Jump to content
Dogomania

Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!


kizimizi

Recommended Posts

Kupiłam Simonowii tabletki Rumen Tabs, które grzecznie zamiast k... zjada :)

Przepraszam, że nie poinformowałam, że będą w hotelu, ale decyzja taka zapadła 5 minut przed 12.00, więc wszystko było na wariackich papierach, nawet przez chwilę nie pomyślałam, żeby to zrobić. Oczywiście to się już nie powtórzy i poinformuje następnym razem o takiej sytuacji. Cała trójka miała swój prywatny vipowski ;) pokój u tresera psów, pewnie dlatego byłam spokojna i nie myślałam o żadnym incydencie.

Cieszę się, że zdjęcia się podobają. Po takim czasie dopiero załapałam jakie zdjęcia trzeba robić do ogłoszeń ;)

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia są super. Można jeszcze je wyostrzyć, np. tak:

[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/v/1305316_591843804206190_1383453510_n.jpg?oh=f5dba0b534c34fdf4ef5a39c51960937&oe=52392A36&__gda__=1379523204_36a5e3dc8998e9aa493bab3724fe89bc[/IMG]

Można zrobić ogłoszenia z tymi zdjęciami, a jak ja wrócę już na dobre do Wrocławia zrobimy super jesienną sesję (choć mam nadzieję, że już nie będzie trzeba) :)

Link to comment
Share on other sites

ladne, pokolorowane foto ;)

tak, Dominika, zalapalas, lepiej pozno, niz wcale :) taki zarcik.
fotki takie niepozowane tez sa wazne, ale jak sie ma baze tych pozowanych, zeby miec wyjsciową. musi byc calego psa widac, sylwetke, pysk, wielkosc. a reszta moze byc taka lapana, jak lezy, czy jak sie tarza. takie nie moga byc podstawą, bo na nich sylwetki psa nie widac, tylko domysly, a potem moze sie zainteresowany rozczarowac. np ze simon jest grubszy, niz na zdjeciach.

a co tam robili w tym hotelu? grzeczni byli? jaki opis tego hotelu? co mowili o chlopakach?

Link to comment
Share on other sites

Super perpe-tua, możesz pokombinować jak masz czas i chęci ze zdjęciami, zawsze to większy wybór :)

Kora na wczasach były, urlop od wiecznie zrzędzącej Pańci :eviltong: Jak wróciłam nawet się nie przywitały, nie zauważyły, że mnie nie było, więc chyba dobrze się tam czuli. Co dzwoniłam, Pan mówił, że bardzo grzeczne, one ogólnie przecież grzeczne są ;)

Pan ma hotel i osobno szkołę dla psów. Trzeba to rozgraniczyć, do hotelu często ludzie dają swoje pieski, które mimo wad uważają za idealne, więc Pan chyba dlatego zawsze mówi, że są grzeczne i wszystko jest super ;) Dopiero trzeba go mocno za język pociągnąć i dać znać, że chce się być uświadomionym jak z nimi postępować, żeby były jeszcze grzeczniejsze.

Generalnie powiedział, że są bardzo grzeczne i że każdy pies wymaga jakiejś tam pracy nad nim, nie odbiegają od normy. Rozmawiałam krótko, głównie o Rokim, bo z nim największe problemy mam. A krótko rozmawiałam, bo jutro u niego na szkoleniu psów zaczynam praktyki, więc jeszcze będzie dużo okazji do rozmów o całej trójce :multi:

A o Simku mówił, że tak piszczy i się niecierpliwi ponieważ się na nas denerwuje, że nic nie robimy. Wymaga, żebyśmy coś zrobili a nie siedzieli bezczynnie. Ma być akcja a nie ociąganie się, tylko jeszcze nie wiem jaka akcja, bieganie w kółko czy jak ? Chyba za wolna dla niego jestem ;) Jeszcze będę pytać. No i mam mu bardziej dawać do zrozumienia, kto rządzi.

Edited by Dominika84
Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/1368693_591875524203018_1238274018_n.jpg?oh=739645e6d01a256f6b5d34be752f6bb8&oe=52395E3B&__gda__=1379531439_78771d330d62d86d9ac1cb3a93dc795d[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/v/1229901_591877244202846_831226572_n.jpg?oh=c93fdbe53910a40a645ead1424d35127&oe=5238F120&__gda__=1379544641_05b6a6dc400656655468242252206527[/IMG]


Myślę, że te trzy zdjecia są super i można robić ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='perpe-tua']aaa, jaco myślicie o ogłoszeniu Simka i Keksa na niemieckich stronkach adopcyjnych? moze tam jest ich domek?[/QUOTE]
A co będzie jak domki zrezygnują z pieska po jakimś czasie.....Byłabym bardzo ostrożna.....

Sama teraz przeżywam zwrot z adopcji po paru miesiącach ale przynajmniej mogę trzymać rękę "na pulsie" i kontaktować z niefortunnym ds.
Gdyby psiak był w Niemczech nie byłoby to możliwe...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']A co będzie jak domki zrezygnują z pieska po jakimś czasie.....Byłabym bardzo ostrożna.....

Sama teraz przeżywam zwrot z adopcji po paru miesiącach ale przynajmniej mogę trzymać rękę "na pulsie" i kontaktować z niefortunnym ds.
Gdyby psiak był w Niemczech nie byłoby to możliwe...[/QUOTE]

Nie biorę tego pod uwagę. Myślę, że ludzie w Niemczech są bardziej rozważni i jak już adoptują pieska to o niego dbają. Moja Stella została wyadoptowana w okolice Dortmundu i ma super domek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='perpe-tua']Nie biorę tego pod uwagę. Myślę, że ludzie w Niemczech są bardziej rozważni i jak już adoptują pieska to o niego dbają. Moja Stella została wyadoptowana w okolice Dortmundu i ma super domek.[/QUOTE]
Myślę ,że nigdy się nie przewidzi...

Link to comment
Share on other sites

Ja znam bogatego Niemca , który miał wyżła. U psa pojawił się guz, wet stwierdził ,że to zmiana rakowata, facet natychmiast psa zastrzelił.
Wyżeł był w bardzo dobrej formie, Pan nie podjął nawet leczenia...
Dla mało etyczne ale to sprawa dyskusyjna....

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

W tym tygodniu zrobię przynajmniej jednemu ogłoszenia na 20 portalach - zgodnie z obietnicą.

[SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Tymczasem zapraszam na bazarek na spłatę długu Simona i Keksa z wałbrzyskiej skarpety: [/COLOR][/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247152-Jesienny-zapachy-kosmetyki-bi%C5%BCuteria-ozdoby-czytad%C5%82a-od-1-z%C5%82-do-30-09-na-d%C5%82ug"][COLOR=#ff0000]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247152-Jesienny-zapachy-kosmetyki-bi%C5%BCuteria-ozdoby-czytad%C5%82a-od-1-z%C5%82-do-30-09-na-d%C5%82ug[/COLOR][/URL][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']witajcie! Będę płacić nadal, nie mam w ogóle czasu czytać wątku, mam spory problem życiowy. Wpłacę 50 zł, jeśli będę mogła to w przyszłym mcu też tyle samo.[/QUOTE]

Wpłata już doszła, dziękujemy bardzo!!! :)
Czy mam się w razie co w przyszłym miesiącu przypomnieć? ;)

Życzę szczerze "rozwiązania problemu"...

Link to comment
Share on other sites

ojej, ale tu sie dziac zaczelo :)

co do Niemczech, to w przypadku Keksa nie zgadzam sie raczej, bo on ma wieksze szanse na adopcje. co do Simona to do przemyslenia. z zasady jestem przeciwna adopcjom zagranicznym, nie mam mozliwosci tego pilotowac, kontrolowac. nie mamy chyba takiej tragicznej sytuacji z psami, zeby sie ostatniej deski ratunku chwytac, w Polsce tylu ludzi, ze ktos wreszcie sie skusi.
jakby ktos zaufany i oblatany potrafil to zalatwic, to chyba bylabym za. zreszta, Dominika ma wtyki w Niemczech, jak ta wtyczka dom tam znajdzie, kolo siebie i bedzie pilotowac to byloby idealnie.
jak przez jakies fundacje to jestem przeciwna.
ale kobieta czesto zdanie zmieniac lubi :)

Dominika, ok machaj ogloszonka. te fotki wez najnowsze. tekst wg uznania. mozesz dawac namiary na siebie, moze co? moze to, ze do mnie tel popoludniami tylko, ludzi powstrzymuje? bo jak ktos szuka o 10 rano i ma do 16.czekac na tel, to w te kilka godz juz 200 innych psow sobie w necie wyszuka.
tak zaczelam myslec niedawno, bo jakas dziwna posucha na telefony u mnie, odkad pracuje i w tekscie piszemy o tych godzinach telefonowania.

kizi, nie to samo konto. od biedy to samo, ale wole nie placic od siebie, mam juz zbyt duzy metlik z wplatami na te 3 psy, skutera, keksa i misie. plus deklaracje jednorazowe, bazarkowe i w ogole. nie chce wiecej mieszania, zeby np 3 wplaty simonowe miec jeszcze i je rozliczac.

Link to comment
Share on other sites

trzymajcie kciuki, byl telefon o Keksa, zapoznanie bylo, jutro przewidziany odbior, ale noc ma byc na przemyslenia. jakby co kasa po Keksie pojdzie na Simka, moze deklarowicze tez sie przeniosa?
trfu, tfu, nie zapeszac kora.

a moze poprosimy skarpete staruszkow o pomoc finansowa jednorazowa? kizi, jak to bylo? jest jakas kundelkowa skarbonka... moze by sie simon zalapal jeden raz na 5 dyszek?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...