Jump to content
Dogomania

Fidelek szkudelek


Aśka Belkowska

Recommended Posts

Tak wzięliśmy do siebie Bivisa. U nas z różnych powodów otrzymał nowe imię Fidel, między innymi dlatego, że niedługo i tak miał zostać Castro. :evil_lol: Nie było to łatwe, bo początkowo dobrzy ludzie z fundacji mieli obawy, czy zwykli ludzie, których nie znają i którzy mieszkają 170 km dalej, będą umieli pokazać dobre strony świata ludzi psu z lękami. Dwa razy jeździliśmy do Warszawy.

Edited by Aśka Belkowska
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Hej :D Śliczny piesio i dobrze , ze daliście mu domek :loveu: Moja Sonia została adoptowana ze schroniska ,, Azylu pod Psim Aniołem '' i początkowo też bała się wszystkiego ;)[/QUOTE]

Fidel jest u nas już 8 miesięcy, ale nadal nie daje sie obcym dotknąc. Jest jeden wyjątek. Młody właściciel wyżła, który swego czasu zagwizdał na swojego takim myśliwkim gwizdkiem. Od tej pory mój psies jak tylko go widzi, biegnie do niego, siada i czeka na smaka. Przy dobrym humorze daje nawet (!) dotknąć swojej sznupkowej brody. :evil_lol: A mówiłam mężu, żeby go nazwać Filip albo Filutek. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witaj, masz rację to trudna decyzja, ale mieliśmy szczęście, że trafił się nam bardzo pogodny piesek, pozbawiony agresji pomimo diabełka w oczach i charakterze. Doszłam do wniosku, że biorąc pod uwagę częstotliwośc podczytywania watków na dogo, zagoszczę tu na dłużej, więc... dlaczego nie pokazać bąbla. Tym bardziej, że to jeden z tych biedaków, którym trzeba cierpliwej rodziny, żeby podniosły ogonek do góry. :lol:

Edited by Aśka Belkowska
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...