Jump to content
Dogomania

Spanielki proszą o pomoc!! /WERA JUŻ W NOWYM DOMU/ DIANA W HOTELIKU


amacariel

Recommended Posts

beataczl dziękujemy za wizytę :loveu:

Relacja z hoteliku
[QUOTE] A ja miałam wczoraj wieczorem konfrontacje z Dianą,walczyło o moją skarpetkę,,,dzielna była,ja jestem trochę pokąsana,ale ustąpiła,,mam nadzieje,że to przełom,,teraz tylko do przodu i do nowego domku!![/QUOTE]

Diana była też u weterynarza, została zaszczepiona i odrobaczona - a co najważniejsze w badaniu ogólnym nie stwierdzono zadnych stanów chorobowych.. :)

[QUOTE]DOCHÓD:
240 zł z zbiórki do skarbonki spanielowej
84 zł dochodu z bazarku kosmetycznego
529,05 zł dochodu z bazarku dla dziewczynek
200 zł datku bezpośrednio na hotelik
Razem: 1053,05 zł

WYDATKI
-175 zł na sterylizację Wery
-180 zł za transport Diany do Bydgoszczy
-130 zł za transport Diany z Bydgoszczy do hoteliku
-300 zł za miesięczny pobyt w hoteliku
-55 zł odrobaczanie, odpchlanie i ogólne badanie Dianki
Razem: 840 zł

Zostaje: 213,05 zł[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zapraszam na dwa ekspresowe bazarki dla spanielek!!!

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241236-EKSPRES-w-KT!-akcesoria-przękąski-mistyczne-książki-z-minionej-epoki-22-03-21-00[/URL]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240938-****KOSMETYKI-AVON-SPA-ŚLĄSK-APARAT-SESJA-KSIĄŻKI-na-SPANIELE-DO-23-03-do-21-00[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Relacja z hotelu : ) 18.03.2013 [QUOTE]Opis Diany(na dzień dzisiejszy): A więc Diana jest sunią o średnim poziomie aktywności,wykazującą dość duże deficyty w socjalizacji zarówno z ludzmi jak i z psami. W tej chwili jej aktywność z psami ogranicza się do biegania wśród nich, i z jednym maluchem "wchodzi" (od dwóch dni)w zabawę,ale nie jest to luźny naturalny kontakt dwóch młodych psów,raczej próby zabawy. Jeżeli chodzi o relacje z ludzmi to jest duża poprawa,nie atakuje już przy jedzeniu, ani przy odbieraniu zabawek,czasami się spina, ale ma świadomość czekającej na nią nagrody za odpowiednie zachowanie. W tej chwili jesteśmy na etapie pozytywnego wzmacniania reakcji przy jedzeniu i przy zabawie.Dzisiaj drugą noc przyszła spać do nas do łóżka.Była ze mną u weta,tam dostała smakołyk i była głaskana przez lekarza (nie bała się). Do przerobienia (oprócz dokończenia reakcji na jedzenie i zabawki) zostanie jeszcze praca wśród obcych ludzi.Jeżeli chodzi o potencjalnego nowego właściciela to sugerowałabym osobę która miała do czynienia z psami, o dużej dozie cierpliwości i łagodności,i podstawowej wiedzy jak postępować z psem (jest to bardzo ważne ponieważ nieodpowiednie prowadzenie może wywołać poprzednie reakcje).Jednak potrzebowałabym jeszcze trochę czasu na pracę z tą sunią,chcę zrobić wszystko aby nowy dom był jej ostatnim domem. Pozdrawiamy a Dina podaje łapę.....[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[URL="http://naforum.zapodaj.net/eee210e2b195.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/eee210e2b195.jpg[/IMG][/URL] [B]Wer[/B][B]a - za TM
[*][/B] wpadła pod auto, kobieta co ja adoptowała spuściła ją w parku ze smyczy sunia pognała prosto pod koła....( tak w skrócie :(
Nurtujace jest to ze z nowego domu ani zdjęć nie ma ani nie było informacji i o zapytanie o Werę była totalna cisza, jako osoba bezstronna mogę o tym napisać, bo Werce na FB robiłam wydarzenie i nie moge po tej wiadomości dojąć do siebie...

Edited by Diabełek
Link to comment
Share on other sites

:( niestety błąd ludzki i nieszczęśliwy wypadek doprowadziły do śmierci słodkiej, radosnej Wery. Nie cieszyła się długo szczęśliwym życiem... osoby głębiej zainteresowane odsyłam do wątku na FB, ponieważ nie jestem tu od ferowania wyroków, a jedynie przekazania informacji.. [URL]http://www.facebook.com/events/451203681619759/[/URL]


Biegaj szczęśliwa za Tęczowym Mostem, psinko... [*]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Diana została poddana zabiegowi sterylizacji, którego koszta w całosci pokryła skarbonka spanielowa w oparciu o dochody bazarkowe.

Koszt sterylizacji i opieki medycznej około zabiegowej -250 zł

Asiu potwierdź jeszcze proszę tak jak prosiłam w wątku skarbonki dotarcie srodków z bazarku w odpowiednich tematach tj II i III bazarku. :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amacariel']Diana została poddana zabiegowi sterylizacji, którego koszta w całosci pokryła skarbonka spanielowa w oparciu o dochody bazarkowe.

Koszt sterylizacji i opieki medycznej około zabiegowej -250 zł

Asiu potwierdź jeszcze proszę tak jak prosiłam w wątku skarbonki dotarcie srodków z bazarku w odpowiednich tematach tj II i III bazarku. :Rose:[/QUOTE]
Ama wszystko już potwierdzone. Dzięki! :p

Nowe wieści i zdjęcia wstawię wkrótce. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Diana w hoteliku Dzika Kępa wróciła już do siebie po zabiegu sterylizacji.
Zmieniło się także jej nastawienie do opiekunów - w tej chwili nie atakuje już swoich opiekunów, pozwala na podawanie zastrzyków po sterylizacji, czesanie i przytulanki, co widać na fotkach niżej. :)
Wciąż ma jednak problemy w kontaktach z obcymi osobami - na tą próbę było jeszcze za wcześnie:-(


[IMG]http://imageshack.us/a/img841/7844/92346843297691679420310.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img69/6757/38806843296801346176018.jpg[/IMG]


Aha i jeszcze jedno - spi w nogach łóżka :diabloti: Księżniczka nasza:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

SKARBONKA rozliczenie na dzien 26.05

WYDATKI na DIANE i WERE
-175 zł na sterylizację Wery (5 II 2013)
-180 zł za transport Diany do Bydgoszczy
-130 zł za transport Diany z Bydgoszczy do hoteliku
-300 zł za miesięczny pobyt w hoteliku (od 14 lutego do 13 marca 2013)
-55 zł odrobaczanie, odpchlanie i ogólne badanie Dianki
- 300 zł hotelik za kolejny miesiąc (14 marca - 13 kwietnia 2013)
- 250 zł sterylizacja Diany (15 IV 2013 - PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA lek.wet. Anna Józef Spieszny)
- 30 zł za szczepienie p. wściekliźnie
- 243,80 zł hotel 14 kwietnia - 15 maja

Razem: 1663,8 zł



dochód na diane i were:
+ 240 zł z zbiórki do skarbonki spanielowej [do 6.02.2013]
+ 84 zł dochodu z bazarku kosmetycznego
+ 529,05 zł dochodu z bazarku dla dziewczynek
+ 200 zł datku bezpośrednio na hotelik
+ 345,75 zł dochodu z II i III bazarku spanielowego
+ 100zł od pierwszego domu tymczasowego
+ 20 bietta
+ 20 beata l
+ 95 zł sesja z V. bazarku

Razem: 1633,80

Edited by amacariel
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...