Jump to content
Dogomania

Jagger! Już w nowym domku:):) Pozostał dług transportowy....:(


Wiola&Miłosz

Recommended Posts

Kurde tak jeszcze ode Mnie na dobranoc.. Nowy DS buby ma cholerne szczescie ze bedzie mial takiego psiaka. To jest pies idealny Moim zdaniem idealnie pasujacy do nowej pani.
Niestety odmowilam 3 rodzinom ale byly wku....:) Ze jak to dla goldena to idealne warunki:)
WWiadomo Gosia panikuje ale ja dobrze czuje mam jakos zawsze nosa.
Buba to idealny pies dla idalnego czlowieka. Milosz bedzie za nim bardzo tesknil skradl nasze serce i gdyby nie to ze jestem w ciazy i mam Tobiego i majkela to bym go zatrzymala. Ale wierze w to ze tak jak i ja dostalam szanse na posiadanie diabla tak dajemy komus szanse na fajowego psiaka:)

Buba chodzi dalej wymusza zarcie i spacer oczywiscie biegunki nie ma ale chyba go boli zoladek. Dzis dostal wegiel nifuroksazyd i no spe..
Nie wiem co jutro zadecyduje wet- kazal go przeglodzic.
Dobranocka:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 524
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kastracja odwolana... Niestety najwczesniej za 3 tygodnie. Bubus ma zapalenie tchawicy i gardziolka. Dlatego jak pisalam ze wymiotowal to wymiotlo mu sie z powodu stanu zapalnego
a nie z powodu jablka. Na darmo dostal wegiel i nifuroksazyd. Ale na szczescie to mu nie zaszkodzilo. Czekam na telefon od nowej pani i zadecydujemy czy czeka u Mnie do kastracji czy co. Najblizszy tydzien na antybiotyku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']To Bubus już po kastracji i w środę jedzie do domu?
Kurczę tempo niebywałe :)[/QUOTE]

Bubus bedzie kastrowany juz w nowym domu. Niestety trzeba czekac prawie 3 tyg..
A bez sensu jest to zeby z nami sie ciagle zzywal... Pani podpisze stosowna umowe
ze zobowiazuje sie do wykastrowania psiaka w przeciagu 8 tyg:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Wioluś, mi chodzi bardziej o to jak Twój organizm przejdzie okres po połogowy i czy będziesz w stanie ogarnąć wszystko...siebie, maleństwo i psiaki.[/QUOTE]
wez Mnie nie strasz:) Ja juz i tak sie boje do tego stopnia ze mam mdlosci przed szkola rodzenia:) te wdechy i wydechy niszcza mi zycie:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...