Jump to content
Dogomania

Czaki - do trzech razy sztuka - zamieszkał w stolicy i jest szczęśliwy!!!


Gabi79

Recommended Posts

[quote name='Mysza2']Gabuniu, bardzo dziękujemy za założenie wątku :loveu:
i wszystkim za przybycie :loveu:[/QUOTE]
Myszko, nie ma za co.
To ja dziękuję za wstawienie zdjęć
[quote name='Panna Marple']Już jestem. Skąd DT wytrzasnąć? Wspomogę grosikiem[/QUOTE]
Dzięki kochana, szukam, pytam, cioteczki też i nic, a tu DT potrzebny na wczoraj
[quote name='Mysza2']Dzwoniłam Belciu, Emiś zapsiona w 100%[/QUOTE]

A już miałam nadzieję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']jestem na zaproszenie...nie mam pomysłu gdzie by mógł się zatrzymać...wszyscy zapsieni...[/QUOTE]

[quote name='Poker']Myszka mnie tu przygoniła.
Dt niestety nie mogę dać, mam zajęte, a poza tym biorę tylko małe sunie.
Cudny pies. Co z nim zrobić?[/QUOTE]
Bardzo dziękuję za obecność :loveu:, cały czas szukamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Już jestem. Skąd DT wytrzasnąć? Wspomogę grosikiem[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy!!!!!!!!!
[quote name='mdk8']w razie czego 10 zł stałej dam-więcej nie dam już rady[/QUOTE]
Dzięki serdeczne
[quote name='magdyska25']jestem na zaproszenie...nie mam pomysłu gdzie by mógł się zatrzymać...wszyscy zapsieni...[/QUOTE]
Niestety, piszę do osób oferujących BDT i PDT, ale jak na razie bez odzewu
[quote name='Mika31']odwiedzam mogę jedynie podarować coś na bazarek jak ktoś zrobi dla psiaka[/QUOTE]

[quote name='bela51']W niedalekiej stosunkowo odległosci jest Hotel Kamiron w Częstochowie.[/QUOTE]

Beluniu, a czy mają wątek informacyjny na Dogo?

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie.
Może warto by było sprawdzić, czy aby na pewno pies został wyrzucony z samochodu?
Ludzie czasami widzą rózne rzeczy.....
Dajcie ogłoszenia ze zdjęciem po okolicy i do lokalnych schronisk - może jednak ktoś go szuka?

Link to comment
Share on other sites

W końcu dotarłam:oops:
Przepraszam, ale wcześniej na prawdę nie mogłam...
Iwonko masz rację ja to mam "szczęście" tylko już mi siły brak na te bidy na mojej drodze....

Bardzo dziękuję Gabi i Myszce jak zwykle mogę na nie liczyć :loveu::loveu::loveu:
Sama nie dałabym rady:shake:


Z tego co dowiedziałam się dzisiaj od pani, która przyniosła mu jedzonko psiak wczoraj wieczorem został wyrzucony z auta...
On dzisiaj cały czas latał po ruchliwej drodze jak tylko autobus na przystanku się zatrzymywał...To cud, że nie został od wczoraj potrącony..on cały czas latał po ulicy i szukał pana, który po niego nie wrócił...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']Jestem na zaproszenie.
Może warto by było sprawdzić, czy aby na pewno pies został wyrzucony z samochodu?
Ludzie czasami widzą rózne rzeczy.....
Dajcie ogłoszenia ze zdjęciem po okolicy i do lokalnych schronisk - może jednak ktoś go szuka?[/QUOTE]


Będę sprawdzać... Ma bardzo ładną obróżkę byłam przekonana, że komuś zginął tylko ta babeczka mówiła, że chciała spisać numery tego auta, ale było za ciemno...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']Jestem na zaproszenie.
Może warto by było sprawdzić, czy aby na pewno pies został wyrzucony z samochodu?
Ludzie czasami widzą rózne rzeczy.....
Dajcie ogłoszenia ze zdjęciem po okolicy i do lokalnych schronisk - może jednak ktoś go szuka?[/QUOTE]
przeglądałam ogłoszenia o zaginionych i nie widzę.
jest też mozliwość że warował przy jakiejś suczce (bo napalony strasznie) i np właściciej suczki go wywiózł żeby mieć spokój
ale to takie gdybanie
Ulka12 nie odbiera tel, to hotelik w Żarkach, też niedaleko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']Jestem na zaproszenie.
Może warto by było sprawdzić, czy aby na pewno pies został wyrzucony z samochodu?
Ludzie czasami widzą rózne rzeczy.....
Dajcie ogłoszenia ze zdjęciem po okolicy i do lokalnych schronisk - może jednak ktoś go szuka?[/QUOTE]

Jak na razie przeglądałyśmy w necie, czy ktoś go nie szuka.
Byłam niedawno na dworze z Kajtusiem, Czaki też chciał wyjść, cudem udało mi się go zamknąć w pokoju, tak się rwał do wyjścia.
Po naszym wyjściu podszczekiwał.
Potem wyszłam z Czakim, szalał w przedpokoju z radości.
Na dworze był grzeczny, załatwił się, przywitał z napotkanymi pieskami.
On zagląda do zaparkowanych samochodów, nie skacze na nie tylko staje na dwóch łapkach i tak skacze, żeby z daleka zajrzeć.
W innych okolicznościach mogło by to być komiczne, ale jest tragiczne, niestety.
Po powrocie tak go naszło, na amory, że nie mogłam go zdjąć z mojej nogi. Musiałam go zamknąć w przedpokoju.
Zanim zaczniemy cokolwiek dla niego robić priorytetem jest znalezienie jakiegoś lokum.

Link to comment
Share on other sites

Mój pies też się pakuje do każdego otwartego samochodu. Kiedyś na spacerze wskoczył " na pakę" pracownikom TP którzy coś `majstrowali w kablach. Zniknął mi z pola widzenia w ciągu sekundy. Gdyby nie fakt, że w pewnym momencie panowie skupili się nad samochodem, bo bali się psa wytargać to łaziłabym po osiedlu bez sensu. Oczywiście pies zupełnie nie reagował na moje wołanie, bo "jak jest otwarte auto to będzie wycieczka".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']Mój pies też się pakuje do każdego otwartego samochodu. Kiedyś na spacerze wskoczył " na pakę" pracownikom TP którzy coś `majstrowali w kablach. Zniknął mi z pola widzenia w ciągu sekundy. Gdyby nie fakt, że w pewnym momencie panowie skupili się nad samochodem, bo bali się psa wytargać to łaziłabym po osiedlu bez sensu. Oczywiście pies zupełnie nie reagował na moje wołanie, bo "jak jest otwarte auto to będzie wycieczka".[/QUOTE]


No proszę on się na wycieczkę wybierała a Ty pewnie wystraszona szukałaś go po osiedlu...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brunka']Moje psiska też ładują się w samochód jak widzą drzwi otwarte, nie da się posprzątać bo państwo zaraz zajmuje miejsca w oczekiwaniu na........ :evillaug:
Deklaruję stałą dychę jak się nic nie znajdzie[/QUOTE]

Bardzo dziękuję, jeszcze nie wiem kto będzie skarbnikiem, bo na razie nie mamy nawet go gdzie umieścić:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...