Jump to content
Dogomania

Znaleziono 5-miesięcznego szczeniaka w typie sznaucera. Już w nowym domu:)


martik b

Recommended Posts

[quote name='agaton85']ej ciotka, a może z Naszymi tymczasami na spacer się wybierzemy? :eviltong:[/QUOTE]

przepraszam za offa... odebrałam dziś na interwencji tą sunię karmioną kałem... mówię ci masakra :placz: ona jest jak moja Carmen bez jednej kończyny, jest mocno wychudzona ma zaledwie 5 kg spora niedowaga jak na jej gabaryty ale jest żwawa i świetnie sobie radzi, może też dołączyć do spaceru

Link to comment
Share on other sites

dziś miałam tel w sprawie adopcji, wydaje mi się, że fajni ludzie, jutro jestem z nimi umówiona, dom by był z ogródkiem, poza Bydgoszczą, państwo są już na emeryturze, zgadzają się na wszelkie formalności adopcyjne, mają 6-letniego małego psa, szukają do towarzystwa drugiego, bo zawsze mieli dwa a jaki czas temu odszedł im jeden z psów, był już staruszkiem...jest szansa więc dla malucha.... 3majcie kciuki ;)

Link to comment
Share on other sites

No i Pako dziś pojechał do nowego domku :loveu: biedny miał chorobę lokomocyjną, ślinił się niemiłosiernie i wymiotował, nie za bardzo chciał się ze mną rozstać ale mam nadzieje, że szybko zapomni i pokocha równie mocno nowych ludzi...na razie się bardzo tym stresuje, bo on był wpatrzony we mnie jak w święty obrazek pewnie najbliższe dni będą ciężkie zanim zapomni...czekam na foty z nowego domu, Pani obiecała że prześle :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaton85']No i super :multi: fajnie, że tak szybko znalazł swoich ludzi, to teraz cioteczko jak tak dobrze Ci poszło..znajdź dom dla mojego Igorka :eviltong:[/QUOTE]

oj chciałabym, bo Igorek też zasługuje na wspaniały dom.

Rozmawiałam dziś z Panią ...Pako trochę w nocy popłakiwał, wymemlał kołderkę na której spał, pewnie trochę ze stresu, bo u mnie nic prócz zabawek i chusteczek higienicznych nie niszczył...Remik 6-letni pies rezydent trochę na Dzieciaka negatywnie reaguje, nie rzuca się co prawda ale jak Pako się zbliża to jeży się i warczy ale państwo są dobrej myśli, że psy ustalą hierarchię i dotrą do siebie, bo Remik wychowywał się z drugim psem i nigdy nie było między nimi zgrzytów liczymy więc na to, że i w tym przypadku wielkich nie będzie...a poza tym wielki z niego pieszczoch, wsuwa wszystko co ma w misce z prędkością światła i ma ogromne pokłady energii czyli to samo co u mnie....wszystko więc w normie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaG']A skąd mieli namiary na malucha?
A psy się zapoznają, przyzwyczają i będzie ok :)[/QUOTE]
Pani nie mogła sobie przypomnieć strony chyba z przygarnijzwierzaka.pl jakaś strona z ogłoszeniami na pewno ;)

[quote name='agaton85']Martuś, to chyba już możesz zmienić tytuł wątku :)[/QUOTE]

No tak fakt... ja zawsze kilka dni odczekuje ze zmianą tytułu i jak już wszystko jest w porządku i jestem pewna, że zwierzak się zadomowił w nowym domu to wtedy zmieniam ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...