Jump to content
Dogomania

BUNIA - psia staruszka z Jedlicza na godnej emeryturze we wspaniałej Funcacji


Recommended Posts

[quote name='JaMnIŚ_Jogi']Na razie nie wiemy NIC więcej. Po 15-tej i w wekeendy nikt z zewnątrz nie ma wstępu na teren JPGKiM, nie ma tam nikogo oprócz ochroniarza, który o niczym nie ma pojęcia. Musimy poczekać do poniedziałku, wtedy jedziemy po szczeniaka i mam nadzieję dowiemy się czegoś o starowince.
Myślę, że ona absolutnie nie nadaje sie do chodzenia po schodach, kilka pewnie z trudem pokona, ale na pewno blok, za wyjatkiem parteru odpada, no chyba, że jest winda (ja akurat 4-te bez windy :shake:).
Tego czy nadaje sie do transportu, też postaramy sie dowiedzieć.[/QUOTE]

Jasne,rozumiem.
W takim razie musimy czekać...Im więcej informacji tym lepiej.
Biedna staruszka :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 335
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Katarzyna Starkiewicz']Jak długo może zostać w dotychczasowym miejscu?[/QUOTE]

Jeszcze wczoraj na stronie JPGKiM było napisane, że planowany transport do schroniska 07.02, ale teraz juz tego nie ma, ich informatyk bez przerwy coś tam miesza.
W poniedziałek zapytamy. Przy ostatnich zwierzakach, które wyciągaliśmy gmina przedłużyła im pobyt w "przechowalni" o dwa tygodnie, bo powiedzieliśmy, że znajdziemy im domy. Spróbujemy ponegocjować.

Link to comment
Share on other sites

Sunię można udostępniać z profilu Adopcje starszych psów: [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=443012295754717&set=a.167601776629105.39119.148097168579566&type=1&ref=notif&notif_t=like&theater[/URL]
Do nas niestety zazwyczaj tylko płatne tymczasy się zgłaszają :(

Link to comment
Share on other sites

Czego konkretnie dla niej potrzebujecie żeby ją zabrać?
Czy nadaje się do transportu...myślę że warto spróbować nawet w takim stanie ją zabrać...zawsze warto próbować. Ja jak wyciągam staruszki ze schronów to w ciepłym aucie na miękkim kocu zazwyczaj z marszu zasypiają ;) Ostatnio wyciągnęłam 17 letniego dziadziusia...dawali mu 3-5 dni życia a żyje do dzisiaj a było to w październiku. Tu są fotki moich dziadków ;)[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238864-Dziadziu%C5%9B-Ukki-zbiera-na-zabieg-usuni%C4%99cia-z%C4%99b%C3%B3w-pozw%C3%B3lmy-mu-godnie-si%C4%99-starze%C4%87!?p=20341875#post20341875"] http://www.dogomania.pl/forum/threads/238864-Dziadziu%C5%9B-Ukki-zbiera-na-zabieg-usuni%C4%99cia-z%C4%99b%C3%B3w-pozw%C3%B3lmy-mu-godnie-si%C4%99-starze%C4%87!?p=20341875#post20341875[/URL]

Nawet nie proponuję DT bo do mnie to chyba jednak za daleko jest. Szukajcie czegoś nawet płatnego dla niej, pomogę zbierać fundusze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Czego konkretnie dla niej potrzebujecie żeby ją zabrać?
Czy nadaje się do transportu...myślę że warto spróbować nawet w takim stanie ją zabrać...zawsze warto próbować. Ja jak wyciągam staruszki ze schronów to w ciepłym aucie na miękkim kocu zazwyczaj z marszu zasypiają ;) Ostatnio wyciągnęłam 17 letniego dziadziusia...dawali mu 3-5 dni życia a żyje do dzisiaj a było to w październiku. Tu są fotki moich dziadków ;)[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238864-Dziadziuś-Ukki-zbiera-na-zabieg-usunięcia-zębów-pozwólmy-mu-godnie-się-starzeć!?p=20341875#post20341875"] http://www.dogomania.pl/forum/threads/238864-Dziadziuś-Ukki-zbiera-na-zabieg-usunięcia-zębów-pozwólmy-mu-godnie-się-starzeć!?p=20341875#post20341875[/URL]

Nawet nie proponuję DT bo do mnie to chyba jednak za daleko jest. Szukajcie czegoś nawet płatnego dla niej, pomogę zbierać fundusze.[/QUOTE]

Na cito potrzebny DT

Link to comment
Share on other sites

Nic nie macie zupełnie nic... ogrzewanego garażu, nieużywanego pokoju nic...? Stary pies nie potrzebuje dużo... moje dwa dziadki są mniej absorbujące niż jeden szczur w klatce... Weźcie ją gdziekolwiek bo za chwilę może być za późno...lecznica wet nie oferuje hoteliku u Was jakiegoś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Nic nie macie zupełnie nic... ogrzewanego garażu, nieużywanego pokoju nic...? Stary pies nie potrzebuje dużo... moje dwa dziadki są mniej absorbujące niż jeden szczur w klatce... Weźcie ją gdziekolwiek bo za chwilę może być za późno...lecznica wet nie oferuje hoteliku u Was jakiegoś?[/QUOTE]

Podobno w tamtych rejonach znalezienie DT, nawet płatnego to istny cud................
Też uważam, że sunia nie będzie absorbująca.
Przysłowiowy kawałek podłogi by jej wystarczył, żeby tylko w ciepełku była i pod troskliwą opieką

Link to comment
Share on other sites

Jestem u babuni. Dobrze,że szczeniaczej ma dt. Dziewczyny nie możemy pozwolić na wywiezienie babulki...
Czy ktoś dzwonił do michelle? Ja jestem w Londynie , rozmowa na komórkę wyniesie majątek a pisanie maili to nie to samo co rozmowa i przedstawienie sytuacji suni....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Jestem u babuni. Dobrze,że szczeniaczej ma dt. Dziewczyny nie możemy pozwolić na wywiezienie babulki...Czy ktoś dzwonił do michelle? Ja jestem w Londynie , rozmowa na komórkę wyniesie majątek a pisanie maili to nie to samo co rozmowa i przedstawienie sytuacji suni....[/QUOTE]Michelle juz napisala na watku,ze brak miejsc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...