Jump to content
Dogomania

Prześliczna Aria znalazła przyjaciela na całe życie!


Nelliel

Recommended Posts

Bo ktoś tak gdzieś chyba pisał, ale nie mam pojęcia skąd się mu to wzięło bo jest to całkowita nieprawda! :)

A dzisiaj Aria zmieniła kojec! Stoi teraz z Kamą w nowych kojcach z przodu schroniska. Obie sunie pożegnały swoich panów (Elton i Spryciarz już we własnych domach! :multi:), miejmy nadzieję, że niedługo przyjdzie czas na nie :) Dziewczyny się ze sobą dobrze dogadują i myślę, że nie powinno być problemów, jednak Aria była bardzo zdezorientowana nowym kojcem. Do tej pory od początku swojego pobytu w schronisku cały czas zamieszkiwała tylko jeden kojec, a tu nagle zmiana. Na szczęście jak już musiałam jechać i zajrzałam jeszcze na chwilę do niej to sprawiała wrażenie mniej przerażonej :) Na spacerze pobiegała trochę bez smyczy, wbiegając w każdą kałużę jaką napotkała na swojej drodze :lol: Teraz będę się starała pomału ją uczyć komendy leżeć, bo siad umie już nawet na sam sygnał ręką :) Jak mi się uda wyciągnąć zdjęcia od Magdy to je tutaj wstawię, ale na razie niestety ich nie mam :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

UDAŁO SIĘ! Aria adoptowana! :D :D :D :D :D :D :D Przyjechał do schroniska pan zainteresowany naszymi bernardynami, ale na miejscu zakochał się w suni. Aria będzie miała całe podwórko dla siebie, spać będzie w ocieplanym budynku gospodarczym. Pan od razu zapraszał też na wizytę poadopcyjną :) Chciałabym ją odwiedzić, ale obawiam się, że nie będę miała takiej możliwości :( Jednak nie ma co się martwić, bo zapowiada się, że będzie miała na prawdę świetne warunki :)

Wczoraj niestety nie udało mi się porobić zdjęć, a Magda nie miała jak zgrać mi tych co ona robiła wcześniej, ale trudno się mówi i płynie się dalej :)

Link to comment
Share on other sites

Bejotko, jestem z panem w kontakcie i na pewno pojadę tam na wizytę poadopcyjną. Pan powiedział, że czeka i że "...na pewno się na tej wizycie nie będzie miał czego wstydzić". To jest miejscowość oddalona o kilka kilometrów od Siedlec. Pan jest z zawodu masarzem - wyrabia wędliny, więc Aria będzie jadła same przysmaki. Już na dzień dobry dostała michę mięska, która wciągnęła z apetytem.
Był zainteresowany bernardynami, ale zobaczył Arię i :loveu:

Ale na bernardynów też już czekają potencjalne domy. Muszą tylko przejść wizytę przedadopcyjną.

[quote name='ola_jetz']Ojej jak świetnie :loveu: A kiedy ona została adoptowana?[/QUOTE]
Aria została adoptowana 02 grudnia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cavani']Bejotko, jestem z panem w kontakcie i na pewno pojadę tam na wizytę poadopcyjną. Pan powiedział, że czeka i że "...na pewno się na tej wizycie nie będzie miał czego wstydzić". To jest miejscowość oddalona o kilka kilometrów od Siedlec. Pan jest z zawodu masarzem - wyrabia wędliny, więc Aria będzie jadła same przysmaki. Już na dzień dobry dostała michę mięska, która wciągnęła z apetytem.
Był zainteresowany bernardynami, ale zobaczył Arię i :loveu:[/QUOTE]

Twe słowa to miód na serce :) Opowiedz potem jak wrażenia i jak się miewa Aria - Suczka Masarza :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...