Jump to content
Dogomania

SZKOLENIA (posłuszeństwo lub sztuczki) - ŚLĄSK


agumka

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][SIZE=3][B][FONT=verdana][COLOR=#ff8c00]Nie wiem czy Wy wiecie, ale ja wiem i Wam powiem, że dziś jest premiera długo oczekiwanego filmu z Zoe w roli głównej !!

Koniecznie śledźcie wieczorem (około 20-21) [/COLOR][URL="http://www.facebook.com/zmyslowska.photo?fref=ts"][COLOR=#0000cd]funpage [/COLOR][/URL][COLOR=#ff8c00]Alicji Zmysłowskiej:
[/COLOR][/FONT][COLOR=#ff8c00][FONT=lucida grande][FONT=verdana]a tutaj dla przypomnienia trailer nadchodzącej wielkimi krokami premiery ♥[/FONT][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]

[/FONT][/COLOR][video=youtube;RSVkRsPSkjI]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RSVkRsPSkjI[/video][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=5][B][COLOR=#ff0000]JUŻ JEST !
JESZCZE GORĄCY !
DŁUGO WYCZEKIWANY !
FILMIK ZOE NA KTÓREJ REHABILITACJE
ZBIERAMY PIENIĄDZE ZE SZKOLEŃ !!![/COLOR][/B][/SIZE]

[video=youtube;WK6MkxA0isw]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WK6MkxA0isw[/video][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

jezu jak ja bym chciała... tylko moje psy to takie... dzikusy po przejściach i ja nie wiem czy w ogóle jest sens z którymkolwiek czegoś próbować, jeden to w ogóle staruszek schorowany to na nic, Drops dzikus to zanim on się przestanie bać to szkolenie się skończy, Furiatka wariatka... te szkolenia wiosną by były?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']jezu jak ja bym chciała... tylko moje psy to takie... dzikusy po przejściach i ja nie wiem czy w ogóle jest sens z którymkolwiek czegoś próbować, jeden to w ogóle staruszek schorowany to na nic, Drops dzikus to zanim on się przestanie bać to szkolenie się skończy, Furiatka wariatka... te szkolenia wiosną by były?[/QUOTE]

Z tego co wiem to początek ma byc raczej jakos koniec lutego poczatek marca :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']jezu jak ja bym chciała... tylko moje psy to takie... dzikusy po przejściach i ja nie wiem czy w ogóle jest sens z którymkolwiek czegoś próbować, jeden to w ogóle staruszek schorowany to na nic, Drops dzikus to zanim on się przestanie bać to szkolenie się skończy, Furiatka wariatka... te szkolenia wiosną by były?[/QUOTE]

Na pewno jest sens! :) Jak Ty się wybierzesz, to ja też... :eviltong: O matko, po co to napisałam, teraz Ty się zgodzisz i już będę musiała... Ale w Katowicach, co?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...