Jump to content
Dogomania

Staruszek szuka DT lub DS,do czasu znalezienia potrzebne wsparcie finansowe na karme.


DORA1020

Recommended Posts

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tymuś']:oops::oops::oops:[/QUOTE]
przestan chlopie!!! Normalnie juz pisalam ze bym cie wycalowala:)
I zawsze ale to zawsze bede mowic tylko dobrze o twoim dt.
Jak zobaczylam na zdjeciu psiaka ktory tak sie tulal do ciebie to az
mi sie oczy spocily... A i Gosia mowila same dobre rzeczy:)
Nic tylko dziekowac po stokroc:)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj bylam odrobaczyc Szakala.Kobiecie szkoda sie zrobilo,ze psinka zostanie zabrana.Ta rodzina i jej zycie,to wszystko takie skomplikowane.Oprocz uposledzenia,niezaradnosc zyciowa i bieda.Byla tam dzisiaj Krystyna i kudlataja.Magda byla w szoku jak zobaczyla biede tych ludzi.Krystyna od razu dzwonila do Opieki Spolecznej.Szakal byl bardzo glodny.
To wszystko takie przykre,i dla ludzi i dla zwierzat:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Dzisiaj bylam odrobaczyc Szakala.Kobiecie szkoda sie zrobilo,ze psinka zostanie zabrana.Ta rodzina i jej zycie,to wszystko takie skomplikowane.Oprocz uposledzenia,niezaradnosc zyciowa i bieda.Byla tam dzisiaj Krystyna i kudlataja.Magda byla w szoku jak zobaczyla biede tych ludzi.Krystyna od razu dzwonila do Opieki Spolecznej.Szakal byl bardzo glodny.
To wszystko takie przykre,i dla ludzi i dla zwierzat:([/QUOTE]

wierzę że tym ludzią szkoda Szakala jeżeli maja w sobie choć krztę człowieczeństwa ................... to wszystko naprawdę przykre jest i myślę że jeżeli on im naprawdę nie był obojętny to należy im się choć informacje o tym jak się Szakal ma i zdjęcia , co wy o tym myślicie?? ja uważam że trzeba zachować szacunek, jeśli naprawdę choć trochę się nim interesują a problem tkwi w niemożności utrzymania psiaka wizyt wet i zapewnienia mu bezpiecznej starości szczególnie jak ślepnie biedak..............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tymuś']wierzę że tym ludzią szkoda Szakala jeżeli maja w sobie choć krztę człowieczeństwa ................... to wszystko naprawdę przykre jest i myślę że jeżeli on im naprawdę nie był obojętny to należy im się choć informacje o tym jak się Szakal ma i zdjęcia , co wy o tym myślicie?? ja uważam że trzeba zachować szacunek, jeśli naprawdę choć trochę się nim interesują a problem tkwi w niemożności utrzymania psiaka wizyt wet i zapewnienia mu bezpiecznej starości szczególnie jak ślepnie biedak..............[/QUOTE]
Widzisz dlatego uwazam zes ty dobry czlowiek nie to co ja....
Ja bym niestety poslala do diabla... Ale ja podla jestem wiec wiecie:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']Widzisz dlatego uwazam zes ty dobry czlowiek nie to co ja....
Ja bym niestety poslala do diabla... Ale ja podla jestem wiec wiecie:roll:[/QUOTE]

co Ty Wiolka pie...................dolisz?! przecież to Ty znalazłaś Szakalowi dom u mnie jaka podła?! doła załapałaś czy co......????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tymuś']co Ty Wiolka pie...................dolisz?! przecież to Ty znalazłaś Szakalowi dom u mnie jaka podła?! doła załapałaś czy co......????[/QUOTE]
Aj dola nie mam ale mam ochote rozdupic tzta;) Ale to co innego;)
Powiem ci ze od dzisiaj w ogole nie lituje sie nad ludzmi wiec ja tym ludziom bym zdjec nie poslala. Caly dzien dzisiaj taki babsztyl mydlil mi oczy ze adoptuje psa po czym
powiedzial na koniec ze corka uwaza ze jednak ten pies nie bedzie jej przyjacielem:-o
Na sam koniec tak im dalam popalic i wdalam sie w taka pyskowke ze skarge na Mnie moga
pisac do samego ministra;) W takiej sytuacji walnelabym flaszke ale coz mi pozostalo;)
Jogurt zakaszany ogorasem kiszonym mej matuli:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...