Jump to content
Dogomania

PILNE!!! ZAGŁODZONA I CHORA SPANIELKA Lisa ma wspanialy dom!


emilia2280

Recommended Posts

  • Replies 250
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Becia Lublin']sunia już w klinice :)
radosny piesek merdający cały czas ogonkiem[/QUOTE]

Tak sunia już w lecznicy, choć nie było to takie pewne czy ja przyjmą - wielokrotna wymiana telefonów i konsultacje pani z recepcji z kimś decyzyjnym. Dopiero jak przesłałam skan przelewu zaliczki w kwocie 200 zł, usłyszałam w słuchawce - proszę sunię przywieźć.
Podobno maja złe doświadczenia w fundacjami. No cóż nie mieli jeszcze z nami do czynienia :)
Przed chwila dzwoniła Beatka i pytała co robimy, bo wetka stwierdziła, że bez ogolenia malutkiej i kąpieli w specyfikach się nie obejdzie.
Podjęłam decyzję, że jeśli mała ma być wyleczona, to niech robią co trzeba, a przede wszystkim niech pobiorą zeskrobinę, żeby było wiadomo czy to choroba zakaźna. Jeśli nie, to jak tylko się da najszybciej zabieramy sunię na DT i dalsze leczenie robimy w DT.]Jeśli to jakaś zakaźna choroba, to niestety sunia będzie musiała zostać w lecznicy tak długo jak będzie to konieczne. Kosz leczenia będzie bardzo duży :( ale nie ma wyjścia, sunia musi być wyleczona.

Edit.
Widzę, że Beatka już poinformowała o wiadomości z lecznicy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara2011']Nie ma problemu, mogę scedować post 1 na inną osobę aby robiła rozliczenia. I post nr 3 i 4 jest pusty, właściwie to te posty przeznaczyłam na rozliczenia. Ale jeśli lepiej je robić w 1-szym poście to nie widzę problemu. Myślę, ze najlepiej jesli rozliczenia będzie prowadziła osoba , która na bieżąco ma dostęp do informacji o wpłatach i wydatkach.[/QUOTE]

dziekujé, napiszé do moda.

dotarly dwie nowe wplaty: na Lisé:
Klaudia D. Szczytno 10zl
Anna R. Poznań "Astra126" 30zl

Bardzo Paniom dziékujemy!

nasze rozliczenia uzupelnione:
[URL]https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AhJXzeASu27NdDhhdkVvSDdYemNPcjNKcFRCWFBZM1E&hl=en_GB#gid=3[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że mała już pod fachową opieką. Trzymam kciuki za jej leczenie.

Właśnie - spanielka chyba jeszcze nie ma imienia... Może byśmy zrobiły bazarek dla ciotki chrzestnej, cooo? Każdy chętny będzie wymyślał imię, a osoba, która najwięcej zapłaci do określonej daty zostanie matką/ojcem chrzestnym dla malutkiej. Dzięki temu zyskamy i imię, i pieniążki. Co Wy na to? :) Jak będziecie chętni, to ja mogłabym przygotować jakiś teskt na bazarek, ale prowadzić go nie mogę - musi to robić osoba, która ma stały dostęp do wpłat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Dobrze, że mała już pod fachową opieką. Trzymam kciuki za jej leczenie.
Właśnie - spanielka chyba jeszcze nie ma imienia... Może byśmy zrobiły bazarek dla ciotki chrzestnej, cooo? Każdy chętny będzie wymyślał imię, a osoba, która najwięcej zapłaci do określonej daty zostanie matką/ojcem chrzestnym dla malutkiej. Dzięki temu zyskamy i imię, i pieniążki. Co Wy na to? :)...[/QUOTE]
Wspaniały pomysł i bardzo dziękujemy za chęć pomocy :loveu:

[quote name='Ty$ka']...Jak będziecie chętni, to ja mogłabym przygotować jakiś teskt na bazarek, ale prowadzić go nie mogę - musi to robić osoba, która ma stały dostęp do wpłat.[/QUOTE]
Jesteśmy chętni, bo jakżeby nie ? :)
Myślę, że i prowadzić mogłabyś, ja tylko podrzucałabym info kto i ile wpłacił.
Co Ty na to ?

Link to comment
Share on other sites

OK. To pomyślę do jutra nad tekstem i ruszamy :)
Nie ma za co, tylko tak mogę pomóc ;)

Nie wiem czy to dobry pomysł, gdyż nie mam zbytnio ostatnio czasu na nic, a co dopiero na prowadzenie bazarku. Tym bardziej, że bazarek by się składał głównie z opłat, tylko pierwszy post trzeba byłoby edytować i dodawać post, że ktoś podbił stawkę ;)
Jednak na podnoszenie z mojej strony możecie liczyć :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']OK. To pomyślę do jutra nad tekstem i ruszamy :)
Nie ma za co, tylko tak mogę pomóc ;)...[/QUOTE]
Każda pomoc jest cenna, a Twoja jak na razie bezcenna :)

[quote name='Ty$ka']...Nie wiem czy to dobry pomysł, gdyż nie mam zbytnio ostatnio czasu na nic, a co dopiero na prowadzenie bazarku. Tym bardziej, że bazarek by się składał głównie z opłat, tylko pierwszy post trzeba byłoby edytować i dodawać post, że ktoś podbił stawkę ;)
Jednak na podnoszenie z mojej strony możecie liczyć :)[/QUOTE]
W takim razie liczymy na Ciebie i Twoje pomysły bezcenne :loveu:
Soreczki, ale nie za bardzo łapię na czym polegałoby to dodawanie postów. No bo I lub II post ma być udostępniony dla Ciebie, czy tak ? I co dalej ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']W takim razie liczymy na Ciebie i Twoje pomysły bezcenne :loveu:
Soreczki, ale nie za bardzo łapię na czym polegałoby to dodawanie postów. No bo I lub II post ma być udostępniony dla Ciebie, czy tak ? I co dalej ?[/QUOTE]
Bez przesady, nie jestem geniusz - ot, pomysł przyszedł ni stąd ni zowąd ;)
Nie, nie ;) Źle napisałam. Zrobicie jak będzie uważać, ale uważam, że w pierwszym poście po regulaminie powinny być rozliczenia - czyli po prostu nawet kilka razy dziennie aktualizować kto kogo przebił (czyli nick - imię dla psa - wpłata), natomiast, by to było widoczne, pod ostatnim postem wpisujemy, że ktoś przebił kogoś ze swoim imieniem, bo wpłacił tyle i tyle, i zachęcamy do dalszej zabawy.
Ja na jutro Wam przygotuję tekst, Wy sobie skopiujecie go i utworzycie nowy temat wg Waszego pomysłu. Ja proponuję zzarezerwować dla siebie (np. jak będziesz Ty, elik prowadzić bazarek to Ty te trzy posty pierwsze rezerwujesz na siebie) w pierwszym poście napisać na czym gra polega i na kogo jest (czyli ten tekst przygotowany ode mnie), w drugim wpisać regulamin, a trzeci zarezerwować na rozliczenia właśnie, ale zrobicie jak chcecie - ważne, by to było przejrzyste :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Bez przesady, nie jestem geniusz - ot, pomysł przyszedł ni stąd ni zowąd ;-)...[/QUOTE]
Jeśli takie pomysły sypią Ci się jak z rękawa, to właśnie Jesteś GENIUSZEM :) :) :)

[quote name='Ty$ka']...uważam, że w pierwszym poście po regulaminie powinny być rozliczenia - czyli po prostu nawet kilka razy dziennie aktualizować kto kogo przebił (czyli nick - imię dla psa - wpłata), natomiast, by to było widoczne, pod ostatnim postem wpisujemy, że ktoś przebił kogoś ze swoim imieniem, bo wpłacił tyle i tyle, i zachęcamy do ...[/QUOTE]
No i bardzo dobrze. Sądzę, że Emilka myśli podobnie. Zapewne jak się zapozna z Twoją propozycją to powie co myśli. Ewentualne różnice poglądów skorygujemy :)

Link to comment
Share on other sites

Beatko pięknie dziękujemy :Rose::Rose::Rose:
Pełna diagnoza i rokowania odnośnie leczenia kiedy będą ?

Strasznie biedny ten pycholek. Jak bardzo musiało jej być zimno przez te wyłysienia :(
A ten drań trzymał ja na dworze :shake: :angryy:

[IMG]http://i48.tinypic.com/sfdx6p.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...