Jump to content
Dogomania

Tara już bezpieczna, odnalazła się ..tak to jest, jak się zaadoptuje teriera :D


majuska

Recommended Posts

  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

po co ta ikonka płacząca ? ty się Agula powinnaś ciszyć, wręcz skakać z radości bo takie adopcje to rzadkość i majusce należy się złoty medal. Bo to majuski zasługa w 100%, założony event na Fb, kontakt i cała procedura adopcyjno-transportowa..
O podróż się nie martwię bo się staruszki spokojnie prześpią podczas drogi, wiozłam psy nie raz, to wiem że wiekszośc drogi drzemią. No i Monika przy nich będzie - lepiej nie widzę. Wielki szacun dla Moniki, że jedzie taki kawał drogi.

Edited by Becia66
Link to comment
Share on other sites

Pani Tarosława, wykąpana, wysuszona i przeczesana, korzysta z uroków "kanapowania", wie na ten temat wszystko :)

[IMG]http://img542.imageshack.us/img542/8607/dscf2978j.jpg[/IMG]

[IMG]http://img803.imageshack.us/img803/7793/dscf2976r.jpg[/IMG]

Jutro przed nią i Magikiem daleka droga, prosimy o kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

Tara juz u siebie, nowy kumpel zakochany w niej po uszy i molestuje nasza babkę, zreszta kto jej nie molestował, u nas tez kundle szalały na jej punkcie, myśle, że dzis jest zmęczona, więc nie ma siły mu pokazac gdzie raki zimują, ale jutro kłapnie ze dwa razy i sie zrobi spokój :) Pańcia przemiła i myślę, że Tarunia jak się zadomowi to będzie na prawdę szczęśliwa :)

Link to comment
Share on other sites

No i doopa
Tara zwiała....
Niestety wyjeżdżam za chwile do pracy, będe dopiero wieczorem, więc nie mam jak rozesłać wici z prośba o pomoc, na FB to tylko napiszę.
Tara zginęła na osiedlu Stabłowice we Wrocławiu, byli dosłownie chwile sami na ogródku i jakos udało jej się wyjśc, pomimo iz ponoć ogrodzenie jest szczelne i drugi psiak nigdy go nie pokonał, nie wiem jak ona to zrobił, może jest gdzieś w okolicy i się gdzieś podkopała, nie była typem uciekiniera za to uwielbiała kopac nory i tam włazić..trudno cokolwiek powiedzieć...
Kasia z FB będzie na miejscu obdzwaniać wetów i schron, ma doświadczenie w takich akcjach bo sama zaliczyla juz poszukiwania 3 psiaków, mam tylko nadzieję, że Tara sie znajdzie
Ja nie mam żołądka z nerwów, mogę tylko siedzieć i czekać na wieści:placz::placz::placz::placz:

To jest apel Kasi zamieszczony na FB

[QUOTE]Tara ZAGINĘŁA dzisiaj rano na STABŁOWICACH, na ulicy Amarantowej we Wrocławiu!!!!
11 letnia suka w typie teriera walijskiego, wczoraj przyjechała do nowego domu z przytuliska wpod Rzeszowem, nie zna okolicy, sama może nie trafić.
Proszę wszystkich o rozglądanie się oraz o upowszechnianie tej informacji!
Kontakt: 509 299 960, 666 334 774[/QUOTE]

Edited by majuska
Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']O cholera !!!!!!!!! Trzeba prosić Wrocław o pomoc.....Na zaginionych jest wrzucona ?[/QUOTE]

Dałam znać na watku wrocławskim: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/192672-Wroclaw-psy-w-potrzebie-Watek-informacyjny?p=20582906#post20582906[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Znalazła sie po południu, jacys ludzie przyprowadzili ją do weta w okolicy, wet był powiadomiony...wierzyłam i się udało.
Tak Państwo nie spuszczą jej już z oka ani na sekundę, też dzisiaj swoje przeżyli. Tara śpi przy pańci , podobno jest bardzo zmęczona, musi być już tylko dobrze....

Link to comment
Share on other sites

Jak sie dostać do bieżących wiadomości o Taruni na Fb ? ja mam tylko to i nie wiem jak zaktualizować
[url]http://www.facebook.com/events/439454906128233/permalink/454927867914270/[/url]

Majuska zmień tytuł wątku bo można zawału dostać od tego wszystkiego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...