Jump to content
Dogomania

Jagger! Już w nowym domku:):) Pozostał dług transportowy....:(


Wiola&Miłosz

Recommended Posts

  • Replies 524
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aimez_moi']Acha.....bo Ty silami natury rodzisz?......:):)[/QUOTE]
mam nadzieje ze nie:roll:
A ja sie zabralam za Moja ulubiona strone Rzeszowiak.pl
Co tam sie dzieje to horror jakis...
Psy do sprzedania, reproduktory i wszystko...
To napisalam do administracji:) Od razu sie znalazlo na pierwszej stronie

[QUOTE] [COLOR=#FF0000][FONT=Tahoma][B]Moi drodzy zamieszczający tu ogłoszenia . Z dniem 1.01.2012
zmienila sie ustawa o ochronie praw zwierząt a w tym

1) zakaz sprzedaży psów na targowiskach, targach i giełdach;

2) zakaz sprzedaży psów poza miejscami chowu i hodowli, zakaz prowadzenia nielegalnych hodowli, każda hodowla musi być zarejestrowana w związku kynologicznym bądź w przypadku kotów w związku felinologicznym. KAŻDE sprzedawane zwierze musi pochodzić z zarejestrowanej hodowli.

3) zakaz rozmnażania psów i kotów w celach handlowych (nie dotyczy hodowli zwierząt zarejestrowanych w organizacjach, których statutem jest działalność związana z hodowlą psów i kotów rasowych);

4) zabrania się też nabywania zwierząt na targowiskach i poza miejscami chowu i hodowli;

To sa tylko 4 podpunkty tej ustawy. Wszysscy ci co oferuja
sprzedaż psa za kosztem utrzymania, krycie psa czyli szukanie i oferowanie reproduktora badz sprzedarz miotów
niezwlocznie będą zgłaszani do organó ścigania

PAMIĘTAJ, JEŻELI JESTEŚ ŚWIADKIEM PRZESTĘPSTWA NIEZWŁOCZNIE POWIADOM O ZAJŚCIU POLICJĘ, STRAŻ MIEJSKĄ LUB GMINNĄ.

NUMER ALARMOWY: 112
NUMER POLICJI: 997[/B][/FONT][/COLOR]
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']mam nadzieje ze nie:roll:
A ja sie zabralam za Moja ulubiona strone Rzeszowiak.pl
Co tam sie dzieje to horror jakis...
Psy do sprzedania, reproduktory i wszystko...
To napisalam do administracji:) Od razu sie znalazlo na pierwszej stronie[/QUOTE]

Bardzo dobrze zrobiłaś :)
Jestem ciekawa jakie będą dalsze losy tych ogłoszeń....czy znikną ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Bardzo dobrze zrobiłaś :)
Jestem ciekawa jakie będą dalsze losy tych ogłoszeń....czy znikną ???[/QUOTE]
Musza zniknac:) Moze zle zrobilam ale poobdzwanialam polowe tych ogloszen
czyli osob ktore zamiescily tam ogloszenie i jasno powiedzialam ze prosze o usuniecie ogloszenia jesli nie zawiadomie sluzby:)

A od administracji dostalam maila ze do wieczora takowe ogloszenia znikna:)
i nie zdawali sobie sprawy ze jest to wbrew ustawie etc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']To sa osiagniecia najnowszej technologii....... kawa bez kofeiny..... alkohol bez procentow....seks bez.........
tak to teraz jest......:)[/QUOTE]

Aimez- jesteś specjalistką :) - kofeina sama w sobie nie jest zła - zwalcza wolne rodniki :) i zwiększa sprawność umysłową :)

Edited by Marinka
Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy dobrze zrozumiałam na bazarku ale psiak ma jechać do DS do Krakowa, tak? Ja mogłabym pomóc w transporcie Tarnów Kraków - na części autostradowej. Jezdze za darmo, wiec jesli macie nóz na gardle i spieszy sie psiakowi to ja moge po niego pojechać.. Tylko musiałby dojechać jakos do Tarnowa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaB']nie wiem czy dobrze zrozumiałam na bazarku ale psiak ma jechać do DS do Krakowa, tak? Ja mogłabym pomóc w transporcie Tarnów Kraków - na części autostradowej. Jezdze za darmo, wiec jesli macie nóz na gardle i spieszy sie psiakowi to ja moge po niego pojechać.. Tylko musiałby dojechać jakos do Tarnowa...[/QUOTE]

Hej dzieki wielkie za odzew:) Sluchaj po psiaka przyjedzie bezposrednio pani jak sie okazuje wiec nie ma takiej potrzeby. Natomiast bazarek jest wystawiony tez bo chlopak ma dlug w transporcie za trase Lubliniec- Rzeszow...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Aimez- jesteś specjalistką :) - kofeina sama w sobie nie jest zła - zwalcza wolne rodniki :) i zwiększa sprawność umysłową :)[/QUOTE]

u mnie juz niczego nie zwiększa, ani nie zwalcza.... no, chyba, że temperaturę - właśnie zmierzyłam i po raz drugi w życiu mam 34,9.... a czuję się, jakby to było 39,4....
wlazłam na dogo podać wplaty i ciężko mi się z Wami rozstać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']u mnie juz niczego nie zwiększa, ani nie zwalcza.... no, chyba, że temperaturę - właśnie zmierzyłam i po raz drugi w życiu mam 34,9.... a czuję się, jakby to było 39,4....
wlazłam na dogo podać wplaty i ciężko mi się z Wami rozstać...[/QUOTE]
Czyli Marysiu oslabienie... Odpocznij troszke...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...