję mimo wszystko...

Dzisiaj jest 28 dzień od rozpoznania i diagnozy, dzięki wsparciu dobrych i życzliwych ludzi Fundacja zebrała na leczenie Bazyla 200zł, co pozwoli nam na zakup bardzo drogiego preparatu, którego koszt wynosi [B][COLOR=#000000]75 zł na 1 dzień terapii[/COLOR][/B], ale dzięki uprzejmości i niebywałej trosce o Małego Firma Vetfood postanowiła sprzedać nam preparat taniej.

[/FONT][/SIZE][B][SIZE=2][FONT=arial]Pozwolę sobie wkleić informację od nieocenionej Drogiej Prezes Fundacji: po wszelkich [SIZE=2]konsultacjach[/SIZE] i rozmowach, m. in. z Anią, [SIZE=2]ustaliliśmy[/SIZE], ze Bazylowi z zebranych [SIZE=2]pieniędzy[/SIZE] zafundujemy na [SIZE=2]próbę[/SIZE] kurację Vetfood w wersji proszkowej - ma inny skład niż kapsułki i zobaczymy - przez 5 dni jak Bazyl ja przyjmuje, czy udaje sie podac preparat i jak go znosi.

Dzięki współpracy z firmą Vetfood i naszym [SIZE=2]dystrybutorem[/SIZE] - firmą Denys, dla BAZYLA DAWKA DZIENNA do proby spadła z kwoty 75 zł/500 gram do 40 zł/500 gram, czyli dawka dzienna, która przetestujemy na 5 dni, [SIZE=2]łącznie[/SIZE] chcemy zamówić za 200 zł + 18,45 kurier.

DZIĘKI [SIZE=2]WAM[/SIZE] Z ZEBRANYCH PIENIĘDZY MOŻEMY KUPIĆ PREPARAT NA 5 DNI NA PRÓBĘ. JEDNAK NADAL POTRZEBA PIENIĘDZY NA DALSZE LECZENIE!!![/FONT][/SIZE][/B]

[SIZE=2][FONT=arial][I][SIZE=2]Każdemu, kto chciałby pomóc Bazylowi podajemy nasze dane do przelewów:

[QUOTE]POMORSKA FUNDACJA ROTTKA
ul. Chopina 38, 81-786 Sopot

Konto bankowe: Bank BZ WBK S.A. O /Sopot:
53 1090 1098 0000 0001 0587 2375
Do przelewów zagranicznych: kod SWIFT (BIC code): WBKPPLPP [/QUOTE][/SIZE][/I][QUOTE]

[B]z dopiskiem BAZYL[/B][/QUOTE][/FONT][/SIZE]


[video=youtube;MG_n_xbS--o]http://www.youtube.com/watch?v=MG_n_xbS--o[/video]

Edited by sellavie5
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]KOCHANI, bardzo Wam dziękujemy za pomoc i wsparcie, a także każde ciepłe słowo dodające otuchy i wiary. Nadal potrzebna jest nam każda pomoc, więc bardzo Was prosimy o nią!!!! W obecnej chwili czekamy z Bazylem na reparat, który z zebranych przez Fundację pieniędzy udało się kupić na 5 dni!!!

[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Dotarł do Nas preparat oraz tabletki wspomagające. Mamy kurację na 5 dni <brawo> KOCHANI DZIĘKUJEMY WAM ZA POMOC I TROSKĘ O ŻYCIE BAZYLA!!!!

...Pani Doktor z Katedry Chorób Wewnętrznych z Kliniką Koni, Psów i Kotów we Wrocławiu również napisała. Zapytam o możliwość umieszczenia wiadomości na forum. W każdym razie zgodziła się pomóc w ustaleniu diety dla Małego <brawo>[/B]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Bazyl dzisiaj dostał swoją porcję preparatu, nie mogę powiedzieć, że smakował to co jadł, ale zjadł, choć trochę na raty i to z rosołkiem. Na jutro przygotuję mu to w galarecie, może będzie chętniej jadł. Dziś trochę słabiej się czuł, dyszał trochę i był smutny, choć apetyt mu dopisuje. Kochana Rottka zrobiła dla Małego allegro, więc GORĄCO WAS PROSZĘ O POMOC DLA NIEGO, LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA!!![/QUOTE]
[URL]http://allegro.pl/zycie-bazyla-40-zl-dzien-daj-kilka-godzin-plakat-i2998149696.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Mały miał gorszy dzień, źle się czuł i był bardzo smutny. Dzisiaj jest znacznie lepiej. Na razie nie ma problemu z podawaniem leków, a ma ich całkiem sporo, bo ma apetyt. Co do preparatu to kombinuję, bo o ile większą część porcji zjadł w postaci galaretki, to resztą już pluje z właściwą sobie gracją. Teraz do galaretki dodam pokrojone mięso z warzywami. Może taką galaretkę z kawałkami mięsa będzie jadł smaczniej.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Dzisiaj byłam u Weta, Bazyl dostał zastrzyk i zdecydowanie lepiej się poczuł. Niestety węzły w brzuszku również reagują na chorobę, co ciekawe, te na szyi i na pachwinach są dużo mniejsze, ale za to brzuszek ma duży. Jest spokojny, nic go nie boli i na pewno nie cierpi. Ma apetyt, choć galaretka tylko tam, gdzie ma kawałki mięska jest smaczna, resztą oczywiście pluje. Dalej się uśmiecha, chociaż często mam wrażenie, że robi to tylko dla mnie. Pani Doktor przysłała mi rozpiskę diety, od jutra spróbuję ją wdrożyć. Co do preparatów NTS uważam, że Bazyl zdecydowanie lepiej się czuje, co najważniejsze nie ma anemii!!!Choć podawanie proszku jest bardzo trudne.
[/QUOTE]
[B]Jeszcze raz dziękuję za pomoc dla Małego wszystkim dobrym ludziom!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Mały walczy dzielnie, została mu zmieniona dieta, dostał kolejny lek przeciwzapalny. Uśmiecha się i znów na mnie czeka przy drzwiach. Zawsze się zastanawiałam nad tym skąd one to wiedzą...

[B]DZIĘKUJĘ TYM, KTÓRZY NAM POMAGAJĄ, BEZ WAS NIE DALIBYŚMY RADY.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Dziś Bazyl czuje się znacznie lepiej[/B] [IMG]http://www.rottka.pl/forum/images/smiles/new_clap.gif[/IMG]
Jest spokojniejszy i mniej dyszy. Zresztą poprawił mu się humor...ale kot nadal żyje:) Nawet mnie zaczepiał o przytulanki. Uważam, że podawanie dodatkowo NTS (preparat dla psów z chorobą nowotworową) i tabletek wzmacniających nie doprowadziło Małego do anemii i znacznie poprawiło jego stan. [B]Węzły z pachwin całkiem zniknęły, te na szyi znacznie się zmniejszyły, te na brzuszku są, ale jednak coś się pozytywnego zadziało. [/B]

.[B]..i to wszystko DZIĘKI WAM DOBRZY LUDZIE mogliśmy podać mu NTS, niestety preparatu zostało na 2 dni!!![/B]

...ta [B]ENERGIA[/B] dziś przyniosła Małemu ulgę, dziękujemy:)

Link to comment
Share on other sites

Aniu ten Bazyl zaznaje u Ciebie więcej szczęścia niż przez całe życie!

Bazylek został wyrwany z pseudohodowli, mieszkał w rozpadającej się "budzie". U Sellavie5 jest zaledwie od 10 miesięcy. W dniu wigili zapadł dla niego śmiertelny wyrok. Jednak są szanse aby Bazyl przeżył jeszcze wiele wspaniałych chwil przy boku pańci...

Kochane Ciocie i Wujkowie proszę o wsparcie na leki ale również duchowe, przytrzymajmy Bazyla przy życiu jak najdłużej, widać leki które obecnie testuje dają dobre rezultaty. Sellavie5 pięknie napisała

[quote][SIZE=2][FONT=arial][B]Kiedyś myślałam, że śmierć ukochanego przyjaciela to tak jakby pogrzebać na zawsze cząstkę siebie, dziś oczekiwanie na rozstanie staje się największym okrucieństwem... [/B][/FONT][/SIZE][/quote]

PROSIMY KOCHANI!

Wpłat na Bazylka można dokonywać na konto Pomorskiej Fundacji Rottka
Ul. Chopina 38, 81-786 Sopot
Konto bankowe: Bank BZ WBK S.A. O /Sopot:
53 1090 1098 0000 0001 0587 2375
Do przelewów zagranicznych: kod SWIFT: WBKPPLPP
Z dopiskiem „DLA BAZYLA”

Link to comment
Share on other sites

Dostaliśmy kolejne wsparcie dla Małego:

[TABLE="align: center"]
[TR]
[TD="class: quote"]Dla Bazylka wpłnęło:
B.M. - 50
J.K. - 100[/TD]
[/TR]
[/TABLE]


[B]Serdecznie dziękujemy WAM KOCHANI za kolejne dni dla nas, to dzięki Wam Mały będzie miał szanse [/B][IMG]http://www.rottka.pl/forum/images/smiles/new_clap.gif[/IMG]

Edited by sellavie5
Link to comment
Share on other sites

Nie bardzo umiem się przydać z moją małą wiedzą, ale choć czasami poczytam i pobędę z Wami!
Może nadarzy się okazja by być przydatną... na razie liczę i kombinuję... bo to teraz dla Was niestety najważniejsze, poza siłą i chęcią do walki o zdrowie!

Taki świat- zdrowie także można kupić ... choć przynajmniej szansę na nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Nie bardzo umiem się przydać z moją małą wiedzą, ale choć czasami poczytam i pobędę z Wami!
Może nadarzy się okazja by być przydatną... na razie liczę i kombinuję... bo to teraz dla Was niestety najważniejsze, poza siłą i chęcią do walki o zdrowie!

Taki świat- zdrowie także można kupić ... choć przynajmniej szansę na nie.[/QUOTE]

Dziękujemy, że jesteś z nami, to bardzo dla Nas ważne:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...