Jump to content
Dogomania

ślepy,stary,niewidzialny thomas od 4lat w schronisku czy już zostanie tam na zawsze?


zioberek87

Recommended Posts

  • Replies 460
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='yoshi22']Mówi się, że cierpliwość popłaca także może akurat :) Thomas dziś biegał z innymi psami po terenie schroniska, zawołałam go i przybiegł. Wyczuł i usłyszał. Póki co nikt nie zaczepia to jest ok, ale zaczepiony będzie się bronił - normalne. A jak się cieszył jak biegał :) Pychol mu się śmieje od ucha do ucha :)[/QUOTE]

mu się zawsze cieszy, byłam w niedzielę na chwilę i zawołałam Thomas Thomas to od razu podleciał z swoim jokerem na ryjku:)

Link to comment
Share on other sites

Thomasek był dziś ze mną na spacerku. Pieszczoch z niego! Się tuliliśmy, że hej :loveu: wyczuł chyba wiosnę! Opowiadałam mu co nieco o tym wątku, to się ochoczo uśmiechał nasz kochany :) Pewnie wciąż wierzy w cud! I ja też w to wierzę.... Thomas ma piękną lśniącą sierść, jakoś tak się poprawił ostatnio. Chce być piękny żeby ktoś się szybko i prawdziwie zakochał !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zioberek87']dzięki ciocia widziałam przed chwilą efekty zaproszeń:)[/QUOTE]

zioberku jak się nie mylę jesteś organizatorem wydarzenia na fb, mogłabyś przedłużyć datę ??

trzeba też pospraszać ciotki z dogo na wątek. czy ktoś potrafi zrobić banerek??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dexterka']zioberku jak się nie mylę jesteś organizatorem wydarzenia na fb, mogłabyś przedłużyć datę ??

trzeba też pospraszać ciotki z dogo na wątek. czy ktoś potrafi zrobić banerek??[/QUOTE]
boshe ciocia poruszyłaś dwa ważne tematy banerek i fb a ani 1 ani 2 nie umiem, ale o fb się dowiem:)

Link to comment
Share on other sites

dzięki cioteczki że jesteście, przyjechałam dziś do Opola, jutro nie dam rady chłopa odwiedzić ale w wtorek wpadnę na bank to porobię jakieś fotki i wrzucę tutaj abyście oko pocieszyły:) kurde tak mi go cholernie szkoda... wyjdę z nim na spacer porobię foty i będę musiała go zostawić za kratkami:( a on ma te ślepe oczy takie pełne nadziei....:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...