Jump to content
Dogomania

Pies w typie bernardyna znaleziony w zaspie W SWOIM DOMU :)


kkasiiiar

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='martik b']Kasiu czy chcesz pieniążki na konto? jak tak to poproszę o pw bo gdzieś go zagubiłam. Czy jak przyjedziesz po Igora w pt mam ci je przekazać? :)[/QUOTE]
Kochana miałam problem z internetem od 4 dni , kase moge odebrać jak po Igora przyjade :) ja zabieram sie za rozliczenia moich bazarków i dam znac co i ile dla kogo :) Dziś Kochana prześle Tobie zdjecia Kapselka zaraz pojde mu zrobić nowe.

[quote name='Lucyja']Zobacz Kasiu, ja mam podobnego dzieciaka, którego podciągnęliśmy pod collie :)
[/QUOTE]

Jakie cudo !!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Kochana miałam problem z internetem od 4 dni , kase moge odebrać jak po Igora przyjade :) ja zabieram sie za rozliczenia moich bazarków i dam znac co i ile dla kogo :) Dziś Kochana prześle Tobie zdjecia Kapselka zaraz pojde mu zrobić nowe.
[/QUOTE]

Ok dobrze :) Ja panu przesłałam te 3 foty z fb z wydarzenia ale to mało jak dla mnie i powiedziałam że prześlę kolejne dzisiaj jak mi go obfocą. bo jeśli by się spodobał to w pt będziesz mogła od razu kapsla brać bo pan pod bydgoszczą mieszka ok 20 km od bdg.
I zabierz moje fanty na pt proszę które zalicytowałam :)

Link to comment
Share on other sites

Państwo juz od poczatku sie w Harrym zakochali (juz po zobaczeniu zdjec w ogłoszeniu) . Państwo mieli 10 lat tez psa w typie bernardyna , miesiac temu odszedł za TM .
W domu jest dwójka dzieci ale maja juz 13 i 16 lat, Państwo mieszkają w domu, teren jest porządnie ogrodzony (byłam widziałam bo w sobote byłam u Pańsywa z wizyta pa) i terenu jest bardzo duzo do biegania. W domu jest jeszcze mala sunia i koty. Harry docelowo ma przygotowany zadaszony kojec z ocieplona buda ale w domu wstep tez bedzie mial ale nie bedzie w nim mieszkał , mysle ze dla niego jest to opcja idealna bo u mnie to nawet do budy nie wchodzi tylko spi przed. Harry został zaszczepiony oraz odrobaczony w sobote, jeste z Państem umówiona na kastracje za 2 tygodnie u mojej wetki, dziś Pan przyjedzie po Harrego. :)


Ogloszenie zobaczyli u weterynarza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']Chyba Opatrzność czuwa nad Twoimi zwierzami (odkąd są "Twoje").
Chyba podrzucę Ci Birmę, bo ja od roku nie mogę znaleźć jej domu.[/QUOTE]



Sama jestem w szoku bo nastawiałam sie na długie czekanie, ale to zasługa Tomka (ze strazy miejskiej) bo on poświecił raz cały dzien i wszedzie ogloszenia porozwoził po okolicach, ja mialam tylko 1 tel z ogłoszeń w internecie.
Niestety tak pięknie nie ma bo aktualnie mam dwa szczenaki w domu , jeden juz ma 5 miesiecy i nadal zero odzewu z ogloszen a drugi wrócił mi z adopcji ;)

Link to comment
Share on other sites

Kasia zakończył mi się bazarek m.in na Harego dzisiaj i suma zarobionych pieniążków to 30 zł ale dzieląc na 3 zwierzaki wyjdzie po 10 zł na każdego, ponieważ Hary znalazł nowy dom to pomyślałam, że przekażę tą kwotę na inne twoje tymczasy, w końcu Leda jest chora więc są spore wydatki a najsprawiedliwiej wydaje mi się, że będzie jak pójdzie na jakiegoś psa pod twoja opieką..wyślij mi w końcu nr konta na fb lub pw...

Link to comment
Share on other sites

Tak Harry pojechał do Chełmna w sumie za Chełmno , Państwo wypatrzyli ogłoszenie u weta w Chełmnie. Harry wczoraj pojechał grzecznie wsiadł do samochodu, w sobote jade do Państwa bo bede w okolicach to porobie zdjecia Harrego w nowym domu :)

martik b dziękuje Kochana ! juz wysyłam wszytsko na pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Tak Harry pojechał do Chełmna w sumie za Chełmno , Państwo wypatrzyli ogłoszenie u weta w Chełmnie. Harry wczoraj pojechał grzecznie wsiadł do samochodu, w sobote jade do Państwa bo bede w okolicach to porobie zdjecia Harrego w nowym domu :)

martik b dziękuje Kochana ! juz wysyłam wszytsko na pw.[/QUOTE]


Powodzenia chłopaczku :)... jeszcze krótki momencik poczekam i poprawię na FB info!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...