Jump to content
Dogomania

TOŚKA W SUPER DOMKU!! Zamarzała w śniegu - bezdomna mała dropiata


malagos

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I ja się podpiszę, ale mam wrażenie, ze Antonina ma to "pod ogonkiem", że tak ładnie to nazwę :)
Dzielnie pilnuje posesji, z jazgotem leci do bramy, ale na wołanie zaraz wraca. i tak śmiesznie popiskuje zradosci, jak ją się głaszcze, całuje, to zadziera w góry ryjonka i śpiewa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']I ja się podpiszę, ale mam wrażenie, ze Antonina ma to "pod ogonkiem", że tak ładnie to nazwę :)
Dzielnie pilnuje posesji, z jazgotem leci do bramy, ale na wołanie zaraz wraca. i tak śmiesznie popiskuje zradosci, jak ją się głaszcze, całuje, to zadziera w góry ryjonka i śpiewa :)[/QUOTE]

Muzykalna Dziewczyna jest :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']I ja się podpiszę, ale mam wrażenie, ze Antonina ma to "pod ogonkiem", że tak ładnie to nazwę :)
Dzielnie pilnuje posesji, z jazgotem leci do bramy, ale na wołanie zaraz wraca. i tak śmiesznie popiskuje zradosci, jak ją się głaszcze, całuje, to zadziera w góry ryjonka i śpiewa :)[/QUOTE]

[quote name='Nutusia']Z wielkiej radości to i Fraszka śpiewa. Np. gdy wracamy do domu albo idziemy na spacer... na smyczy ;)[/QUOTE]

Chórek zrobić, na Chmielnej wystawić, na karmę będzie ;)

PS malagosiu czy potrzebujesz malego wsparcia finansowego na karmę dla Tosiosławy? (bazarek)

Edited by Gosiapk
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Chórek zrobić, na Chmielnej wystawić, na karmę będzie ;)

PS malagosiu czy potrzebujesz malego wsparcia finansowego na karmę dla Tosiosławy? (bazarek)[/QUOTE]

[quote name='malagos']Gosiapku, bazarek wystawia Mazowszanka, dałam trochę przetworów - lada chwila ruszy, a część dochodu trafi na nasze tymczaski. Dziękuję Ci bardzo, kochana osóbka z Ciebie :)[/QUOTE]

I co ? Nie przyda Ci się Bidżisie pare grosza dla Tosi i Mileczki ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos'][COLOR=#800000][SIZE=4][B]Kogo mamy w Sulejówku do wizyty przedadopcyjnej?
Pytają dziewczyny z Kielc (Wegielkowa, to trzeba pomóc)[/B][/SIZE][/COLOR][/QUOTE]

[url]http://www.dogomania.pl/forum/members/116923-magdus84[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']O to się Gosiaczku nie martw, u Malgoska zawsze drzwi dla nas otwarte są :)[/QUOTE]

Pewnie, jak w firmach: dzień otwartych drzwi :)
a jeszcze i ptysie z bitą smietaną mogę zrobić - ostatnio tak się udały, ze 16 sztuk w 4 osoby zjedliśmy na podwieczorek :oops: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...