Jump to content
Dogomania

Staruszek szuka DT lub DS,do czasu znalezienia potrzebne wsparcie finansowe na karme.


DORA1020

Recommended Posts

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kolejna kobietka']jestem na zaproszenie ewu, jutro zrobie cegielkowy, dzisiaj niestety juz nie dam rady...[/QUOTE]

dzięki Ci wielkie już raz pomogłaś z bazarkiem na Batusia i udało sie go z tak daleka ściągnąc więc jak Ty zrobisz bazarek to wiem że skończy się powodzeniem wielkie dzięki kobietko!!!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

Kochani, jednak przysiadlam i zrobilam dzisiaj, bo widze, ze czasu nie ma! jezeli cos pokrecilam, to poprawie jutro, wlacznie z grafika, jezeli bedzie taka potrzeba, ale mam nadzieje, ze jednak wszystko jest ok :) ja uciekam, bo padam, jutro zajrze, link do bazarku:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239689-CEGIE%C5%81KOWY-Na-ratunek-dla-Szakala!-Bardzo-pilne!!!?p=20413498#post20413498[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tymuś']dzięki Ci wielkie już raz pomogłaś z bazarkiem na Batusia i udało sie go z tak daleka ściągnąc więc jak Ty zrobisz bazarek to wiem że skończy się powodzeniem wielkie dzięki kobietko!!!!:multi:[/QUOTE]

cala przyjemnosc po mojej stronie :) oby udalo sie uzbierac na ten transport... ja uciekam, dobranoc!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']Czesc esu dobra kobieto;) Poznalysmy sie na watku daszenki;)
Ja ja wiozlam.. Mam nadzieje ze jakos wspolnymi silami ogarniemy szakala:)
Sluchajcie jakie sa ustalenia Tymka i dorci? Ja sie w tym wszystkim pogubilam:)[/QUOTE]
Witaj:) Musimy mu pomóc:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia Lublin']czy ktoś może podać ile dokładnie potrzeba na transport? ja zbieram dla kocurka z uszkodzoną szczęką,który ma jechać do Opola i pewnie pojedzie z Szakalem jednym transportem[/QUOTE]
Ktoś pisał ,że jest 1000 km, policzył 480zł( 0,48 za km- macie kogoś za tą cenę?)
100 zł wpłaciła Panna Marple, ja 50 zł- wg mnie 50 zł na pierwsze robale i pchełki wystarczy.Czyli te 100 zł - to już jest na transport:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']cioteczki, czy informacje o bazarku mozna rozsylac na pw? czy jest to traktowane jako spam? dzisiaj pierwszy raz tak troszke porozsylalam watek bazarkowy i przypadkiem wyslalam do moderatora :oops: :mdleje: :evil_lol:[/QUOTE]

kochana, to jest spam (tylko gdy do moderatora napisze kilka osób, ze dostało takie same wiadomości)
ja już mam ostrzeżenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...