Jump to content
Dogomania

Staruszek szuka DT lub DS,do czasu znalezienia potrzebne wsparcie finansowe na karme.


DORA1020

Recommended Posts

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ala123']Dora mówi,że Szakal waży ok.40kg,czyli będzie to kwota za odpchlenie ok.20zł ,a za odrobaczenie ok.25-30zł x 2 = 50-60zł[/QUOTE]
Wpłacę 50 zł, nie dam rady więcej. Mam niestety 12 szczeniaków do opłacenia ich potrzeb i jak nie wyżebrzę dla nich kolejnej kasy , to sama wyląduję na ulicy z garnuszkiem.
Porozsyłajcie wątek, zróbcie FB - to z pewnością napełni trzosik dziadka.
Proszę o konto:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Wpłacę 50 zł, nie dam rady więcej. Mam niestety 12 szczeniaków do opłacenia ich potrzeb i jak nie wyżebrzę dla nich kolejnej kasy , to sama wyląduję na ulicy z garnuszkiem.
Porozsyłajcie wątek, zróbcie FB - to z pewnością napełni trzosik dziadka.
Proszę o konto:)[/QUOTE]
Dziękuję Ci cioteczko:loveu: w imieniu Szakala,to bardzo dużo,chłopak ma już coś na początek:multi:. Nie wiem,na czyje konto,zaraz to ustalimy i wrócimy z info.

[QUOTE]tymuś
dziewczyny co u Szakala są jakieś wieści kr..................................wa martwię się czy jest bezpieczny, no.......... [/QUOTE]
niestety,nie potrafię odpowiedzieć:roll:; mam nadzieję,że bezpieczny

Edited by ala123
Link to comment
Share on other sites

[quote name='tymuś']szakalku zbieraj się , pakuj się bo dziś cie właśnie ominęły gotowane świńskie szłapki ps ciekawe czy ty dziś coś ciepłego u tej patologi jadłeś:-([/QUOTE]
Na kosmetykę jest i nawet kawałek drogi będzie opłacony:)
Ciocia- Panna Marple- dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']A poprosiliscie o wsparcie Skarpete Talcott ?[/QUOTE]
Dora1020 miała do Nich napisać, nie wiem, czy już to zrobiła.
Cioteczki,jeżeli chodzi o nr konta do wpłat,to Becia Lublin użyczy swojego,tak uzgodniłyśmy przed chwilą.
Patrzyłam na mapie, wychodzi jak nic 1000km! Kawał drogi.
Jest taka koncepcja,aby transport Szakala do Tymusia, czyli do Gorzyc połączyć z transportem chorego kota z połamaną szczęką (od Krystyny) do szpitala fundacyjnego w Opolu (Dora zaklepała już to miejsce).
Tak mi wyszło:Szczebrzeszyn-Gorzyce - ok.450km; Gorzyce-Opole - ok.100km; Opole-Szczebrzeszyn - ok.430km
Jeżeli udałoby się załatwić transport po 0,48zł za 1km,to wychodzi ok.470-480zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']Dora1020 miała do Nich napisać, nie wiem, czy już to zrobiła.
Cioteczki,jeżeli chodzi o nr konta do wpłat,to Becia Lublin użyczy swojego,tak uzgodniłyśmy przed chwilą.
Patrzyłam na mapie, wychodzi jak nic 1000km! Kawał drogi.
Jest taka koncepcja,aby transport Szakala do Tymusia, czyli do Gorzyc połączyć z transportem chorego kota z połamaną szczęką (od Krystyny) do szpitala fundacyjnego w Opolu (Dora zaklepała już to miejsce).
Tak mi wyszło:Szczebrzeszyn-Gorzyce - ok.450km; Gorzyce-Opole - ok.100km; Opole-Szczebrzeszyn - ok.430km
Jeżeli udałoby się załatwić transport po 0,48zł za 1km,to wychodzi ok.470-480zł.[/QUOTE]
No to 100 zł już macie, 50 starczy na odpchlenie i pierwsze robale, na drugie potem zbierzecie.
Zróbcie bazarek cegiełkowy-
10 km- 5 zł i rozsyłajcie.
[B]Brakuje 380 zł, to nie majątek , przecież dla kotka też musicie zebrać.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...