Jump to content
Dogomania

PILNE!!! ZAGŁODZONA I CHORA SPANIELKA Lisa ma wspanialy dom!


emilia2280

Recommended Posts

dobra, to ja będę śledzić facebooka i wątek na dogo. Mieszkam w Starachowicach i właśnie miałam brać kolejnego psa na DT, z tym, że ja sama jestem nieletnia więc rozmawiałam z rodzicami i generalnie pytania właśnie mieli takie, czy nasza rezydentka się nie zarazi i czy dogomaniaczki by załatwiły transport, weta. Jeżeli byłoby to do załatwienia to myślę, że dam radę wziąć suńkę. Mieszkamy co prawda w bloku - wybiegi tylko na spacerach, ale myślę że to nie problem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 250
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak się niezmiernie cieszę, że jest ruch na wątku :)
Bo suka naprawde jest w potrzebie. Mam nadzieję, że dzięki wszystkim tu zebranym niedługo spanielka będzie u siebie ;).

I mam nadzieję, że okaże się po wizycie u weta, że nie jest to choroba zakaźna, bo wteyd łatwiej o DT.

Link to comment
Share on other sites

Jesli moge cos doradzić- to zbierajcie na konto Kastora. Jeśli już Emilka i Elunia sie zainteresowały sunią to może.:oops:. Parę grosików sie dorzucę.[quote name='Sara2011']To ja mogę udostępnić konto chyba że lepiej na konto fundacji zbierać???? Dora1020 będzie potrzebowała pieniążków na weta.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia Lublin']poprosiłam Elę o wszystkie dane do wpłat i pieniążki będziemy zbierali na konto fundacji kastor[/QUOTE]
Myślę, że warto dane do przelewu i link do wydarzenia na fb umieścić w pierwszym poście - tak będzie czytelniej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Dziekuje za zalozenie watku i obecnosc na nim.
Sunia jest w PDT ,niestety w budzie,tylko tam moglam ja umiescic.Mam nadzieje,ze uda sie jej pomoc i zabrac ja na domowy tymczas.Wczoraj bylo z nia bardzo zle.mysle,ze gdyby nie zostala zabrana juz dzisiaj by jej nie bylo.
Cala dygotala,ledwo trzymala sie na lapkach,chwiala sie.
Dzisiaj jest lepiej,to dlatego,ze byla bardzo glodna,opiekun mowi,ze je tyle co ON-ek ,co 2 godz. dostaje karme.I wszystko zjada.
Ale jest juz lepiej,biega za opiekunem merdajac ogonkiem,a wczoraj nie miala sily stac.
Jutro pojedzie do weta. Ale ona na tym tymczasie nie moze zostac,zostala zabrana,bo chodzilo o jej zycie.
Trzeba ja wykapac,jest brudna i smierdzaca,ma chore ucho i pyszczek.[/QUOTE]

I dobrze ze já uratowalas, buda lepsza niz ulica, reszté pomozemy razem :)

Dziéki dziewczyny za odzew i info. Wczoraj wracalam w nocy z Polski i w taxówce pisalam z kom. do Beci, myslalam ze nie odpisze tak pozno, ale byla jeszcze na necie :OOO

Elunia juz posyla info dot. uzyczenia konta, ja oczywiscie tez dolozé, myslé nad domowym DT :)

Link to comment
Share on other sites

Emilko może wkleję tu (nie dam rady w I poście) tekst, który napisałam na FB.
Może Sara2011 wciśnie go gdzieś na pierwsza stronę.


[B][SIZE=2]Ze środków zgromadzonych na koncie Fundacji KASTOR dokonujemy głównie zapłaty za zabiegi sterylizacji/kastracji, inne zabieg i opiekę weterynaryjną oraz dokonujemy zakupu karmy. Pozostałe czynności jak zapłata za transport, hotele, telefony itp pokrywane są z prywatnych funduszy prezesa Fundacji, natomiast biuro i księgowość prowadzi nieodpłatnie wiceprezes.
W związku z powyższym na konto Fundacji prosimy wpłacać wyłącznie środki przeznaczone na leczenie, karmę lub akcesoria dla suni.
[/SIZE]
Fundacja KASTOR
ul. Siewna 23/23
31-231 Kraków

PKO BP: 71 1020 2892 0000 5902 0455 7542

Dla zagranicy
IBAN: PL 71 1020 2892 0000 5902 0455 7542
Kod BIC (SWIFT): BPKOPLPW

Na przelewach w rubryce TYTUŁEM proszę pisać: [COLOR=#800080][B]Dla Lisy.[/B][/COLOR]

To takie robocze imię, tylko do przelewów.
Choć jeśli będzie się podobało, to nie widzę przeszkód, żeby takie zostało :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Emilko może wkleję tu (nie dam rady w I poście) tekst, który napisałam na FB.
DORA1020 może wciśnie go gdzieś na pierwsza stronę.


[B][SIZE=2]Ze środków zgromadzonych na koncie Fundacji KASTOR dokonujemy głównie zapłaty za zabiegi sterylizacji/kastracji, inne zabieg i opiekę weterynaryjną oraz dokonujemy zakupu karmy. Pozostałe czynności jak zapłata za transport, hotele, telefony itp pokrywane są z prywatnych funduszy prezesa Fundacji, natomiast biuro i księgowość prowadzi nieodpłatnie wiceprezes.
W związku z powyższym na konto Fundacji prosimy wpłacać wyłącznie środki przeznaczone na leczenie, karmę lub akcesoria dla suni.
[/SIZE]
Fundacja KASTOR
ul. Siewna 23/23
31-231 Kraków

PKO BP: 71 1020 2892 0000 5902 0455 7542

Dla zagranicy
IBAN: PL 71 1020 2892 0000 5902 0455 7542
Kod BIC (SWIFT): BPKOPLPW

Na przelewach w rubryce TYTUŁEM proszę pisać: [COLOR=#800080][B]Dla Lisy.[/B][/COLOR]

To takie robocze imię, tylko do przelewów.
Choć jeśli będzie się podobało, to nie widzę przeszkód, żeby takie zostało :)[/B]

[/QUOTE]

ja wcisnę na pierwszą stronę bo zakładałam wątek :-)

edit: "wciśnięte" na pierwszą stronę:-)

Edited by Sara2011
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara2011']ja wcisnę na pierwszą stronę bo zakładałam wątek :-)

edit: "wciśnięte" na pierwszą stronę:-)[/QUOTE]

Dziękuję.
Tak zorientowałam się, że to Ty i poprawiłam swój post, ale widzę, że Ty szybka jak błyskawica i zadziałaś zanim zdążyłam poprawić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara2011']Super!!!! Rozumiem ze tam w Lublinie będzie zbadana i zdiagnozowana? Dzisiaj u weta w Szczebrzeszynie nie była?[/QUOTE]

w związku z tym, że wczoraj zapadła decyzja, że jednak sunia przyjedzie do kliniki do Lublina, tylko czekałam na potwierdzenie, czy znajdzie sie dla niej msce, nie było sensu wozić ją do Szczebrzeszyna do weta...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stepelkaa']Z facebooka wyczytałam, że DT dla Lisy już się szykuje, więc wnioskuję, że moja pomoc nie będzie potrzebna, dobrze, pomogę w takim razie innej bidzie ;)[/QUOTE]

dziékujemy. Jeszcze nie wiemy jak wypadnie wizyta w Warszawie, ale mam nadziejé ze pomyslnie. W kazdym razie nie ma co blokowac miejsca u Ciebie bo psów jest duzo a kazdy dzien straty moze zawazyc na czyims zyciu.

[quote name='Becia Lublin'][B]decyzja zapadła Lisa jedzie do Lublina do kliniki ♥[/B]

[/QUOTE]

Majá miejsce od dzis jednak? To wspaniale :)

[quote name='ASTRA 126']Deklaruję 30 zł na weta dla tej biedulinki[/QUOTE]

Bardzo dziékujemy.

Jest juz pierwsza wplata na Lisé od Kama202: 40zl Bardzo dziékujemy Elu!
[URL]https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AhJXzeASu27NdDhhdkVvSDdYemNPcjNKcFRCWFBZM1E&hl=en_GB#gid=3[/URL]

Rozliczenia chyba Sara musialabys robic w pierwszym poscie, albo oddac go Elik albo mnie zeby to uzupelniac - jak wolisz.

Link to comment
Share on other sites

Nie ma problemu, mogę scedować post 1 na inną osobę aby robiła rozliczenia. I post nr 3 i 4 jest pusty, właściwie to te posty przeznaczyłam na rozliczenia. Ale jeśli lepiej je robić w 1-szym poście to nie widzę problemu. Myślę, ze najlepiej jesli rozliczenia będzie prowadziła osoba , która na bieżąco ma dostęp do informacji o wpłatach i wydatkach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...