Jump to content
Dogomania

Czaki - do trzech razy sztuka - zamieszkał w stolicy i jest szczęśliwy!!!


Gabi79

Recommended Posts

hej jest jeszcvze troche czasu jak sie powrzuca w opisy na komunikatory,linki na portale noz widelec da rade
aha jakbhy co i byl bazarek organizowany moge dolozyc fantow na bazarek dla czakiego

[quote name='Gabi79']Otrzymałam taką odp. z jednego z hotelików:
" [B]Mogę go przyjąć.
Niestety mam tylko boksy zewnętrzne. Są ocieplane budy, wybiegi 25 m2. Do dyspozycji pomieszczenie również w domku, ale ten nie jest ogrzewany. Myślę, że chłopak da radę. Ostatnio była u mnie sunia spanielka (domowa) i wytrzymaliśmy w te największe mrozy. A zima lada moment się kończy ;-)

Cena 350 zł + wyżywienie + ewentualne koszty weterynaryjne.

Jeśli będziecie zainteresowani proszę dzwonić[/B]"

Ale takiej kwoty stałych dekl. chyba nie uda nam się uzbierać[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresaa118']Dziewczyny, zapomnialyscie o mnie!!!! Czy 50 zl miesiecznie ratuje sytuacje?[/QUOTE]

Cioteczko kochana nie zapomniałyśmy, ale głupio nam było Cię prosić - tak hojnie wspierasz bardzo wiele psiaków.

Bardzo, bardzo dziękujemy.

Czaki ma jechać do BDT do stepelki, ale pieniążki się przydadzą na szczepienia i in.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Spóźnione [URL="http://smayliki.ru/smilie-1252135431.html"][IMG]http://s19.rimg.info/5b31536f9c64b1a815c0a1fafaf1e94d.gif[/IMG][/URL]



No ładnie tu taka deklaracja a my nic?:oops:[/QUOTE]


Już odpisałam, ale na PW ;)
Niestety Ninuś było by pięknie, gdyby ta deklaracja nie była potrzebna...
A już jest i to na cito...:-(:-(:-(
Poczekajcie na Myszkę ona dzisiaj założy wątek...
to się nigdy nie skończy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Już odpisałam, ale na PW ;)
Niestety Ninuś było by pięknie, gdyby ta deklaracja nie była potrzebna...
A już jest i to na cito...:-(:-(:-(
Poczekajcie na Myszkę ona dzisiaj założy wątek...
to się nigdy nie skończy...[/QUOTE]

Ja myślę, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i Czaki trafi do BDT u Stepelki, to i tak będą potrzebne pieniążki na transport, szczepienia itd.
Więc może potraktujmy wszystkie deklaracje jako jednorazowe.
No i poczekajmy, czy u Stepelki wszystko będzie ok. tzn. czy Czaki na 100% tam zostanie do czasu znalezienia DS

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Ja myślę, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i Czaki trafi do BDT u Stepelki, to i tak będą potrzebne pieniążki na transport, szczepienia itd.
Więc może potraktujmy wszystkie deklaracje jako jednorazowe.
No i poczekajmy, czy u Stepelki wszystko będzie ok. tzn. czy Czaki na 100% tam zostanie do czasu znalezienia DS[/QUOTE]


Musi wszystko być okej, po prostu nie ma innej opcji. Najwyżej pozjada nam wszystkie buty. Nie no myślę, że sobie poradzimy. W sumie szczerze mówiąc, jeszcze go nie widziałam a już za nim tęsknię, już czekam aż będzie u nas. Niby powinnam mieć dystans, ale cóż :loveu: Wiadomo coś z transportem i jak Czaki reaguje na dzieci? I nie ma tfu tfu niczego niepokojącego po kastracji ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stepelkaa']Musi wszystko być okej, po prostu nie ma innej opcji. Najwyżej pozjada nam wszystkie buty. Nie no myślę, że sobie poradzimy. W sumie szczerze mówiąc, jeszcze go nie widziałam a już za nim tęsknię, już czekam aż będzie u nas. Niby powinnam mieć dystans, ale cóż :loveu: Wiadomo coś z transportem i jak Czaki reaguje na dzieci? I nie ma tfu tfu niczego niepokojącego po kastracji ?[/QUOTE]
Stepelko, ja też jestem zdania, że wszystko będzie ok.
Po kastracji wszystko dobrze, mam nadzieję, że jutro wet to potwierdzi.
Czaki jest kochany. Cieszy się jak szalony, gdy mu mówię, że pójdziemy na spacerek.
Jeszcze od czasu do czasu próbuje skakać po nas, bo hormony buzują, ale jak mu się powie stanowczo, że nie wolno to się uspakaja.
Przy jedzeniu można mu grzebać w misce, nie reaguje. Gdy Kajtuś go straszy i próbuje ugryźć Czaki się wycofuje.
Daje się każdemu głaskać, jest przyjazny wobec ludzi i zwierząt.
Niczego nie niszczy gdy zostaje sam.
Ja już pokochałam Czakiego, taki z niego słodziak:loveu:
A, zapomniałam, dzisiejszej nocy spał z nami w łóżku i biedny Kajtuś uciekł na fotel, a Czaki się przytulał i dawał buziaki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...