Jump to content
Dogomania

Pies w typie bernardyna znaleziony w zaspie W SWOIM DOMU :)


kkasiiiar

Recommended Posts

Wczoraj wracajac do domu razem z moim TZ zauwazyliśmy psa który stał na poboczu widać było ze pies jest zmęczony , nie mogliśmy zawrócić wiec pojechaliśmy do najbliższego ronda i tam zawróciliśmy , pies zdarzył juz znikąć po poszukiwaniach udało nam sie go znalesc leżacego w zaspie , widać było ze leży juz tam jakiś czas , snieg był dość ubity i brudny. Cieżko bylo nam go złapać ale jak zawsze niezawodne okazało sie jedzienie:) Bez problemów dał sobie nalozyć obroże i wnieść do samochodu zero w nim agresji. Jak wczoraj do Nas trafił był tak brudny ze dostał na imie Hary od Brudnego Harego ;) Oczywiście jedzenie pochłonoł bez wiekszego zastanowienia , w kojcu mam młoda suczke z która dogaduje sie super z moimi psami tez , szczególnie jakos nie interesuje go na razie zabawa, według oceny mojej wetki ma około roku. Wydaje mi sie ze był przy budzie bo wziety na smycz robi kołka wokół człowieka.


Potrzebuje wsparcia na odrobaczenie , odpchlenie, szczepienie i późniejszakastracje , a juz na pewno pomocy w postaci karmy , mam juz jedna suńke na BDT która tez pochłania spore ilości karmy ;)





A oto Hary w podróży :

[IMG]http://img534.imageshack.us/img534/2269/wp000071s.jpg[/IMG]









Tu juz w kojcu na poczatku był rodzielony z Leda bo nie wiedziałam jak do psów:
[IMG]http://img545.imageshack.us/img545/6518/zdjcie9124.jpg[/IMG]

Edited by kkasiiiar
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ANETTTA']jak długo on moze byc u ciebie ??[/QUOTE]

Pies ma około roku tak został oceniony przez moja wetke , toleruje suczki bo aktualnie mam same suczki u siebie nie ma zadnych problemów z agresja nie ma , srednio jej zaiteresowany nimi jak na razie , jak z psami cieżko mi powiedzieć. U mnie moze przebywać tak długo jak bedzie potrzeba akurat miejsce sie u mnie zwolniło w kojcu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyja']Kasiu, jak dobrze, że go zabrałas z tej zaspy. Co prawda ma potężne futro, ale bez jedzenia nie wiadomo czy by długo wytrzymał w tym zimnie. Kasiu dałaś znać dziewczynom od bernardynów ?[/QUOTE]

Tak Lucynko :) , juz wczoraj bernardyny zostały poinformowane telefonicznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Pies ma około roku tak został oceniony przez moja wetke , toleruje suczki bo aktualnie mam same suczki u siebie nie ma zadnych problemów z agresja nie ma , srednio jej zaiteresowany nimi jak na razie , jak z psami cieżko mi powiedzieć. U mnie moze przebywać tak długo jak bedzie potrzeba akurat miejsce sie u mnie zwolniło w kojcu.[/QUOTE]

oktos z ok kujawskiego szuka benia podesłałam mu !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaton85']A niby dlaczego, hmm? Chcę się dorzucić, bo mam słabość to psiaków z duuużą ilością futra. :loveu:[/QUOTE]
Masz Igorka ode mnie na tymczasie wiec jak ja moge od Ciebie choćby grosz brac!! A pozatym cos słyszałam ze masz kolejne kicajace zwierze na tymczasie ? wiec skonczy temat po dobroci :D
[quote name='ANETTTA']oktos z ok kujawskiego szuka benia podesłałam mu !![/QUOTE]

Dziękuje ślicznie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martik b']Zapraszam na bazarek żeby Kasia mogła wyżywić Misiaka ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239216-Biżuteria-również-srebrna-na-utrzymanie-tymczasów-do-nd-03-02-g-20[/URL][/QUOTE]


Kochana dziękuje OGROMNIE :loveu: ja tez wystartuje z bazarkiem dla chłopaków ale dziś 2 godziny robiłam zdjecia po czym je usunełam.. nie ma jak nowy tel :/ wiec musze zebrać sie w sobie i moze jutro wystartuje z bazarkiem .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...