Jump to content
Dogomania

PILNE!!! ZAGŁODZONA I CHORA SPANIELKA Lisa ma wspanialy dom!


emilia2280

Recommended Posts

  • Replies 250
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sara2011']Jak dobrze że tyle Cioteczek na wątku. Ta wyłysiała i wychudzona bidulinka długo na zewnątrz nie wytrzyma, tym bardziej że coraz bardziej siarczyste mrozy nadchodzą:-(.[/QUOTE]

Biedna mała, mój Kajtuś się rozchorował, mimo że wychodzi na dwór w kubraczki, a co mają zrobić te wszystkie biedaki na mrozie

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za zalozenie watku i obecnosc na nim.
Sunia jest w PDT ,niestety w budzie,tylko tam moglam ja umiescic.Mam nadzieje,ze uda sie jej pomoc i zabrac ja na domowy tymczas.Wczoraj bylo z nia bardzo zle.mysle,ze gdyby nie zostala zabrana juz dzisiaj by jej nie bylo.
Cala dygotala,ledwo trzymala sie na lapkach,chwiala sie.
Dzisiaj jest lepiej,to dlatego,ze byla bardzo glodna,opiekun mowi,ze je tyle co ON-ek ,co 2 godz. dostaje karme.I wszystko zjada.
Ale jest juz lepiej,biega za opiekunem merdajac ogonkiem,a wczoraj nie miala sily stac.
Jutro pojedzie do weta. Ale ona na tym tymczasie nie moze zostac,zostala zabrana,bo chodzilo o jej zycie.
Trzeba ja wykapac,jest brudna i smierdzaca,ma chore ucho i pyszczek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stepelkaa']słuchajcie, czy jeżeli znalazł by się tymczas, to zostanie najpierw przeprowadzona wizyta u weta? i czy sunia byłaby dowieziona? czy dom tymczasowy musi być blisko miejsca pobytu suni ?[/QUOTE]
Wizyta u weta bedzie jutro,szukamy wtedy kasy na transport,Dt nie musi byc blisko,i tak w poblizu nie znalazlabym domowego DT
stepelkaa,dziekuje,ze chcesz pomoc

Link to comment
Share on other sites

dziś rano rozmawiałam z Elą, która powiedziała, że najważniejsze jest badanie u weta, czy nie jest to jakaś zakaźna choroba skóry ... na fb napisała również:
[h=5]Beatko, jeśli chcesz, Fundacja KASTOR może użyczyć konta. Mamy też konto do wpłat z zagranicy, gdyby była taka potrzeba.

Nie będę się wypowiadać o tym, co myślę o jej "opiekunach" bo szkoda czasu i miejsca na takich gnoi.[/h]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia Lublin']na fb kilka osób chce wpłacić pieniążki na weta ... na jakie konto maja wpłacać?[/QUOTE]

No właśnie skarbnika nie ma jeszcze. Becia, moze Ty bys chciała być księgową;)?
A jesli Ty nie mozesz, to ja mogę zbierać pieniążki, no chyba ze lepiej na konto tej Fundacji zbierać.

Edited by Sara2011
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...