Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
DORA1020

Staruszek szuka DT lub DS,do czasu znalezienia potrzebne wsparcie finansowe na karme.

Recommended Posts

[quote name='kolejna kobietka']jestem na zaproszenie ewu, jutro zrobie cegielkowy, dzisiaj niestety juz nie dam rady...[/QUOTE]

dzięki Ci wielkie już raz pomogłaś z bazarkiem na Batusia i udało sie go z tak daleka ściągnąc więc jak Ty zrobisz bazarek to wiem że skończy się powodzeniem wielkie dzięki kobietko!!!!:multi:

Kochani, jednak przysiadlam i zrobilam dzisiaj, bo widze, ze czasu nie ma! jezeli cos pokrecilam, to poprawie jutro, wlacznie z grafika, jezeli bedzie taka potrzeba, ale mam nadzieje, ze jednak wszystko jest ok :) ja uciekam, bo padam, jutro zajrze, link do bazarku:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239689-CEGIE%C5%81KOWY-Na-ratunek-dla-Szakala!-Bardzo-pilne!!!?p=20413498#post20413498[/url]

[quote name='tymuś']dzięki Ci wielkie już raz pomogłaś z bazarkiem na Batusia i udało sie go z tak daleka ściągnąc więc jak Ty zrobisz bazarek to wiem że skończy się powodzeniem wielkie dzięki kobietko!!!!:multi:[/QUOTE]

cala przyjemnosc po mojej stronie :) oby udalo sie uzbierac na ten transport... ja uciekam, dobranoc!

[quote name='ewu']Dziękuję Ci z całego serca:)[/QUOTE]
Czesc esu dobra kobieto;) Poznalysmy sie na watku daszenki;)
Ja ja wiozlam.. Mam nadzieje ze jakos wspolnymi silami ogarniemy szakala:)
Sluchajcie jakie sa ustalenia Tymka i dorci? Ja sie w tym wszystkim pogubilam:)

[quote name='Wiola&Miłosz']Czesc esu dobra kobieto;) Poznalysmy sie na watku daszenki;)
Ja ja wiozlam.. Mam nadzieje ze jakos wspolnymi silami ogarniemy szakala:)
Sluchajcie jakie sa ustalenia Tymka i dorci? Ja sie w tym wszystkim pogubilam:)[/QUOTE]
Witaj:) Musimy mu pomóc:)

[quote name='Becia Lublin']czy ktoś może podać ile dokładnie potrzeba na transport? ja zbieram dla kocurka z uszkodzoną szczęką,który ma jechać do Opola i pewnie pojedzie z Szakalem jednym transportem[/QUOTE]
Ktoś pisał ,że jest 1000 km, policzył 480zł( 0,48 za km- macie kogoś za tą cenę?)
100 zł wpłaciła Panna Marple, ja 50 zł- wg mnie 50 zł na pierwsze robale i pchełki wystarczy.Czyli te 100 zł - to już jest na transport:)

[quote name='kolejna kobietka']cioteczki, czy informacje o bazarku mozna rozsylac na pw? czy jest to traktowane jako spam? dzisiaj pierwszy raz tak troszke porozsylalam watek bazarkowy i przypadkiem wyslalam do moderatora :oops: :mdleje: :evil_lol:[/QUOTE]

kochana, to jest spam (tylko gdy do moderatora napisze kilka osób, ze dostało takie same wiadomości)
ja już mam ostrzeżenie.