Jump to content
Dogomania

Czaki - do trzech razy sztuka - zamieszkał w stolicy i jest szczęśliwy!!!


Gabi79

Recommended Posts

[quote name='AgusiaP']Gabrysiu jeszcze raz usłyszę, że jesteś beznadziejna to przyjadę i uduszę :mad::mad::mad: Zawsze możemy na Ciebie liczyć, jeszcze nigdy nam nie odmówiłaś kiedy potrzebowałyśmy pomocy:loveu::loveu::loveu:
Skacze jeszcze Czaki po Was?

Elunia załatwia transport;)[/QUOTE]

Oczywiście, że jestem beznadziejna, bo z jednej strony cieszę się, że udało się uratować jakiegoś czworonoga, a z drugiej przeżywam rozstanie z nim, nawet jak jest u mnie kilka dni.

Czaki leży i od czasu do czasu próbuje dobrać się do szwu, tak jak pisałam robi magiczne wygibasy.
Bardzo ładnie go poprosiłam, żeby tam nie "gmyrał" i teraz jak tylko na niego spojrzę leży grzecznie z miną niewiniątka.
Naprawdę jest słodki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Gabrysiu jeszcze raz usłyszę, że jesteś beznadziejna to przyjadę i uduszę :mad::mad::mad: Zawsze możemy na Ciebie liczyć, jeszcze nigdy nam nie odmówiłaś kiedy potrzebowałyśmy pomocy:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
Gabuniu się podpisuję pod tym wszystkimi swoimi kończynami, uratowałaś tego psa :loveu::loveu::loveu:
Pospieszyłam sie z telefonem do Pati bo najpierw rozmawiałam z nią o jutrze, ale już odkręciłam że najwcześniej w czwartek.
Pati się odezwie jak pożeni wszystkie swoje plany i trasy, bo jest nadzieja na wiązany transport, tak żeby było najtaniej.
Gabuniu, wytrzymasz????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Gabuniu się podpisuję pod tym wszystkimi swoimi kończynami, uratowałaś tego psa :loveu::loveu::loveu:
Pospieszyłam sie z telefonem do Pati bo najpierw rozmawiałam z nią o jutrze, ale już odkręciłam że najwcześniej w czwartek.
Pati się odezwie jak pożeni wszystkie swoje plany i trasy, bo jest nadzieja na wiązany transport, tak żeby było najtaniej.
Gabuniu, wytrzymasz????[/QUOTE]


Wytrzyma już z nią rozmawiałam;) i pisze nam tu, że jest beznadziejna...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Gabuniu się podpisuję pod tym wszystkimi swoimi kończynami, uratowałaś tego psa :loveu::loveu::loveu:
Pospieszyłam sie z telefonem do Pati bo najpierw rozmawiałam z nią o jutrze, ale już odkręciłam że najwcześniej w czwartek.
Pati się odezwie jak pożeni wszystkie swoje plany i trasy, bo jest nadzieja na wiązany transport, tak żeby było najtaniej.
Gabuniu, wytrzymasz????[/QUOTE]

Eluniu, będę musiała przez te 5 dni jakoś sobie poradzić, chociaż mam mały stres.
Najwyżej zaniosę Czakiemu posłanie do łazienki, na czas, gdy będą z Kajtuniem sami.
W końcu 5 dni, to nie wieczność.
Czy to ta sama Pati pojedzie, która przywiozła do mnie Nutkę?

Ps. Czaki jest słodki, nie wiem jakby sobie poradził w schronisku, to domowy pies, śpi na posłaniu, albo na fotelu.

[B]Acha, co do testu Czakiego na dzieci w wieku ok. 8 lat to mam taką jedną kandydatkę.
Mega psiarę z adhd, kiedyś brała na ręce Nutkę, a ja miałam serce w przełyku.[/B]....

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Czy to ta sama Pati pojedzie, która przywiozła do mnie Nutkę?[/QUOTE]
Pati851, wiozła też naszą Bystrą do Lublina:):), kochana dziewczyna
[quote name='Panna Marple']Ciocie kochane, jakie wieści cudne:loveu::loveu:. A gdzie będzie DT Czakiego (w jakim mieście?)[/QUOTE]
W Starachowicach:)

Link to comment
Share on other sites

Czakuniu- przepraszam za offa :-(:-(:-(
Radzionków!!! Ratunku!!! 10 lutego będzie uśpiona [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239451-Ma-by%C4%87-u%C5%9Bpiona-bo-ma-%C5%9Bwierzb-grzybic%C4%99-pilnie-potrzebny-dt"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...e-potrzebny-dt[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta67']O matko, chwilę mnie nie było a tu pies bez jaj i już ma dt :D
Z cioteczek to chyba jakieś dobre wróżki są. :loveu:[/QUOTE]
ładne wróżki co zaraz kastrują:diabloti:

Ja też myślę że z dziećmi nie będzie problemu, to przyjacielski psiak zupełnie bez agresji:)

Link to comment
Share on other sites

a ja melduję że wpłynęło
50 zł od Obieżyświat75 :loveu::loveu:
20 zł of Fochu :loveu::loveu:
30 zł od Mysza2
30 zł od Urszula G z Przeźmierowa [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG]- nie ma nicku na przelewie, ale to chyba wpłata od rodzice:)
[B]wpłytwy na kastrację 130 zł[/B]

[B]Wydatki
Kastracja 170 zł[/B]

[B]saldo minus 40 zł[/B]

Gabuniu wstaw do 2 postu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']Mysza już napisała co myślę, mogę jeszcze dodać, że takiego dobrego dt mogą Czakiemu zazdrościć inne psiaki.[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy za wizytę, oby los był nadal tak łaskawy dla Czakiego i psiak szybciutko znalazł DS,
bo już są 2 sunie w kolejce do DT u Stepelki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']Mysza już napisała co myślę, mogę jeszcze dodać, że takiego dobrego dt mogą Czakiemu zazdrościć inne psiaki.[/QUOTE]
Aniu :loveu::loveu::loveu: bardzo bardzo dziękujemy i oferujemy swoje usługi na naszym terenie:):)

A ja chciałam jeszcze bardzo bardzo podziękować Paula-t :loveu::loveu::loveu: już ona wie za co :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...