Jump to content
Dogomania

Jagger! Już w nowym domku:):) Pozostał dług transportowy....:(


Wiola&Miłosz

Recommended Posts

[SIZE=4][COLOR=#0000cd][B]W dniu dzisiejszym w wyjątkowych okolicznościach zabraliśmy z przytuliska w Lublińcu przesympatycznego psiaka w typie Goldena/podhalańca.
Jagger to na oko pies 4 letni, grubawy i mega sympatyczny.
Jest po prostu psem zaniedbanym. Skołtuniony, z nadwagą, kamieniem na zębach.
[/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]NIE- nikt go nie chciał zabić, nikt go nie skatował![/B][/COLOR][COLOR=#0000cd][B] Po prostu go porzucił bądź nie chciał odnazezć .Nie mam zamiaru sie tutaj rozpisywać o jego losie. Po krotce...
Został zabrany przeze Mnie i tzta do nas na DT i szuka domu.
Musi sie nauczyc ogłady bo rozpiera go energia i miłosc do człowieka.
Pomimo tego ze człowiek go porzucił lgnie do ludzi jak mucha do.. no właśnie:evil_lol: toleruje psy/koty wszytkich[/B][/COLOR][/SIZE]:loveu:
[SIZE=4][COLOR=#0000cd][B]bezkonfliktowe stworzenie;)

A oto chlopaczek;)

[/B][/COLOR][/SIZE][IMG]http://imageshack.us/a/img255/3100/dscn4589n.jpg[/IMG][IMG]http://imageshack.us/a/img571/2862/dscn4588o.jpg[/IMG][SIZE=4][COLOR=#0000cd][B]




Tu zdjęcie jeszcze z Lublinieckiego przytuliska;)[/B][/COLOR]

[IMG]http://i1116.photobucket.com/albums/k574/madziadance/teo_zpsd70a9805.jpg[/IMG]


Jeśli ktokolwiek chcialby pomoc psiakowi to pies znajduje sie pod opieką
[COLOR=#0000cd]OTOZ ANIMALS inspektorat w Lublińcu
[/COLOR]
A jeśli któraś ciocia/ wujaszek chca wspomoc groszem to:

[COLOR=#b22222][B]Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt
OTOZ "ANIMALS"
Inspektorat w Lublińcu
[/B]
[B]nr konta 35 8457 0008 2006 0081 7813 0001
[/B][B]z dopiskiem „dla Jaggera”



Dodatkowo jeśli ktoś ma na zbyciu duże legowisko, jakies zabawki i smycz automatyczna
Jagger bedzie wdzieczny[/B][/COLOR]:loveu:


[B][COLOR=#ff0000]No i ogłoszenia.... do szukania najlepsiejszego mega superowego domku.
W imieniu psiaka Dziekujemy

[/COLOR][COLOR=#000080]watek chloptasia na FPR Złoty Pies[/COLOR][COLOR=#ff0000]
[/COLOR][/B][/SIZE]http://www.zlotypies.org/forum/viewtopic.php?p=27943#27943[SIZE=4][B][COLOR=#ff0000]


koszty transportu do DT 347zł


tekst do ogloszen
[/COLOR][/B][/SIZE][I][B]Jagger szuka kochającego domku;-)


Jagger- tak ma na imię. Choć obecnie w domu tymczasowym nazywany czasem Huba-Buba;-)
Ma około 5-ciu lat. Jest psem w typie Golden Retriver a owczarek Podhalański.
Jest psem niesamowicie łagodnym. Uwielbia spacery, zabawę, inne psy.
Nie stanowią dla niego problemu koty- mieszka bowiem z dwoma.
Zachowuje należytą czystość. Idealny kompan i przyjaciel.
Może mieszkać w domku z ogródkiem lub w bloku. Nie niszczy, nie wyje,
pozostawiony sam nie sprawia żadnych problemów. Jednym słowem pies ideał.


Jagger szuka odpowiedzialnego człowieka który, poświęci mu troszkę uwagi
będzie jego przyjacielem w życiu. Ten pies da ci dużo miłości, wierności
i napewno odwdzięczy się za dobry dom:smile:


Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej
oraz wizyta przedadopcyjna.


Kontakt: 500518249 Wioletta [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Kontakt:793147805 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]




[/B][/I][COLOR=#000000][I],Hej!Jestem Jagger mam około 5 lat...Mieszkam obecnie w domu tymczasowym i moi tymczasowi opiekunowie nazywają mnie czasem Huba-Buba[/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Jestem psem w typie Golden Retriver a może owczarek Podhalański....Mnie jako psu jest obojętne do jakiej rasy jestem podobny,bo liczy się serce,które mam a ono chce pokochać dobrego człowieka.[/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Jestem psem niesamowicie łagodnym. Uwielbiam spacery, zabawę, i inne psy.[/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Nie stanowią dla mnie problemu koty- mieszkam bowiem z dwoma.Co prawda nie ma jak psy,ale kot też musi gdzieś mieszkać..[/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Zachowuję należytą czystość i jestem idealnym kompanem i przyjacielem.[/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Mogę mieszkać w domku z ogródkiem lub w bloku,bo nie niszczę, nie wyję.[/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Mogę też pozostawiać sam w domu,bo nie sprawiam żadnych problemów. [/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Potrzebuuję,a więc szukam dpowiedzialnego człowieka który, poświęci mi troszkę uwagi[/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]i będzie przyjacielem na dobre i na złe. [/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Warunkiem mojej adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej[/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]oraz wizyta przed i poadopcyjna.[/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Czekam na Ciebie.[/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Twój Jagger[/I][/COLOR]

Edited by Wiola&Miłosz
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 524
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Elżbieta481

Witam serdecznie Jagger na dogomanii..Zawsze mi się bardzo podobały psy takie jak Ty,ale przez Nerona zaczynam mieć uraz...Niemniej trzeba przyznać,że piękny z Ciebie facet!
E/W/R

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Witam serdecznie Jagger na dogomanii..Zawsze mi się bardzo podobały psy takie jak Ty,ale przez Nerona zaczynam mieć uraz...Niemniej trzeba przyznać,że piękny z Ciebie facet!
E/W/R[/QUOTE]
Dziekujemy za wizyte;) Zaraz uzupelnimy zdjecia w pierwszym poscie tluscioszka;)
Jutro bedzie wiecej zdjec filmikow etc;)

Edited by Wiola&Miłosz
Link to comment
Share on other sites

No wlasnie bo ja z tego niechlujstwa i zmeczenia bo jechalismy lacznie 12 godzin wesolym autobusikiem z 3 psami rzucilam je tak o. Nie mam sily. Milosza tak zlozylo jeszcze biedny chory ale no co mialam robic? Mialam go dac do Kingi- kolezanki ale ona jest za spokojna na takiego mordo-lizacza jak on. A Tobi przynajmniej spali nadmiar emergii;)

Link to comment
Share on other sites

Witamy ciocie Jole:)

Sluchajcie Jagger jest niesamowicie grzeczny. Przespal cala noc.
Rano spacerek. I zaskoczenie rozumie wiekszosc komend. Znaczy sie siad,
stoj, chodz, daj lapke i daj buziaczka:loveu:
Wrocilismy do domu ale za jasna anielke nie chce jesc suchej karmy:razz:
Dzisiaj rozczeszemy te klaki i koltuny a popoludniem wet;)

zapomnialam napisac ze zachowuje nalezyta czystosc:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...