Jump to content
Dogomania

Frida i Ozzy


FridaOzzy

Recommended Posts

  • Replies 576
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rozi']Fridaso, nie odpowiadasz mi na PW, może Dogo szwankuje i nie dochodzą. Daj znać czy i kiedy wysłałaś rzeczy, które od Ciebie kupiłam, miały dojść najpóźniej we wtorek...[/QUOTE]

przepraszam... :oops: w piątek przesyłka wyszła, w poniedziałek oczekuj kuriera. :D

Link to comment
Share on other sites

Jak Ty jej robisz te fotki, że nie widać braku łapki? Aż zgłupiałam. 

Frida nie ma  kości promieniowej, więc ma tą połówkę łapki, dzięki czemu nie jest to takie zauważalne. W zasadzie ja o tym zapominam... Choć wyjeżdżając z nią na wakacje ludzie zwracają uwagę, że kuleje, że ma pewnie  złamaną łapkę itp.. zazwyczaj oczywiście mówią to za plecami. :D Coraz bardziej boję się jej starości, że jej kręgosłup kiedyś siądzie  - ona całe życie kuleje, ona nie chodzi jak normalny pies... ona skacze.  :hmmmm:

 

Kurcze, wy też kiedy chcecie wejść na starsze posty mojej galerii (jak i całego forum) które były jeszcze przed zmianą oprogramowania napisane - macie taki komunikat? 

 

ecr7mrpgi4mz.png

 

To znaczy, że galeria przepadła?  :hmmmm: 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Coraz częściej ludziska mają kolejne psiaki a u mnie rodzice za nic się nie zgadzają na drugiego zwierzaka, a co dopiero psa.... Ubolewam nad tym strasznie.

Gratuluję pięknej ślicznotki!!

Teraz poproszę wieści jak się sprawuje, czy dogaduje się z resztą i wspólne zdjęcie. :)

 

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...