Jump to content
Dogomania

Staruszek szuka DT lub DS,do czasu znalezienia potrzebne wsparcie finansowe na karme.


DORA1020

Recommended Posts

Widzę że moderator z prośby usuwa wszystkie moje posty i tymusia wiem dlaczego i wy też wiecie ... ale mniejsza z tym . Zastanawia się bardziej czemu usunięto post gdzie odpowiadałam cycatem Wioli że mogę zrobić bazarek dla szakala i doszłam jednoznacznie do wniosku że aż tak się wam nie spieszy by temu pieskowi pomóc tylko mówicie a ani ziarenka w tym prawdy. Dzwoniłam przed chwila do Guciek poprosić o adres do tej rodziny bo chcę pomóc na własną rękę i posłać im karmę , trochę smakołyków czy też PROSZEK NA ODROBACZENIE z którym zwlekano aż 2 lata ... bo jak już pisałam trzeba działać a nie siedzieć na klawiaturze . Usuwanie postów nie pomoże w poniesieniu konsekwencji . Tyle mam do powiedzenia ale to nie znaczy że będę siedziała z założonymi rękoma .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='DianuLKaa'][B]Widzę że moderator z prośby usuwa wszystkie moje posty i tymusia wiem dlaczego i wy też wiecie ... ale mniejsza z tym .[/B] Zastanawia się bardziej czemu usunięto post gdzie odpowiadałam cycatem Wioli że mogę zrobić bazarek dla szakala i doszłam jednoznacznie do wniosku że aż tak się wam nie spieszy by temu pieskowi pomóc tylko mówicie a ani ziarenka w tym prawdy. Dzwoniłam przed chwila do Guciek poprosić o adres do tej rodziny bo chcę pomóc na własną rękę i posłać im karmę , trochę smakołyków czy też PROSZEK NA ODROBACZENIE z którym zwlekano aż 2 lata ... bo [B]jak już pisałam trzeba działać a nie siedzieć na klawiaturze [/B]. Usuwanie postów nie pomoże w poniesieniu konsekwencji . Tyle mam do powiedzenia ale to nie znaczy że będę siedziała z założonymi rękoma .[/QUOTE]


[COLOR=#006400][B]Więc zanim napiszesz kolejny post to zapoznaj się z Regulaminem Forum to może wtedy rzeczywiście będziesz wiedziec dlaczego a nie będziesz tworzyła kolejne teorie spiskowe "siedząc na klawiaturze".


EOT
A później zgodnie z Regulaminem.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']A to on nie został odrobaczony przed przyjazdem do Was?
Posłałam 50 zł na robale i pchełki:)[/QUOTE]

Myśmy chceli go odrobaczyć , zasypka była przygotowana w naszym zakresie i napewno nikt nam nie powiedział że ktoś dał na zasypkę, a tymbardziej że niby już został odrobaczony przed przyjadem do nas , ponoć od dwóch lat nie był odrobaczany ... Pasek mu kupiliśmy bo biedaczek nawet tak osobistej rzeczy nie miał .

Edited by DianuLKaa
Link to comment
Share on other sites

Smiech na sali ze i mi sie ostrzezenie dostalo chociaz nadal nie wiem za co, bo chce pomoc Szakalowi :)

Czy ktos jest w stanie podac adres na ktory mozna wyslac jedzenie itd dla Szakala? Bo prosba moja usunieta :)))

Ja wiem jak tam.dojechac, ale jak oni sie.nazywaja, jaka.to ulica i nr to nie mam pojecia.

Paletki i sloma czekaja na kurs w tamte strony bo za duze na wysylke.

EDIT ten post nie ma na celu trollowania. Chce pomoc psu na tyle na ile moge, a nie chce wyleciec z forum za dobre checi stad ten edit

Edited by Guciek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Jest wplata na moim koncie
obiezyswiat75----300zl
bela51-----------10zl
MDK8------------20zl
Livka------------10zl
Bardzo dziekuje:):)[/QUOTE]
Plus
Radek 10zl
Paula_T 10zl
To wszystkie wplaty na moim koncie
razem:
360zl
Rozliczenie:
300zl dalam Guciek
tabletki od robakow---28zl
Fiprex----24zl
Zostalo 8zl

Link to comment
Share on other sites

A jak sytuacja Szakala przedstawia sie na dzien dzisiejszy ? Wrócił i co ?
Czy bedą podejmowane próby aby szukac mu domu czy innego dt ? Czy tam juz zostanie na zawsze ?
Troche mnie omineło, bo usunełam watek, gdy zaczeły sie awantury...
Teraz wróciłam i chciałabym jakos pomoc ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Plus
Radek 10zl
Paula_T 10zl
To wszystkie wplaty na moim koncie
razem:
360zl
Rozliczenie:
300zl dalam Guciek
tabletki od robakow---28zl
Fiprex----24zl
Zostalo 8zl[/QUOTE]
[B]A od nas nie ma wpłaty? Posłałam 50 zł i Panna Marple 100 zł??????????????????[/B]

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia Lublin']w dniu 9.02.13 o godz. 9.48 w poście #112 pisałam,

"na moje konto dla SZAKALA wpłynęło:

PANNA MARPLE 100 zł
ewu 50 zł

dziękuję bardzo :loveu: "


dziań przed wyjazdem Szakala wysłałam 150zł na konto Gućka na transport[/QUOTE]
Dziękuję za wyjaśnienie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']A jak sytuacja Szakala przedstawia sie na dzien dzisiejszy ? Wrócił i co ?
Czy bedą podejmowane próby aby szukac mu domu czy innego dt ? Czy tam juz zostanie na zawsze ?
Troche mnie omineło, bo usunełam watek, gdy zaczeły sie awantury...
Teraz wróciłam i chciałabym jakos pomoc ...[/QUOTE]
Oczywiscie trzeba mu szukac DT lub DS.
Poprosilam o pomoc w szukaniu mu domu Fundacje Viva,ktora czasami pomaga mi szukac domow dla psiakow.
Ala123 obiecala zrobic mu podest drewniany,zeby wiecej nie lezal na cemencie,do budy Szakal nie lubi wchodzic,ale jak pada deszcz nie ma wyjscia.
No i bede zawozila mu karme,tak jak to robie od lat,zeby nie byl glodny.
ostatnio nie mam mozliwosci jezdzic tam osobiscie,karme podaje przez znajomych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Oczywiscie trzeba mu szukac DT lub DS.
[B]Poprosilam o pomoc w szukaniu mu domu Fundacje Viva,ktora czasami pomaga mi szukac domow dla psiakow.[/B]
Ala123 obiecala zrobic mu podest drewniany,zeby wiecej nie lezal na cemencie,do budy Szakal nie lubi wchodzic,ale jak pada deszcz nie ma wyjscia.
No i bede zawozila mu karme,tak jak to robie od lat,zeby nie byl glodny.
ostatnio nie mam mozliwosci jezdzic tam osobiscie,karme podaje przez znajomych.[/QUOTE]

bardzo fajne wiesci! :) trzymam mocno kciuki :thumbs: pozostale tez oczywiscie...

ps. ja zamknelam wczoraj bazarek, wiec prosze tylko o potwierdzenie wszystkich wplat na watku bazarkowym, jak juz wszystkie wplywy beda :) chyba tylko jeszcze jednej nie ma potwierdzonej...

Link to comment
Share on other sites

Alu, to jest ds, tam gdzie przebywa Szakal ?
Myslalam o bazarku, ale w takiej sytuacji nie da rady.
Niech to .....:angryy:
Szakal to staruszek, moze Skarpeta Talcott dałaby dla niego pare zlotych. Wystąp z prosbą.
Bo owczarkowaty chyba nie jest ??? Jakiej on jest wielkosci ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Alu, to jest ds, tam gdzie przebywa Szakal ?
Myslalam o bazarku, ale w takiej sytuacji nie da rady.
Niech to .....:angryy:
Szakal to staruszek, moze Skarpeta Talcott dałaby dla niego pare zlotych. Wystąp z prosbą.
Bo owczarkowaty chyba nie jest ??? Jakiej on jest wielkosci ?[/QUOTE]

Szakal jest duży,mieszka w ds

[IMG]http://img62.imageshack.us/img62/9718/szakal3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...