Jump to content
Dogomania

Perełko-Mariolka szczęśliwa w SWOIM domu! :)


pinczerka_i_Gizmo

Recommended Posts

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Niestety tak jak, że jak pies jest w ciężkim stanie, nie ma go gdzie dać, co zrobić to ludzi zawsze mnóstwo... A jak sunia bezpieczna, zdrowa... to niestety wątki zamierają...[/QUOTE]

Zgadzam się... taka prawda dogo... ale mimo wszystko mam nadzieję że Cioteczki zostaną i będą Nas odwiedzać :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 370
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lili8522']To teraz prosimy o jakieś zdjecie Księżniczki - ideału :)
Kiepsko że nie je.... Nie wiem czy Nas stać na ten Festival :oops:[/QUOTE]

Zdjęcia zrobię jak się lepiej poczuje.
Z jedzeniem nie przejmowałabym się jeszcze zbytnio. To dopiero 3 dni.
A widzę, że dla niej najwazniesze teraz to wylegiwanie sie na kanapie, jest wniebowzięta:) i pilnuje bardzo zeby nikt jej tej miejscówki nie zajął, ostatnia schodzi i pierwsza biegnie na kanape jak wracamy:).

Link to comment
Share on other sites

Nic nie zamiera! :obrazic:

Tak sobie myślę, że stresik przejdzie, to i jeść zacznie.
Kajtun z początku nosem kręcił na suche, a potem, to ni ziarko w misce nie zostawało.
Zdecydowanie pomagało (na początku) dodawanie łyżeczki oleju lub łyżeczki masła i dokładne wymieszanie.

Może Perełkę by to zachęciło...?

Dziewczynka prześliczna i łagodna, więc :kciuki: i już. :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agulla']Perełka-Mariolka już nie śmierdzi :multi:. Wykąpana i wyczesana.
Niestety z jedzeniem nie jest najlepiej, suchy Brit nie ruszy, puszke tak sobie zjada, smakuje jej Festival moich psów więc jaj daje. Czym karmi bielskie schronisko psiaki? kawiorem??;)
Ona jest super grzeczna i cichutka, taka łagodna przytulanka.
Załapała, że na spacer wychodzimy kilka razy dziennie a nie raz w tygodniu i już nie sika w domu.[/QUOTE]

Oj coś czuję, że trzeba będzie pannie głodówkę zafundować :mad:


[quote name='Agulla']Zdjęcia zrobię jak się lepiej poczuje.
Z jedzeniem nie przejmowałabym się jeszcze zbytnio. To dopiero 3 dni.
A widzę, że dla niej najwazniesze teraz to wylegiwanie sie na kanapie, jest wniebowzięta:) i pilnuje bardzo zeby nikt jej tej miejscówki nie zajął, ostatnia schodzi i pierwsza biegnie na kanape jak wracamy:).[/QUOTE]

No tak, kanapa... :) Pewnie ktoś ją kiedyś nauczył do czego służy...
A jak tam kontakty z Kiką, dalej pokazuje, że to Perełka teraz rządzi? ;)


[quote name='Mattilu']Cudnie czytac o tej kanapie. Na wizycie PA trzeba bedzie sprawdzic, czy w domu jest kanapa :evil_lol:[/QUOTE]

Obowiązkowo :cool3:


Dziś poleciały pieniążki na pakiet ogłoszeń u CatAngel. Oby był jakiś odzew, póki co ani jednego telefonu :(

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Mariolka przeszła test na odkurzacz, i jest ok. nie atakowała, nie bała się:multi:.

To nie tak, że ona nic nie je. Owszem je ale kurczaczka gotowanego, paróweczka z szynki, dzisiaj łosoś był też ok. Ciasteczka wątróbkowe też wciąga bez problemu. Ale od jurta albo psie żarełko albo głodowka bo nikt jej nie zagwarantuje, ze w nowym domku też tak bedzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agulla']Dzisiaj Mariolka przeszła test na odkurzacz, i jest ok. nie atakowała, nie bała się:multi:.

To nie tak, że ona nic nie je. Owszem je ale kurczaczka gotowanego, paróweczka z szynki, dzisiaj łosoś był też ok. Ciasteczka wątróbkowe też wciąga bez problemu. Ale od jurta albo psie żarełko albo głodowka bo nikt jej nie zagwarantuje, ze w nowym domku też tak bedzie.[/QUOTE]


taaa,wie co dobre:evil_lol:a może łyżeczka oliwy/oleju na suchą karmę zachęci ją do zjedzenia:razz:

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie Perełka to Mariolka, bardziej do niej pasuje. Może też dlatego, że "perełka" kojarzy mi się z tłustą, szerszą niż dłuższą suńką bardzo starszej pani:eviltong:. A Mariolka to taka psia dziunia number one:evil_lol:.
Mariolka przełamała sie po małej porannej głodówce (dostała miche na 15 min. nie ruszyła więc zabrałam) i popołudniową porcję wciągnęła bez grymasów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agulla']Dla mnie Perełka to Mariolka, bardziej do niej pasuje. Może też dlatego, że "perełka" kojarzy mi się z tłustą, szerszą niż dłuższą suńką bardzo starszej pani:eviltong:. A Mariolka to taka psia dziunia number one:evil_lol:.
Mariolka przełamała sie po małej porannej głodówce (dostała miche na 15 min. nie ruszyła więc zabrałam) i popołudniową porcję wciągnęła bez grymasów.[/QUOTE]

Hihi, wiem, o co chodzi z tą Mariolką, ale co zaglądam i widzę Mariolka, to chwilę trwa, zanim skojarzę... :oops:
Starość, nie radość. ;)

Uczenie nie grymaszenia - super! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...