Jump to content
Dogomania

Obaj Bracia postrzeleni!_Potrzebne $$$_ już NIE ma STRACHU i PANIKI_2 ONki z lasu


zuzlikowa

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malagos']O, to teraz chłopaki mają stresa! Łapanie w schronisku, podróż.....Chyba z jakimś medycznym "wyciszeniem", prawda? Ale to dla ich dobra. Teraz już będzie lepiej.[/QUOTE]

Raczej bez medycznego wyciszenia- adrenalina niestety nie daje szansy odpowiedniego zadozowania wyciszaczy :( i zbyt łatwo przesadzić, a tak naprawdę, to nawet nie mamy pojęcia w jakim stanie zdrowia są chłopaki ( wybaczcie, ale moje zaufanie do schroniskowych wetów jest nieco... nieco bardziej ograniczone:shake:)... ale tak naprawdę, to wszystko wyjdzie w "praniu", już na miejscu. Grzegorz jeszcze jedzie...

Mam nadzieję, że chłopaki wykorzystają szansę... bardzo na to liczę!!!! Czas, spokój, cierpliwość człowieka i umiejętne podejście do Braci oraz stopniowe uczenie mogące pomóc im zrozumieć i oswoić sobie otaczającą ich rzeczywistość... to ich ogromna szansa, której dotychczas nie mieli.

Acha... a w schronisku nie powinno być problemów z łapaniem: chłopaki nie wstają... nie podnoszą się w obecności człowieka(jak się zachowują, gdy człowieka nie ma? Trudno powiedzieć, ale jedzenie jest zjedzone, woda pita...) i nie ma co liczyć, że same przejdą do samochodu... najprawdopodobniej będzie trzeba je przenieść na rękach... może to i lepiej...
Oby jednak nie spanikowały... oby... Tego bardzo się obawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-Vebby']Zaglądam czekając na informację...,myślę ,że dadzą radę,będzie dobrze.[/QUOTE]

Niech tak się stanie... dokładnie tak!

Dam znać jak już będę miała informacje konkretne... jestem bardzo niespokojna i choć wiem,że dostanę konkretne info zaraz po umieszczeniu chłopaczków w samochodzie, albo gdyby...(tfu,tfu, tfu przez lewe ramię- wolę nie kończyć) i wiem,że mogę z własnym wydzwanianiem wciąć się w najbardziej nieodpowiedni moment, to jednak nie wytrzymałam i już wydzwaniam od rana:oops:...

Wstyd... Cierpliwości zuzlikowa zgredziku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-Vebby']No to cierpliwości Zuzlikowa,cierpliwości!! ;)
A my dalej czekamy "nie"cierpliwie na każde info.od Ciebie,z nadzieją,że dobre info.:)[/QUOTE]

Są dobre...

[h=5][SIZE=2][SIZE=2]W[/SIZE]czoraj Agnieszka założyła chłopaczkom obróżki, by nie stresować ich wszystkimi czynnościami dzisiaj- i tak stres bedzie dla nich nie mały.
I nie było większego problemu, czy oporu z ich strony... bały się, ścierpły nieco, ale nie oporowały, nie wbiły się bezwładnie w ziemię, nie szczerzyły zębów, nie warczały... choc też nie nastawiały się i nie pomagały ciałem...

[/SIZE]
[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/197472_568184276544917_331191942_n.jpg[/IMG][/h][h=5][SIZE=2]Chłopaczki na rękach zostały przeniesione i bez kłapania... bez jakichś odruchów obronno/ agresywnych, na szmatkę/koc ze znanym im zapachem, leżą w samochodzie... [/SIZE][/h][h=5][SIZE=2]W [SIZE=2]SAMO POŁUDNIE Leśni Bracia wyruszyli do "szkoły życia"... są już w drodze do Magdy! :)
[/SIZE][/SIZE][/h][h=5][SIZE=2]
BEZPIECZNEJ DROGI!!! Chłopaczki, dajcie sobie pomóc i nie bójcie się bardziej niż trzeba...
Bezpiecznej drogi!!!!
[/SIZE][/h][h=5][/h]

Link to comment
Share on other sites

Zaktualizowane o deklarację jednorazową Ady- Vebby :)...przybyło jeszcze jedno ogniwo pomocy Leśnym Braciom :)

[quote name='zuzlikowa'][B]Post rozliczeniowy...
[COLOR=#ff0000]
[/COLOR][/B][COLOR=#ff0000][B]Skarbnikiem Leśnych Braci jest krakowianka.fr[/B][/COLOR]

[B]PayPal:[/B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Potrzeby finansowe Braci z Lasu- Liwio i Lupo:
_ transport (szacunkowo): ok 750km- ok.420zł
_ pomoc psych. socjalizacja, opieka, wyżywienie i hotelowanie: 2 x 300zł/m-c
_ obroże i smycze...


[B]ROZLICZENIE deklaracji i wpłat:[/B]

[B]ROZLICZENIE deklaracji i wpłat:
I mamy dwadzieścia ogniw solidnego łańcucha URATOWANIA 2 Leśnych Braci ...
Bardzo dziękujemy!

Deklaracje...
[SIZE=3]>>> Deklaracje stałe [/SIZE](co miesięczne)na pomoc psychologiczną, szkolenie i opiekę...
Stan na 30.01.2013:
... LIWIO (355zł/m-c)... więcej o 55zł
... LUPO (355zł/m-c)...wiecej o 55zł

Deklarujący:
_Nicola Daniłowska- 25zł dla Liwio (od lutego)
_Nicola Daniłowska- 25zł dla Lupo (od lutego)
_Sylwia Opic- 25zł dla Lupo
_Sylwia Opic- 25zł dla Liwio
_Joanna Oficjalska- 5zł dla Liwio
_Joanna Oficjalska-5zł dla Lupo
_Klaudia Godlewska-Liwo 50zl ( w miarę możliwości)
_Klaudia Godlewska-Lupo 50zl ( w miarę możliwości)
_Wioletta Ciostek- 25zł dla Liwio
_Wioletta Ciostek- 25zł dla Lupo
_Lucyna Gawlas- 20zł dla Lupo
_Lucyna Gawlas 20zł dla Lupo
_Edyta Doroszko- 15zł dla Liwio
_Edyta Doroszko- 15zł dla Lupo
_słoneczko76-25zł dla Liwio
_słoneczko76- 25zł dla Lupo
_Jolanta Kisztelińska Jakóbczyk- 10zł dla Liwio
_Jolanta Kisztelińska Jakóbczyk- 10zł dla Lupo
_Agnieszka Fryc-Płachta- 10zł dla Liwio
_Agnieszka Fryc-Płachta- 10zł dla Lupo
_Agnieszka Jakubowska-25zł dla Liwio
_Agnieszka Jakubowska- 25zł dla Lupo
_Elżbieta Nowakowska- 30zł dla Liwio
_Elżbieta Nowakowska- 30zł dla Lupo
_BasiaD - 5zł dla Liwio (od marca)
_BasiaD- 5zł dla Lupo (od marca)
_firenka- 50zł dla Liwio (w miarę możliwości)
_firenka- 50zł dla Lupo (w miarę możliwości)
_Dulska- 25zł dla Liwio (od lutego)
_Dulska- 25zł dla Lupo (od lutego)
_Anna Jankowska- 10zł dla Liwio
_Anna Jankowska- 10zł dla Lupo
............................................
razem: 710zł... więcej o 110zł

[SIZE=3]>>> Deklaracje jednorazowe...[/SIZE] jeśli ofiarodawcy nie oprotestują, to z przeznaczeniem w pierwszej kolejności na transport:
_Joanna Oficjalska- 30zł
_Jolanta Kisztelińska Jakóbczyk- 30zł
_Lucyna Gawlas -50zł (transport)
_ aida- 150zł dla Liwio
_aida- 150zł dla Lupo
_ Panna Marple- 100zł
_ Dorota Dymyt-Holko- 30zł
_Ada-Vebby- 50zł
................................................
razem : 590zł

Bardzo dziękujemy w imieniu chłopaków z lasu,
którzy na już muszą zamienić się w "uczłowieczone" psiaki!
To ich być, albo nie być !
Dziękujemy![/B]



[IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/197529_568182266545118_1108587589_n.jpg[/IMG][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='firenka']Przelew poszedł.Cieszę się,że tfu tfu ...tak gładko poszło.Czekamy na cd[/QUOTE]

Tfu, tfu, tfu... i ja także się cieszę! Dziękuję bardzo! :)

Na razie nie dzwonię, bo Grzegorz Skarby wiezie, więc mają bezpiecznie dojechać ;)... Wytrzymuję i trzymam kciuki za bezpieczną, spokojną i nie przeładowaną drogę...

Link to comment
Share on other sites

Malagos, to już wiem, czemu to moje roześmiane wyżlisko co jakiś czas kłapie na mnie- widzi zmiany w kursie złota i se cóś chce uszczknąć i zainwestować :)... a dobrze byłoby gdyby Bozia wynagrodziła sprawnie działajacym lapitopem i żyżełkiem, który nie bedzie chciał inwestować w złoto:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Zużliku pisałam do Ciebie pw, ale pewnie nie masz czasu odpowiedzieć..Dziewczyny z watku Blekiego ( bakusiowa) poprosiły mnie o przekazanie mojej deklaracji z Blekusia na dziadusia TORO, który jest pod opieką Budrysek w hoteliku u Lilutosi i brakuje mu więcej niż połowę deklaracji..Więc tak sobie pomyśłałam, że skoro Bracia mają "nadwyżkę", ... No ale czekam na Waszą opinię..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Malagos, to już wiem, czemu to moje roześmiane wyżlisko co jakiś czas kłapie na mnie- widzi zmiany w kursie złota i se cóś chce uszczknąć i zainwestować :)... a dobrze byłoby gdyby Bozia wynagrodziła sprawnie działajacym lapitopem i żyżełkiem, który nie bedzie chciał inwestować w złoto:evil_lol:[/QUOTE]

no to daj Boże :) że tak się ładnie wyrażę.......
A jak chłopaki, przeżyli podróż jakoś?

Link to comment
Share on other sites

Uzupelnilam tez FB:

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]ROZLICZENIE deklaracji i wpłat:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]I mamy dwadzieścia ogniw solidnego łańcucha URATOWANIA 2 Leśnych Braci ...[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Bardzo dziękujemy![/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Deklaracje...[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]>>> Deklaracje stałe (co miesięczne)na pomoc psychologiczną, szkolenie i opiekę...[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Stan na 30.01.2013:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]... LIWIO (355zł/m-c)...więcej o 55zł[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]... LUPO (355zł/m-c)...wiecej o 55zł[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Deklarujący:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Nicola Daniłowska- 25zł dla Liwio (od lutego)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Nicola Daniłowska- 25zł dla Lupo (od lutego)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Sylwia Opic- 25zł dla Lupo[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Sylwia Opic- 25zł dla Liwio[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Joanna Oficjalska- 5zł dla Liwio[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Joanna Oficjalska- 5zł dla Lupo[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Klaudia Godlewska-Liwo 50zl ( w miarę możliwości)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Klaudia Godlewska-Lupo 50zl ( w miarę możliwości)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Wioletta Ciostek- 25zł dla Liwio (29/01/13)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Wioletta Ciostek- 25zł dla Lupo (29/01/13)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Lucyna Gawlas - 20zł dla Lupo[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Lucyna Gawlas - 20zł dla Lupo[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Edyta Doroszko- 15zł dla Liwio (30/01/13)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Edyta Doroszko- 15zł dla Lupo (30/01/13)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_słoneczko76- 25zł dla Liwio (29/01/13) w walucie GBP 6[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_słoneczko76- 25zł dla Lupo (29/01/13) w walucie GBP 6[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Jolanta Kisztelińska Jakóbczyk- 10zł dla Liwio (30/01/13)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Jolanta Kisztelińska Jakóbczyk- 10zł dla Lupo (30/01/13)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Agnieszka Fryc-Płachta- 10zł dla Liwio[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Agnieszka Fryc-Płachta- 10zł dla Lupo[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Agnieszka Jakubowska-25zł dla Liwio[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Agnieszka Jakubowska- 25zł dla Lupo[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Elżbieta Nowakowska- 30zł dla Liwio (29/01/13)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Elżbieta Nowakowska- 30zł dla Lupo (29/01/13)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_BasiaD - 5zł dla Liwio (od marca)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_BasiaD- 5zł dla Lupo (od marca)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_firenka- 50zł dla Liwio (w miarę możliwości) (30/01/13)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_firenka- 50zł dla Lupo (w miarę możliwości) (30/01/13)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Dulska- 25zł dla Liwio (od lutego)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Dulska- 25zł dla Lupo (od lutego)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Anna Jankowska- 10zł dla Liwio[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Anna Jankowska- 10zł dla Lupo[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]..........................[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]..................[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]razem: 710zł... więcej o 110zł[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]>>> Deklaracje jednorazowe... jeśli ofiarodawcy nie oprotestują, to z przeznaczeniem w pierwszej kolejności na transport:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Joanna Oficjalska- 30zł[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Jolanta Kisztelińska Jakóbczyk- 30zł[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Lucyna Gawlas -50zł (transport)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Aida- 150zł dla Liwio (30/01/13)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Aida- 150zł dla Lupo (30/01/13)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_ Panna Marple- 100zł (30/01/13)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_ Dorota Dymyt-Holko- 30zł[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Ada-Vebby- 50zł[/FONT][/COLOR][B]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Jolanta Kisztelińska Jakóbczyk - 30zł dla Lupo/Liwo - dodatkowa wplata jednoraowa (30/01/13)[/FONT][/COLOR][/B]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]..........................[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]......................[/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]razem : 620zł (uzupelniono dnia 30/01/13 SMB)[/FONT][/COLOR][/B]


[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Bardzo dziękujemy w imieniu chłopaków z lasu,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]którzy na już muszą zamienić się w "uczłowieczone" psiaki![/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]To ich być, albo nie być ![/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Dziękujemy![/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]..........................[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]............[/FONT][/COLOR]



[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]kontakt:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]506479242[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande][email protected][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]oraz [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande][B][email protected] [/B](tylko i wylacznie ad. wplat na psiaki! w tyt. podac imiona psow i nick/nazwisko osoby wplacajacej)[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=5]Leśni Braciszkowie już na miejscu u Magdy.[/SIZE]

Dojechali ok 19-ej... Teraz są w kojcu i odsypiają stres dnia dzisiejszego...
Podróz przebiegła spokojnie- jeden z chłopaków nawet usiłował sie rozglądać... w trakcie "wysiadania" z samochodu , jeden był także zdecydowanie bardziej ruchliwy, zainteresowany nieco otoczeniem i ... obroną siebie- kłapnął.
Jak wynikało z opisu, bardziej odważny jest Lupo...

Szczegóły i konkrety jutro- dziś i Grzegorz juz zmęczony, a droga powrotna przed nim i Magda chłopakami musi się zająć (zestresowane chłopaki okrutnie i i głodne także... )...

Spokojnej nocy chłopaczyska![/B]

Edited by zuzlikowa
Link to comment
Share on other sites

[B]Krakowianka.fr, [/B]w wykazie deklaracji jednorazowych, ujęta już była[B] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Jolanta Kisztelińska Jakóbczyk- 30zł[/FONT][/COLOR][/B] (poz.2)... czy ona złożyła dzisiaj dodatkową deklaracje jednorazową? Jeśli nie, to jednak trzeba skorygować tę część i zmniejszyć o 30zł.

Zerknij proszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BasiaD']Zużliku pisałam do Ciebie pw, ale pewnie nie masz czasu odpowiedzieć..Dziewczyny z watku Blekiego ( bakusiowa) poprosiły mnie o przekazanie mojej deklaracji z Blekusia na dziadusia TORO, który jest pod opieką Budrysek w hoteliku u Lilutosi i brakuje mu więcej niż połowę deklaracji..Więc tak sobie pomyśłałam, że skoro Bracia mają "nadwyżkę", ... No ale czekam na Waszą opinię..[/QUOTE]

BasiaD... niestety nie weszłam jeszcze dziś na pw- moja Zuzlinka coś dziś nie najlepiej się czuje i :(... spróbuję wejść na dłużej wieczorem, bo moje dzisiejsze plany wzięły w łeb, a mam kilka ważnych spraw do sfinalizowania . Może nockę prześpi... mam nadzieję...

Basiu, przepraszam, ale nie czuję się gotowa do opiniowania i wybierania, które psiaki w większej potrzebie... wybacz mi :(.
Znasz sytuację psiaków: Braci i Toro... Jakąkolwiek decyzję podejmiesz- ja nie będę z nią dyskutować i dostosuję się do niej.

Edited by zuzlikowa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa'][B]Leśni Braciszkowie już na miejscu u Magdy.

Dojechali ok 19-ej... Teraz są w kojcu i odsypiają stres dnia dzisiejszego...
Podróz przebiegła spokojnie- jeden z chłopaków nawet usiłował sie rozglądać... w trakcie "wysiadania" z samochodu , jeden był także zdecydowanie bardziej ruchliwy, zainteresowany nieco otoczeniem i ... obroną siebie- kłapnął.
Jak wynikało z opisu, bardziej odważny jest Lupo...

Szczegóły i konkrety jutro- dziś i Grzegorz juz zmęczony, a droga powrotna przed nim i Magda chłopakami musi się zająć (zestresowane chłopaki okrutnie i i głodne także... )...

Spokojnej nocy chłopaczyska![/B]

[/QUOTE]
Uff,nadeszły dobre wiadomości na które tak czekaliśmy.Najważniejsze,że szczęśliwie dotarli na miejsce,teraz trzeba chłopaczyska ogarnąć :)
Dzięki za relacje ! P.Grzegorzowi życzymy szczęśliwego powrotu i czekamy jutro na dalsze info.,chyba już od Magdy?

Link to comment
Share on other sites

tak, jest to dodatkowa deklaracja

[quote name='zuzlikowa'][B]Krakowianka.fr, [/B]w wykazie deklaracji jednorazowych, ujęta już była[B] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]_Jolanta Kisztelińska Jakóbczyk- 30zł[/FONT][/COLOR][/B] (poz.2)... czy ona złożyła dzisiaj dodatkową deklaracje jednorazową? Jeśli nie, to jednak trzeba skorygować tę część i zmniejszyć o 30zł.

napisalam ci tez na FB (pw) zapytanie...

Zerknij proszę.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']tak, jest to dodatkowa deklaracja[/QUOTE]

A to bardzo się cieszę :)...


Tak więc dotarły już wpłaty:

_Wioletta Ciostek- 25zł dla Liwio (29/01/13)
_Wioletta Ciostek- 25zł dla Lupo (29/01/13)
_Edyta Doroszko- 15zł dla Liwio (30/01/13)
_Edyta Doroszko- 15zł dla Lupo (30/01/13)
_słoneczko76- 25zł dla Liwio (29/01/13) w walucie GBP 6
_słoneczko76- 25zł dla Lupo (29/01/13) w walucie GBP 6
_Jolanta Kisztelińska Jakóbczyk- 10zł dla Liwio (30/01/13)
_Jolanta Kisztelińska Jakóbczyk- 10zł dla Lupo (30/01/13)
_Elżbieta Nowakowska- 30zł dla Liwio (29/01/13)
_Elżbieta Nowakowska- 30zł dla Lupo (29/01/13)
_firenka- 50zł dla Liwio (w miarę możliwości) (30/01/13)
_firenka- 50zł dla Lupo (w miarę możliwości) (30/01/13)
__Aida- 150zł dla Liwio (30/01/13)
_Aida- 150zł dla Lupo (30/01/13)
_ Panna Marple- 100zł (30/01/13)
_Jolanta Kisztelińska Jakóbczyk - 30zł dla Lupo/Liwo - dodatkowa wplata jednoraowa (30/01/13)

:) :) :)...dziękujemy!


Dziewczyny mam pytanie, bo jakoś sobie nie radzimy z identyfikacją :oops:...
[B]Wpłynęła wpłata na PayPala w wysokości 10 funtów brytyjskich od Agnieszki S... [/B], a ja nie potrafię zidentyfikować osoby w deklaracjach :(


Oczywiście przeklejam zestawienie krakowianki.fr w post rozliczeniowy.


[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/543948_568530093177002_1016395081_n.jpg[/IMG]

Edited by zuzlikowa
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...