Jump to content
Dogomania

Tara już bezpieczna, odnalazła się ..tak to jest, jak się zaadoptuje teriera :D


majuska

Recommended Posts

  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agula99']Czy ktoś się nad nią zlituje??? I gdzie ta siła FB?? :shake:[/QUOTE]

Też pojęcia nie mam czemu nie ma odzewu z fb :shake: Może jakiś bardziej dramatyczny tytuł wydarzeniu trzeba nadać, żeby wiecej ludzi przyciagnąć? np."Zmarł jej pan, teraz ona umiera z tęsknoty w schroniskowym boksie" ? tylko nie wiem czy można zmienić tytuł wydarzenia, majuska musi sprawdzić, bo ona zakładała.

Link to comment
Share on other sites

A ja cały czas mam nadzieję, że tak jak ja wypatrzyłam moją Frocię na Dogomanii, tak ktoś zauważy Tarunię na FB, albo w ogłoszeniach :( Psy mają zadziwiającą psychikę. Tyle lat w domu, w cieple, pełna miska, miłość swojego pana, a teraz boks, i pomimo to Tara bryka i dokazuje jakby nic się nie stało, i nie poddaje się. Cholernie to smutne, zwłaszcza, że Tara już nie pierwszej młodości jest :(

Link to comment
Share on other sites

mała czarna i ja na to liczę..co nam pozostało...Tara jest niesamowita, tak łatwo ją pokochać...
Ostatnio jak mrozy puściły namiętnie kopie, ma kilka miejsc ulubionych, łapki idą w ruch i doły kopie, że hej....szczury tam się ukrywają.
Miała powtarzane badania, które wyszły znacznie lepiej, nadal jest na antybiotyku ze względu na pęcherz, ale wyniki wskazują na całkiem niezły stan ogólny. Na prawdę ktos mógłby sie nią jeszcze sporo nacieszyć...

Link to comment
Share on other sites

jamnisiu niestety to jest "niekończąca sie opowieść"....:(

Zapraszam na wydarzenie jeszcze jednego z naszych boguchwalskich cudownych dziadeńków, poudostępniajcie chociaż, to jego jedyna chyba szansa jeszcze..

[url]http://www.facebook.com/events/388462767917911/#[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']jamnisiu niestety to jest "niekończąca sie opowieść"....:(

Zapraszam na wydarzenie jeszcze jednego z naszych boguchwalskich cudownych dziadeńków, poudostępniajcie chociaż, to jego jedyna chyba szansa jeszcze..

[URL]http://www.facebook.com/events/388462767917911/#[/URL][/QUOTE]

wiem, wiem...:shake:

Waszego staruszka udostępniłam i pozapraszałam znajomych, podesłałam go jeszcze do Fundacji Ostatnia Szansa, zajmuja się staruszkami właśnie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...