Jump to content
Dogomania

Bąbel typie ONKA szuka domuNA CITO!-- bernardyn w ds,--


kaska0304

Recommended Posts

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jeszcze nie miałam telefonu z Krakowa jak bede cos wiedziała odrazu napisze... karmi bo ma karme która gawronka kupiła, jak karmy nie bedzie wtedy bedzie (zupka ).... jeszcze zostaje Bąbel i znalezienie jemu domku.. i dodatkowo pani poprosiła o pomoc bo wynajmuje domek w którym popszedni lokatorzy zostawili psa o imieniu Bartus fajny psika dzis go widziałam ale tez do oddania pan który odecnie tam mieszka wynajmuje karmi go ale często go niema wiec Bartusiowi tez poszukiwania domu sie przydadzą sprubuje przy nastepnej wizycie zrobic zdjecia bo dzis aparatu nie wziełam. wiem tylko że Baruś był szkieletorem na dzień dzisiejszy obrze wygląda ma około 3 lat do ludzi super lecz nie akceptuje innych zwierząt

Link to comment
Share on other sites

jesili któras z cioteczke chciala by poogłaszać Bąbla tekst :
Bąbel to psiak w typie Onka w lutym skoniczy 6 lat jest miłym psiakiem wesołym cieszy się na widok każdego ludzia, spragniony człowieka. Bąbel akceptuje psy, koty i dzieci (sprawzony) zachowuje czystość w domu. Obecnie mieszka u pani starsza osoba bardzo skromna która nie daje rady z wyżywieniem psów bo jest tam jeszcze bernerdyn( w trakcie adopcji) i pekinka której pani za nic niechce oddać. Pani nie radzi sobie nad opiekąa psów szczególnie nad Bąblem ponieważ Bąbel ucieka bo jest głody ludzie go dokarmiają takgże żywi sie na terenie szpitala jest tam stałym bywalcem. Narazie psiaki mają co jesść bo zawiozłyśmy karme lecz jest potrzebny nowy dom. Bąbel nadaje sie do domu jak i na podwórko (nie na łanicuch) warunkiem adopcji bedzie podpisanie umowy adopcyjnej. w razie jakich kolwiek pytań prosze o kontakt 505485406 [email][email protected][/email]
ADOPTUJĄC BĄBLA OCALISZ GO OD GŁODU I URATUJESZ ŻYCIE NAPRAWDE IDEALNY PIES

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaska0304']sytuacja z Krakowem wygląda tak: pan 10 lutego wyjerzdża na 6 dni jak wruci odezwie sie ustalic kiedy po Dżekiego przyjedzie bo nie może zostawić żony samej z psem wiec czekamy jesili ktoś by chciał wspomódz Dżekiego jedzonkiem bedziemy wdzięczni[/QUOTE]


wczesniej o tym nei wiedział

zainteresujcie sie domem tzw starszego pana bo zostaneimy z niczym ....

Link to comment
Share on other sites

Kaska0304 tel do ciebie starszy Pan ma , bo jest przecież w ogłoszeniu. Prosiłam aby zadzwonił do ciebie.Ja z nim wymieniałam informacje poprzez komunikator na tablica.pl, bo pan w ten sposób odpowiedział na ogłoszenie. Nie podał kontaktu. ale zaraz napisze, też poprzez komunikator, aby podał tel do siebie, aby ktoś od nas zadzwonił. do niego. tak bedzie najlepiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']Kaska0304 tel do ciebie starszy Pan ma , bo jest przecież w ogłoszeniu. Prosiłam aby zadzwonił do ciebie.Ja z nim wymieniałam informacje poprzez komunikator na tablica.pl, bo pan w ten sposób odpowiedział na ogłoszenie. Nie podał kontaktu. ale zaraz napisze, też poprzez komunikator, aby podał tel do siebie, aby ktoś od nas zadzwonił. do niego. tak bedzie najlepiej.[/QUOTE]
niestety nie dzwonił do mnie ale warto mu zaproponować innego benia

Link to comment
Share on other sites

byłyśmy dziś u pani z gawronką pani w poniedziałek idzie do szpitala psiakami jakiś znajomy ma się zajmować pani musi to ogarnąć pekinka będzie u jej siostry... ogłoszenia Bąblowi są potrzebne Emilka zrobiła narazie 2
[url]http://alegratka.pl/ogloszenie/babel-szuka-domu-21739113.html[/url]
[url]http://ogloszenia.bialystokonline.pl/cudowny-pies-szukan-nowego-domu-o791858.htm[/url]
jesili ktos ma ochote zrobic pare ogłoszeń to było by super

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...